Page 5 of 8
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 27 Dec 2015, 20:05
by tckd
Cia vis is to metalo kur koluki dave? :maladec: +2 :anarky:
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 27 Dec 2015, 20:18
by mindaugasa
Jo, to kur pavagiau, kai dar ant traktoriaus dirbau kolukyje pergale.
edit: rysium su viskuom, noreciau sugrysti prie tautosakos, tos kur apie tris privalomus darbus.
tai pirmas darbas butu padaryti ne sunu, o telferi garaze.
aciu
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 28 Dec 2015, 00:48
by sai
gde os?
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 28 Dec 2015, 08:37
by mindaugasa
Tikrai ne roges, bus
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 28 Dec 2015, 08:53
by zil130
O, galiu tik pagirti ir aišku padovanoti beveik neblogus priekabos sparnus.

Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 28 Dec 2015, 18:28
by mindaugasa
zilas - geras zmogus

Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 10 Jan 2016, 23:21
by zil130
Gal nauja siūlė išlieta? Prašom parodyti priekabos darbus!
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 00:17
by mindaugasa
gerasis zmogus, pataiko pirstu i aky
prasome
tuojau, tuojau ir 2D is virinimo pereisime i 3D virinima - buda
beje, gal turite tekintoja? reiketu 18mm strypa graziai pragrezti viduje ant 10mm (sriegsiu M12 sriegi). butu krovinio tvirtinimo kilpom isukti
8vnt. 40mm ilgio. neuzaciu
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 08:35
by zil130
Taip. Porėmio nebus? Panašu kad priekaba bus pusiau ant išvertimo. Pas mane porėmis buvo ir vis tiek atsilenkus. Dėl strypo prašom vizualizaciją, neina suprast kam tas papildomas svoris, nes jau dabar rėmas toks, sakyč, opelio lietnykai nesulūžtų
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 09:19
by mindaugasa
O kam dar poremis? Pagrindinis remas 100x50x3. Bendras priekabos svoris 750kg (asis) ir tiek pasiekta niekada nebus, tikiuosi.
Ant esamo remo bus sukama fanera ir psio.
Kiek skaiciau literaturos, tokio remo, tokiai masei turi uztekti per akis. Publika virina is L kampo ir kazkiek netgi laiko.
A formos dyslius iki puses remo dar sustiprins kazkiek.
Kas ten atsilenke? Priekaba lanku islinko? Tai gal zvyro vezeme tris kubus?
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 10:58
by M`BaubZ
aš tai irgi paklausiu: o vietoj strypų tekinimo DIN6334 gaijkes nepaprasčiau prisnargliot?
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 11:34
by mindaugasa
Atsakau: reikia tuomet nerudyjancio plieno verzles. Cinkuotas sveist baisiai nepatinka, o virinti ant cinko- dar labiau.
Be to 40mm gylio ivore man graziai pasislepia tuose trikampiuose kampu pastiprinimuose. Be to noriu tankesnio sriegio 1.25. Ir t.t.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 13:03
by zil130
Chm. Nesuprato manęs. Klausimas statomas ar prikabinus priekabą prie automobilio priekaba bus horizontalioje padėtyje? Mano variante dėtas porėmis kad iškelti aukščiau bet ir tai neužteko. Prikabinus prie automobilio ji šiek tiek gale nusileidžia. O dėl tvirtumo tai pasakysiu suprantamai NCH tokio storio profilis, čia akmenis vežiosi?
Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 13:35
by tckd
man rodos priekaba neskirta kabinti niekur, nesimato jokiu pakabinimo sprendimu, bus isstumta i kiema, nu ten visokiu vazonu ir geliu pasodinta. kaip kaime buna vezima pastato, tai cia balsiu siuolaikiskesnis variantas.
ps. as zila busiu suprates, tai cia suprask ne veltui eile metu sex partneriai buvom

Re: sporto iranga: tentas prie automobilio
Posted: 11 Jan 2016, 14:01
by zil130
žema priekaba buvo pas Hejų, tai per visus kupstus galas braukdavo