Page 5 of 23
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 04 Nov 2012, 23:28
by El Traxo
Ne nu kas be ko, Borisovo "učebkei" jaučiu sentimentus
A kodėl ne pas Benderovcus? Lvovas-and-around pvz? Grįšim per Pripete

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 05 Nov 2012, 08:58
by 1966
El Traxo wrote:truputį ne į temą - rusai GSnikai turi savo saitą/forumą?
nu ne grynai GSniku...
http://bmwclubmoto.ru/forum.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 05 Nov 2012, 09:03
by wundis
labadiena,
nesuprantu draugo su bmw kodel reikia p*stis i baltarusija? juk galima ir civilizuotai patestraidautint paimant latviska, estiska pajuri, nuvaryt iki saaremaa salos. atgalio per kita puse. ivairiausio plauko keliuku sociai, suportas ir originalus bmw servisai - praktiskai vietoje. gal netgi megciau prisijungt. ar cia gaunasi toks testas kelionei i magadana netinka, tik i vakaru europa/skandinavija su tokiais testais?
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 05 Nov 2012, 09:45
by ezhiukas
o kaip ten reikalai su transportavimu i trecio pasaulio salis? Europoj tai paprasta - pakrovei i fura ir atveze. O kaip su visokiais rusynais ir pan? Kas veza, kokius popierius reikia tvarkyt? Visai megciau taip pakeliaut. Nes dabar kad toliau nusigaut atostogu neuztenka. Jau ir i Gruzija vaziuojant beveik 2 savaites suejo kelionei ir tik savaite liko vietoj. Butu kur kas smagiau ta laika vietoj prasimalt, kazka paziuret, o ne tusciai kilometrus sukt.
El Traxo wrote:
Man patiko advfactory idėja - nutransportuoja tavo baiką į Biškeką ir 3 savaites raidini. Savo chodu iki ten nusigauti biškį užtruktų.
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 05 Nov 2012, 10:02
by El Traxo
Nemanau, kad lenkai kažkokie most advanced, nei mūsų logistikos firmos, tik jie išsiaiškino kur kam kiek mokėti vietoje. Gruzijoje, kai vokietis laikinai importavo mocą, tai vargų būtų buvę milijonai (precedentinis keisas), jei ne diplomatinis statusas. Dar skaičiau mūsų baikeriai transportavo baikus su fura iki Faru (kalambūras!), paskui pargrįžo raiti. Skaitau viskas įmanoma, tik reikia pasidomėti vietinėmis subtilybėmis.
advfactory.com wrote:Starting in June 2013 we will offer the transport of motorcycles to Kyrgyzstan, with motorcycle return possible after 3 weeks. The planned arrival of motorcycles at Bishkek is 06/23/2013. Bishkek is the perfect place - we do not need visas, and it is cheap, dry, next to the beautiful Tien Shan and Pamir mountains. It's about 800km from Tajikistan, 400km from China, and 30km from Kazakhstan. I'll help you to enter China on your own motorcycle, with a return after 3 weeks. However this route is only available one way.
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 08 Dec 2012, 21:16
by tomasn
naujas adventure motociklas pirmininko draugui?
http://www.youtube.com/watch?v=eqlFCG_K ... g-high-rec" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 10 Dec 2012, 10:24
by Username
Laba diena,
Tai kada nusimato keliones? Kur? Uz kiek? Kas matalina?
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 10 Dec 2012, 10:31
by Dzuku_Briedzis
Sekanti ilga kelione bus 12/12/12
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 10 Dec 2012, 10:33
by Username
Kelione i morga?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 10 Dec 2012, 10:40
by Dzuku_Briedzis
Is
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 10 Dec 2012, 10:42
by mindaugasa vol.2
super grazi filma. kur gaut visa? perku.
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 10 Dec 2012, 10:43
by mindaugasa vol.2
Username wrote:Laba diena,
Tai kada nusimato keliones? Kur? Uz kiek? Kas matalina?
kolega? jungiesi i komanda? traxas veluoja pateikti panus valdybai. valdyba lauke su pyragais (zuikio) 7dieni, bet tusciai. traxai?
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 20 Dec 2012, 09:05
by 1966
į Magadaną per Mauritaniją ne kas-galimos nemokamos vietinio
krematoriumo paslaugos
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 20 Dec 2012, 10:25
by El Traxo
1966 wrote:į Magadaną per Mauritaniją ne kas-galimos nemokamos vietinio
krematoriumo paslaugos
Šitam baikerui apskritai nesakasi:
http://an.crimea.ua/news/crimea/obshest ... svetchika/" onclick="window.open(this.href);return false;
edit: Su Goldwingu važiuoja?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 20 Dec 2012, 11:36
by 1966
El Traxo wrote:edit: Su Goldwingu važiuoja?

išvažiavo su Africa...
http://hortainapilin.com/start-krugosve ... gubrienko/" onclick="window.open(this.href);return false;