Page 5 of 45
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 27 Oct 2011, 21:36
by mindaugasa vol.2
as tai zinau tikra fakta, kad viena boba ruke iki 116metu.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 04 Nov 2011, 19:26
by mindaugasa vol.2
nu tai labadiena, per tris ratus numeciau 5min. kay ideli trajektorija?
dar parasysiu, kad slapios saknys mums ne draugai
o uzvis geriausias vis tik yra androidikas su nemokamu appsu sekti tavo perfomanca.
beje, racechrono taip pat raso versija androidikui, bykoz nokia pasisiukslino ir symbianui liepe ilgai gyventi. net tulo racechrono-somio nervai neislaike ir anas perejo prie androidiko. tuomi - linkejimai wajduliui
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 04 Nov 2011, 20:55
by Username
O koks tikslas numesti 5min?
Kad maziau reiktu sportuoti ir maziau naudos butu?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 04 Nov 2011, 21:44
by mindaugasa vol.2
nu, kad liktu daugiau laiko didnderi musti
iliustruoji, kaip musamas dinderis:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 05 Nov 2011, 07:42
by ezhiukas
cia briedis, o ne dinderis

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 05 Nov 2011, 09:30
by mindaugasa vol.2
a! nu tai briedi musti...
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Nov 2011, 17:21
by Abbath
sai wrote:kadangi kampelis neanoniminis tai paviesinu atskaitos taska fitneso fanams ir kitiems i miskus ant minimumo besiruosiantiems:
2km apsilimas,
1km geru tempu (3.30-3.45min/km, cia pradziai, pavasari tures but 3.15-3.30), 1km ramiai x5, viso 10km,
2km ramiai,
3x i upe atsivesinimui (h2o temp. plius trys)
treciadeni galit prisijungt
cheers!

Sita uzskaitau... visi kiti šūdmaliai, ypač ežys su savo štangom ir dvyrkom

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Nov 2011, 17:25
by Day
Tai kuris matmuo jums kelia daugiausia problemu, nesupratau?
mindaugasa vol.2 wrote:sai wrote:mindaugasa vol.2 wrote:jaunysteje turejau proga.
atsiprasau,
tai kiek ten itraukia Day??
va tas butasis laikas ir taiso reikala

nikuja. buvau galva persisviesti, tai gydytoja net krykstavo, kad kraujagysles tookio didelio diametro, kaip pas sportynika.
siaip tai geriau turbut tas diametras butu kur kitur dydelis, nia?
Day, laukiame?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Nov 2011, 17:27
by mindaugasa vol.2
einamuoju momentu - diametras ir kadensas (pedalazas)
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Nov 2011, 17:38
by sai
day, treciadieni sutemus i vingio parka, pamatuosim vietoj
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Nov 2011, 21:27
by Day
atsigaukit nuo pigiu narkotiku ... susinormalizuos ne tik diametras, bet ir spaudimas.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 08 Nov 2011, 08:38
by mindaugasa vol.2
labadiena,
atidedant bezdalus i sona: ar yra budas sumazinti nemalonu jausma organizmui pereinant nuo energijos gamybos is gliukozes prie energijos gamybos is lasiniu? bais jau bjaurios lomkes, mol energija baigesi, pzdc nebegaliu, ble reikia kazka suvalgyti ir t.t.
kazkada balciunaite interviu sake, kad turi firmini buda priversti organizma pereiti is karto prie maitinimosi is riebalu, be to 20min. fazes, kol sunaudojama giukoze. bet sake, kad paslaptis, igyta ilgu treniruociu pagalba ir t.t.
eny koments?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 08 Nov 2011, 09:34
by Username
pries treniruote reikia valgyti tuos angliavandenius kurie greitai nesiskaido. Tada nebus duobes ir nebus lomkiu.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 08 Nov 2011, 09:42
by mindaugasa vol.2
vo. konkretus patarimas. makaronus? ar kokius ten batonelius sportinykam reklamuoja?
beda, kad gaunasi esk, kas po ranka papuola. papuola - kebabai. kaip kebabai skaidosi?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 08 Nov 2011, 09:54
by tckd
dideli skaidosi blogiau. mazi siek tiek geriau.