Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by El Traxo »

Ne nu kas be ko, Borisovo "učebkei" jaučiu sentimentus :salut:
A kodėl ne pas Benderovcus? Lvovas-and-around pvz? Grįšim per Pripete :)
How does you do?
1966
Naujokas
Posts: 61
Joined: 17 Apr 2011, 22:32
Location: Balos

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by 1966 »

El Traxo wrote:truputį ne į temą - rusai GSnikai turi savo saitą/forumą?
nu ne grynai GSniku...
http://bmwclubmoto.ru/forum.php" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by wundis »

labadiena,

nesuprantu draugo su bmw kodel reikia p*stis i baltarusija? juk galima ir civilizuotai patestraidautint paimant latviska, estiska pajuri, nuvaryt iki saaremaa salos. atgalio per kita puse. ivairiausio plauko keliuku sociai, suportas ir originalus bmw servisai - praktiskai vietoje. gal netgi megciau prisijungt. ar cia gaunasi toks testas kelionei i magadana netinka, tik i vakaru europa/skandinavija su tokiais testais?
+2/-14
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by ezhiukas »

o kaip ten reikalai su transportavimu i trecio pasaulio salis? Europoj tai paprasta - pakrovei i fura ir atveze. O kaip su visokiais rusynais ir pan? Kas veza, kokius popierius reikia tvarkyt? Visai megciau taip pakeliaut. Nes dabar kad toliau nusigaut atostogu neuztenka. Jau ir i Gruzija vaziuojant beveik 2 savaites suejo kelionei ir tik savaite liko vietoj. Butu kur kas smagiau ta laika vietoj prasimalt, kazka paziuret, o ne tusciai kilometrus sukt.
El Traxo wrote: Man patiko advfactory idėja - nutransportuoja tavo baiką į Biškeką ir 3 savaites raidini. Savo chodu iki ten nusigauti biškį užtruktų.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by El Traxo »

Nemanau, kad lenkai kažkokie most advanced, nei mūsų logistikos firmos, tik jie išsiaiškino kur kam kiek mokėti vietoje. Gruzijoje, kai vokietis laikinai importavo mocą, tai vargų būtų buvę milijonai (precedentinis keisas), jei ne diplomatinis statusas. Dar skaičiau mūsų baikeriai transportavo baikus su fura iki Faru (kalambūras!), paskui pargrįžo raiti. Skaitau viskas įmanoma, tik reikia pasidomėti vietinėmis subtilybėmis.
advfactory.com wrote:Starting in June 2013 we will offer the transport of motorcycles to Kyrgyzstan, with motorcycle return possible after 3 weeks. The planned arrival of motorcycles at Bishkek is 06/23/2013. Bishkek is the perfect place - we do not need visas, and it is cheap, dry, next to the beautiful Tien Shan and Pamir mountains. It's about 800km from Tajikistan, 400km from China, and 30km from Kazakhstan. I'll help you to enter China on your own motorcycle, with a return after 3 weeks. However this route is only available one way.
How does you do?
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by tomasn »

naujas adventure motociklas pirmininko draugui?
http://www.youtube.com/watch?v=eqlFCG_K ... g-high-rec" onclick="window.open(this.href);return false;
±
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by Username »

Laba diena,

Tai kada nusimato keliones? Kur? Uz kiek? Kas matalina?
Image
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by Dzuku_Briedzis »

Sekanti ilga kelione bus 12/12/12
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by Username »

Kelione i morga? :roll:
Image
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by Dzuku_Briedzis »

Is
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by mindaugasa vol.2 »

tomasn wrote:naujas adventure motociklas pirmininko draugui?
http://www.youtube.com/watch?v=eqlFCG_K ... g-high-rec" onclick="window.open(this.href);return false;
super grazi filma. kur gaut visa? perku.
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by mindaugasa vol.2 »

Username wrote:Laba diena,

Tai kada nusimato keliones? Kur? Uz kiek? Kas matalina?
kolega? jungiesi i komanda? traxas veluoja pateikti panus valdybai. valdyba lauke su pyragais (zuikio) 7dieni, bet tusciai. traxai?
cross cojones PC
1966
Naujokas
Posts: 61
Joined: 17 Apr 2011, 22:32
Location: Balos

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by 1966 »

į Magadaną per Mauritaniją ne kas-galimos nemokamos vietinio krematoriumo paslaugos
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by El Traxo »

1966 wrote:į Magadaną per Mauritaniją ne kas-galimos nemokamos vietinio krematoriumo paslaugos
Šitam baikerui apskritai nesakasi:
http://an.crimea.ua/news/crimea/obshest ... svetchika/" onclick="window.open(this.href);return false;

edit: Su Goldwingu važiuoja? #-o
How does you do?
1966
Naujokas
Posts: 61
Joined: 17 Apr 2011, 22:32
Location: Balos

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Post by 1966 »

El Traxo wrote:edit: Su Goldwingu važiuoja? #-o
išvažiavo su Africa...
http://hortainapilin.com/start-krugosve ... gubrienko/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply