
nepaidiot - traxui atvečiat za barzar
jau gavau adtenventurį - užsidegė check engine ir užgesau vos pralindęs pro kamštį į pirmas gretas...ezhiukas wrote:o siaip tai jei nori nuotykiu, geriau nusipirk koki rusiska trandalieta. Tikrai patirsi daug nuotykiu