Page 5 of 13

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 20 Apr 2013, 19:07
by Zuzas
Trasa kaip trasa, tik skyliu reik kaune saugotis

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 20 Apr 2013, 20:10
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:Bet tai piktute yra piktute. Zinoma, pradzioje jausmas, kad sedziu ant kelmelio ir pakojos prisuktos prie galinio rato. Bet taciau, stabdai - stoja, gazuoji - gazuoja, pagalvoji sukt - suka. Jokios amorfiskos mases po tavimi su isplaukusiais judesiais. Ordung!

mobile mindaugasa
tai tas pats pasakytina apie tuckaus versi. ir aisku apie nauja cb. o ziurek uzdaroj kontroliuojamoj, jei dar nedidelio perimetro, tai isvis butu idomu paziuret :)

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 20 Apr 2013, 20:47
by mindaugasa vol.2
Cia as palyginau su draugo oem gs. Neabejoju, kad su situo palyginus tkdc versys yra kaip moto gp prototipas

mobile mindaugasa

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 20 Apr 2013, 21:11
by tckd
vieversys yra viduriu vidurys, is to iseina neblogas atskaitos taskas valit-nevalit, sunku-nesunku, amorfija-hardcore. Zodziu etalonas :ruko:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Apr 2013, 20:02
by El Traxo
Kažkas atidarė sezoną:
15min wrote:Vilniaus priemiestyje Grigiškėse esančiuose miškuose antradienio pavakare motociklininkas trenkėsi į medį.

Incidentas įvyko apie 18.20 val. Sostinės pareigūnams buvo pranešta, kad tarp Vilniaus ir Grigiškių esančiame miške, kartodrome, motociklininkas trenkėsi į medį ir patyrė kojos traumą.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos patruliai ir greitosios pagalbos medikai.

Įvykis tiriamas.

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Apr 2013, 20:14
by mindaugasa vol.2
E! Jara, dajosh trakdeju grigiskiu kartondrome

mobile mindaugasa

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 23 Apr 2013, 21:20
by jara
buvau pabandyt, koja luzo, policija ir greitoji atvare :)

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 24 Apr 2013, 10:02
by El Traxo
Jara?
kartoDRAMA.jpg
kartoDRAMA.jpg (60.51 KiB) Viewed 2452 times

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 24 Apr 2013, 18:18
by cosmoz
Popieriaus fabriko kartodromas visais laikais perdaug medžių turėjo. Visi tik pakalba apie tuos medžius ir nutyla.
Na, o dabar kas tas laimingasis ?

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 26 Apr 2013, 23:29
by El Traxo
Šį sezoną baikeriai vašče akujeli - važinėjasi šaligatviais. Gerai, kad nors su šalmais:
rokerei.jpg
rokerei.jpg (403.13 KiB) Viewed 2358 times

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 27 Apr 2013, 08:12
by Zuzas
Aleliuja - pasirinkimas - 5m neaisku ko, arba piskilometris propkes. Visai idomiai neaisku kas prasivaziuoja

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Apr 2013, 14:22
by Martynas
:batons: taigi benzas baigesi, stumia i kolonele

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Apr 2013, 14:30
by Yvl
tai šįryt Malėtų pl. netoli Riešės - sportsteris guli, kablukas su passatu ant šniūro skersai kelią stovi...

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Apr 2013, 16:57
by Proxas
Yvl wrote:tai šįryt Malėtų pl. netoli Riešės - sportsteris guli, kablukas su passatu ant šniūro skersai kelią stovi...
Vadinasi gaude ir pagavo... reikia tiketis kad neskausmingai tik... :evil:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Apr 2013, 19:40
by Yvl
Proxas wrote:
Yvl wrote:tai šįryt Malėtų pl. netoli Riešės - sportsteris guli, kablukas su passatu ant šniūro skersai kelią stovi...
Vadinasi gaude ir pagavo... reikia tiketis kad neskausmingai tik... :evil:
Nia, mergaitė su pareigūnais bendravo stačiom