Page 5 of 5

Re: BMW žiemos projektas

Posted: 11 Oct 2013, 13:03
by alias
perfrazuosiu klausimą. a kodėl pas BMW R80 RT kai kuriuos priekinis suportas stovi už šakės, o pas kitus prieš šakę?

Re: BMW žiemos projektas

Posted: 11 Oct 2013, 13:48
by MSI
Originaliai pries sake, bet nieks netrukdo apsukt, siaip keista kodel bmw padare pries sakes, gal
kad ausinimas geresnis?

Re: BMW žiemos projektas

Posted: 11 Oct 2013, 15:09
by M`BaubZ
man atrodo, čia nuo gamybos metų priklauso. pas daugelį gamintojų (japonai, ducati, you name it) patys pirmieji diskiniai stabdžiai būdavo viršuj. tokius ko gero siūlė didieji stabdžių gamintojai.
po to, matomai, pamatė, kad geriau už šakės ir ten jie sėdi iki dabar.

edit: beje, perfrazuojant alaso klausimą į atsakyma, tai pas tą, kur traxo foto įmetė, suportai už šakės todėl,
kad ten krūti right-way-up ohlincai nuo tų naujai atgaivintų nortonų.

Re: BMW žiemos projektas

Posted: 21 Oct 2013, 14:18
by tckd
nū ir kam te emsis vargo?
litus an backos ir vaziuoji su nauju.

Image

Re: BMW žiemos projektas

Posted: 21 Oct 2013, 17:21
by MSI
Sakai reik stumt uz brangiai :))