Page 5 of 8
Re: sezon nr. 2011
Posted: 18 May 2011, 21:53
by Ziune
ale jau kaypostas by Renaz, tay be dviračio aniniekayp... nauja meilė
Renaz wrote:mindaugasa vol.2 wrote:ble, pagalvojau, pas rena tai toli.
Toli? Pzdc.
Tai, kad pro tamstos svecius dviraciu praminu! O cia matasyklas! 5 min. ant dvieju pirstu pamyzt!
Re: sezon nr. 2011
Posted: 20 Jun 2011, 15:35
by El Traxo
Einu nusibausiu.
http://www.ridetowork.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: sezon nr. 2011
Posted: 14 Jul 2011, 23:38
by Ziune
Kagi, tykiai tykiai, per daug nesiviešindami, mes jau beveik susiruošę savo metų kelionei į vieną iš gražiausių kntpelių žemėje.
Mūsų penketukas kelionę pradedam iš Katedros aikštės, jau šį sekmadienį (17d.).
Renkamės 9:00, startuojam 9:30.
Iki susibirbimo.

Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 08:44
by tomasn
kakiu cia repino paveikslu priskenavai?

Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 08:51
by ezhiukas
pisau minusa uz tai kad neparasei, nei kur vaziuojat, nei kaip.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 10:01
by Wobbler
Lyg ir parase kur vaziuoje
'i viena is graziausiu kampeliu pasaulyje'
Tai cia arba Kaliningradas arba Elektrenai...
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 10:07
by mindaugasa vol.2
antroje nuotraukoje matau vingiuojanti nemuna ir rambyno kalna. ziune, i jurbarka varot? +1. realiai, vienas graziausiu keliuku nuo vilkijos, pagal nemuna iki jurbarko. pavydziu juodai.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 10:24
by El Traxo
Paveiksliukai aPsoliučiai klaidinantys ir neinformatyvūs.
Pataisau:
(Karelia (Karelian and Finnish Karjala; Russian: Карелия)
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 19:24
by Ziune
nesekat spaudos kolegos.
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=4015" onclick="window.open(this.href);return false;
Trachai, jei ten tikrai taip gerai, dėjom ant Nordkapo ir kitų vikingiškų reikalų. Užtruksime Karelijoje ilgėliau.
gal turime kontaktų venerinių ligų dispancerY?
ezhiukas wrote:pisau minusa uz tai kad neparasei, nei kur vaziuojat, nei kaip.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 20:29
by Wobbler
Buvau as Kolos pusiasalyje, aplink Kandalaksha, labai senai. Gal 89-ais. Dar tik virs stalo buvau pradejes ziureti.
Uodu - buvo (labai daug)
Zuvies - buvo (didziules lydekos ir eseriai)
Zmoniu - beveik nebuvo
Miegojimo palapinese - buvo
Baltosios naktys - buvo
Vanduo Baltoj Juroj - saltas
Grazu - buvo
Noreciau sugrizti ten.
Geros keliones!
P. S.Laukiam nuotrauku.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Jul 2011, 21:36
by mindaugasa vol.2
nu i traxo objektyva musiau pakliuvo nevietines arba elitu elitas. sorry, ziune.
taciau, jeigu bus pakankamai koskinkorvos, tai tie ciukciai turi grazia tradicija: viena karta per savaite, kozname kaimelyje buna diskotekos, kuriose kviecia moterys.
beje, atsisakyti negrazu.
hehe, sekmes!
Re: sezon nr. 2011
Posted: 07 Aug 2011, 21:51
by Ziune
haja, niždali, a?
pradžiai video -
http://arctic-tv.ru/section/main/news/4205" onclick="window.open(this.href);return false;
po šito repurtažo, tos kur Tracho nuotraukoje, nightclub'uose žviegdamos puldavo TVzviozdam glėbin
review'sus bus kai nuotaika aplankys. Koleikas transas....

Re: sezon nr. 2011
Posted: 10 Aug 2011, 08:29
by zil130
Gerbiu.... "большая природа"
Re: sezon nr. 2011
Posted: 15 Aug 2011, 13:03
by tckd
ziune keiciames tasemis?

Re: sezon nr. 2011
Posted: 23 Aug 2011, 22:39
by Ziune
ne
tos tašės gyvenimą baigs pragarbiausioje vietoje garažėlyje ant vinies.
yra nuspręsta jų net nenuiminėti.
Pradinė mintis buvo - grįšiu, motą susitvarkysiu, snarglius nukabinėsiu........ pabuvus Finskoje, dar ir dar kartą supratau, ka dvasingumas yra naturalioje evoliucijoje ir kay tikri daiktai gražiai sensta (tiksliau tampa nemirtingais) ir kay vIrams auga pilkos barzdos
... krc nusikalbėjau
tckd wrote:ziune keiciames tasemis?
