Page 5 of 14

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:01
by Zuzas
:cheers: =D> :pagausiu: :thumbright:

Image



nepaidiot - traxui atvečiat za barzar

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:10
by ezhiukas
o siaip tai jei nori nuotykiu, geriau nusipirk koki rusiska trandalieta. Tikrai patirsi daug nuotykiu :)

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:16
by tckd
tai cia reik suprast kad zuzas su triumfu bandys siemet mest issuki tomasenui su aprika?

laukiam shoutauto kakta i kakta, kilometras i kilometra! :albino:

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:20
by Zuzas
ezhiukas wrote:o siaip tai jei nori nuotykiu, geriau nusipirk koki rusiska trandalieta. Tikrai patirsi daug nuotykiu :)
jau gavau adtenventurį - užsidegė check engine ir užgesau vos pralindęs pro kamštį į pirmas gretas...
taip gėdingai dar nesistūmiau į kelkraštį.. :greblys:

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:33
by tckd
aftor napiši jasčo :154: pigei ir gerai nebuna? :rr:

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:38
by mindaugasa
:popcorn:

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:43
by El Traxo
Uždėjau zuzui pliusą už nepopuliarių motociklų populiarinimą.

Deja, už atskiro vieneto tech.stovį atvičat' galiu nebent jei būčiau pardavęs =; O dėl apskritai - pirmas mocas kaip pirma meilė (fakas) - prisiminimai lieka visam gyvenimui :ruko:

Dabar turėtum atsidaryt savo tech. skyrelį, kuriame galėsi išsilieti dėl visų TT nelaimių :D

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 16:53
by tomasn
ajazau marija. nu net nzn ar sveikint :blackeye:
anyway pliusaz, kad otvecajet za bazar

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 17:13
by Proxas
Pliusas Zuzui uzh idomu pirkini, gal jau aishq kas uzhdege lemputes ir uzhgesino muoca? :grauziu:

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 06 Jan 2014, 17:20
by Dzuku_Briedzis
Hehe... Zuzui dar ne viena nepopuliaru reiks nusipirkt, kad balansas +/- susitvarkyt. Is manes irgi pliusas :)

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 07 Jan 2014, 00:21
by wundis
nu ok. zuzui pliusas uz tai kad nusipirko kazka kitokio.

tai bus testdraivas ir gaidzio rinkimai pavasari?

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 07 Jan 2014, 07:35
by Zuzas
Jei vaziuos tai ko nebut

@mobile

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 08 Jan 2014, 13:14
by wundis
tai kai gaidziu uzderejo?
налетай торопись, покупай живопись

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 08 Jan 2014, 16:03
by Yvl
kawa ištraukia?
http://www.youtube.com/watch?v=Qm_-fvdH9iE" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: adventure tipo motociklo iki 10k Lt rinkimai

Posted: 08 Jan 2014, 16:37
by tomasn
nu tikrai notykiu motociklas ta kawa