Posted: 05 Feb 2007, 14:56
axtuble!mindaugasa wrote:tai ir R.K. ten vaiksto ir dar kazkas. ziurint kokio uztarimo reikia?
konkurencija!
o uztarimas siaip gerai. in advance!
axtuble!mindaugasa wrote:tai ir R.K. ten vaiksto ir dar kazkas. ziurint kokio uztarimo reikia?
o gali administratore ir uz mane kazkaip nueit, nes labai tingiu. veliau kazkaip atsiskaitytu. vergoves darbais ar seksualinio isnaudojimo pagrindu.mindaugasa wrote:mus administratore ten vaiksto. galite uzkalbinti!
del korejos: dar patinka tvarkele Siaures Korejoje ir Masutatsu Oyama
tai rasyk motyvacini laishka! as netarpininkauju, bet 20lt. tureciau gauti.Renaz wrote:mindaugasa wrote:o gali administratore ir uz mane kazkaip nueit, nes labai tingiu. veliau kazkaip atsiskaitytu. vergoves darbais ar seksualinio isnaudojimo pagrindu.
sunervavojei... biski kas - ir is karto ant manes bachkos dar dar dar dar...Renaz wrote:Atsiprasau. Ten Arvis buvo.
Uz moraline zala duodu Yvl pliusa.
Stormsas duos. Jis geriau moka... duoti.Yvl wrote:taip! duosi pety pakukchiojimui?
Tai paverksi ir del to prie to paties nu.Yvl wrote:Kad man jo stringu rudas shniurelis nepatinka...