Page 5 of 6

Posted: 14 Dec 2006, 15:37
by storms
Arvis wrote:
storms wrote:tokia dainele as irgi keleta menesiu girdejau:)
12/12/2006 Loaded on board MSC JILHAN 78A from BREMERHAVEN (DE), for final discharge in KLAIPEDA (LT)
o tau kaminskas nepasakojo istorijios, kaip kazkur klaipedos terminale pasimete viena masina?

Posted: 14 Dec 2006, 15:39
by Arvis
storms wrote:
Arvis wrote:
storms wrote:tokia dainele as irgi keleta menesiu girdejau:)
12/12/2006 Loaded on board MSC JILHAN 78A from BREMERHAVEN (DE), for final discharge in KLAIPEDA (LT)
o tau kaminskas nepasakojo istorijios, kaip kazkur klaipedos terminale pasimete viena masina?
masinos daznai pasimeta, tai iprastas reiskinys. ;-)

Posted: 14 Dec 2006, 15:39
by didzhej

Posted: 14 Dec 2006, 15:56
by storms
Arvis wrote:
storms wrote:
Arvis wrote: 12/12/2006 Loaded on board MSC JILHAN 78A from BREMERHAVEN (DE), for final discharge in KLAIPEDA (LT)
o tau kaminskas nepasakojo istorijios, kaip kazkur klaipedos terminale pasimete viena masina?
masinos daznai pasimeta, tai iprastas reiskinys. ;-)
aha
:)

Posted: 14 Dec 2006, 16:18
by didzhej
ir toks b/w rezime bus matomas?
beto, gal tu zinai kaip judanti gifa ant salmo uzsideti?
Noreciau emotikono "sick"

Posted: 14 Dec 2006, 16:20
by Arvis
didzhej wrote:ir toks b/w rezime bus matomas?
beto, gal tu zinai kaip judanti gifa ant salmo uzsideti?
Noreciau emotikono "sick"
Siulau vasztajs prisukt PDA

Posted: 14 Dec 2006, 16:27
by didzhej
Ar matei toki PDA, kad diorto nebijotu?

Dabar turiu sita, bet jis ne tik, kad diorto, jis MANES bijo!!!!
Image

LOOX'as tikras (N560)
Su instatytu injy GPS.

Posted: 14 Dec 2006, 16:45
by Arvis
didzhej wrote:Ar matei toki PDA, kad diorto nebijotu?

Dabar turiu sita, bet jis ne tik, kad diorto, jis MANES bijo!!!!
Image

LOOX'as tikras (N560)
Su instatytu injy GPS.
Galima aBtraukti celophaniniu majseliu ir uzklijuoti izolecija taps atsparus eleMentams..

Posted: 14 Dec 2006, 16:47
by Arvis
Arvis wrote:
...Galima aBtraukti celophaniniu majseliu ir uzklijuoti izolecija taps atsparus eleMentams..
Beje dauguma is musu turi tame patirties darydami tai su televizoriu distanciniais pulteliais

Posted: 14 Dec 2006, 16:49
by w919
:!:

Posted: 14 Dec 2006, 17:04
by Qu'est ce que c'est
pasKKutynIU mEtu frAkCCija tAPo sUNKiai sUPrantaMA

Posted: 14 Dec 2006, 17:11
by w919
KUR ZIURI ADMINAI?!

Posted: 14 Dec 2006, 17:19
by _hey
Qu'est ce que c'est wrote:pasKKutynIU mEtu frAkCCija tAPo sUNKiai sUPrantaMA
skaitau, kad pries kaledas tada mazai dirbi, atai kaip renaz minejo, cia pagrinde eina pasamones srautas ir as pakolkas ji suprantu, nors galva jau nebedirba .... :arrow:

Posted: 14 Dec 2006, 17:44
by Renaz
Atsakau trumpai.

as skaitau, kad butina neisimusti is veziu.
sutiksiu su _hey, pasamones srauto itaka protui, kuriame senai nuo kruviu trukusi plionke, yra labai teigiama. atpalaiduojami visi ziediniai raumenys, atsileidzia tarplasteliniu bakteriju sankaupos, pagereja kraujotaka.

samone persikvalifikuoja i pasamone. del ko ivyksta fotonu, arba kitaip pasamones srautas.

taciau papriestarausiu tik viename klausime. Skaitau, kad visu tu navarotu deliojimas tekste buvo madingas pries kokiu 15 metu tuometiniame maketavime, arba kitaip - dezaine! Tiesa tuomet dar nebuvo dezaino, tada buvo maketuotojai ir dailininkai. Tai va kai dailininkas nupiesdavo, o maketuotojas sumaketuodavo, gaudavosi tuometinis dezainas, kuriuo siuometiniu laikotarpi galima pastebeti... galime pastebeti... sito kaip ten ji... kvetantent cest incest arkazkatai poste kiek auksteliau.

Aciu.

Redakcija

Posted: 14 Dec 2006, 17:49
by Renaz
p.s. skaitau, kad sis rasinelis puikiai dera prie sio topiko. visiskai i tema tiek topikas, tiek pati tema, tiek raides, kableliai, ir net retoriniai klaustukai!