Page 5 of 5

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 21 Mar 2016, 18:06
by wundis
Pas mumi nebuna virsitampiu. Srove eina ne stulpais o ekologiskais berzais per sakas.
:hippy:

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 21 Mar 2016, 19:56
by Motowowere
Tfu tfu reiks sakyt,bo myztels kas ant berzo,elektrolize ir ragai su kanopom.As tai laukiu pavasarines perkunijos,krausiu nuo ekologisku zaibu.

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 22 Mar 2016, 10:43
by tckd
Kas ten ka an vartos ir cteko sake? :kokibe:

Image

Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 28 Mar 2016, 18:11
by Yvl
Tai palosiu ant Yuasos ir aš. Ateinu, škes, garažan-nuo rudenio keulė neliesta, Yuasa kaip buvo prijungta, taip ir liko (kad atjungt - reik pusė keulės papilt. Ovacijos italų dizainui). Jungiu, spaudžiu knopką... Brūkšt ir birbia! (nu ok, reikėjo pasukt, kol karbas sudrėko).
Tai blet pasakykit dabar, kaip jaustis? Wundžio celes man sudėjo vagei?
Dabar apie Harley OEM batarką. Ten buvo zig-zig-kle-kle-kle (ne Kawasaki). Bybis. Smaugt reikia dabar. Zariadka užtruks. Nu tai labadiena Senukai. Ir turiu beveik tabulus dvimetrinius laidus iš 25 kvadratų svarkės (zilai!!!) masės laido. Gerų krokodilų Senukai neturi, jamiau geriausius iš šūdinų). Dyzelinis Caddy paskolino alektros. Harliukas zvimbia. Akumas trauks dar 100 metų*

*žr. frakcijos terminų žodyną

Image

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 28 Mar 2016, 18:37
by El Traxo
Abeje, nesenai skaiciau apie wundzio samokslo teorijas:

Image

Image


Tapatok

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 31 Mar 2016, 11:53
by wundis
Atiduok celes! vagie!
Sroves ten buvo 0 kai paskutini karta tikrinau pries 100 metu*, nes kai numiro pirmasis akumas galvojau bigas vagia elektra, pasirodo hui. dar biski patvykinau akumo tvirtinima, testuosim jau greit! 2017ais?

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 03 Apr 2016, 23:47
by mindaugasa
tris dienas (paras) vykdziau automobilinio akumo-lavono atkelima
buvo naudoti: optimate 4, lenkiskas mikroprocesorinis analogas ir visai nemikroprocesorinis, o rodyklinis-analoginis-paprastasis pakrovejas bosch

lavonas kaip ir atkeltas
o pakroveju suvaidintos roles atkelime - jau greitai!
bus netiketumu

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 02 Jan 2018, 17:33
by mindaugasa
a kas ten lojo an yuasos kumuliatoriu, a?
tei nueikit ir paimkit uz alektrinio piemens maletuos, prasom
dvi savaiti lauke stovi pajunktas, ir ka?
ir kai dod, tai keurai aina, per guminius sudabrydzius, per viska
va

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 03 Jan 2018, 00:23
by wundis
ponas, kokias ten alpakas auginat malėtuos? kas čia per naujobiškas naratyvas?
PS yuasa matyt tik piemenim (hehe) ir tinka.

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 03 Jan 2018, 09:04
by mindaugasa
kiekvienam piemeniu po juasa!

kay sloganas?!

Re: Akumu prikelimas su Optimate 4

Posted: 03 Jan 2018, 10:38
by tomasn
bet tai kai peripetijos. tinka ne tik piemeniui, bet ir karvems. Kiekvienai karvei ir kiekvienam piemeniui po yuassa!