Page 5 of 19

Posted: 20 Dec 2006, 23:14
by didzhej
Paskutiniuose postuose gvildenami klausimai kurie vakar buvo konspiracineme taske isdiskutuoti, matau klausiantys yra tie kurie nebuvo. baudos tasku jiems!

Posted: 20 Dec 2006, 23:32
by w919
atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma. :D

bet man patinka!! =D>

Posted: 20 Dec 2006, 23:36
by _hey
man siandien irgi keista nuotaika.


noriu kebabo !

Posted: 20 Dec 2006, 23:46
by didzhej
reikejo vaziuoti su vyrais i kauna, pavalgyti berneliuose.

Posted: 20 Dec 2006, 23:48
by Vee Crunchy
didzhej wrote:Paskutiniuose postuose gvildenami klausimai kurie vakar buvo konspiracineme taske isdiskutuoti, matau klausiantys yra tie kurie nebuvo. baudos tasku jiems!
Duokit nuoroda i kvietima i pristatyma i konspiracini taska. ?

Posted: 20 Dec 2006, 23:50
by didzhej
1) sms; 2) tel.skambutis; 3) kita

Posted: 21 Dec 2006, 00:48
by Renaz
w919 wrote:atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma. :D

bet man patinka!! =D>
a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!

Posted: 21 Dec 2006, 08:13
by w919
Renaz wrote:
w919 wrote:atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma. :D

bet man patinka!! =D>
a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!
stebejausi nes jusu zinutes sudarydavo dali forumo. dabar nesistebiu nes sudaro foruma.

Posted: 21 Dec 2006, 08:41
by Renaz
w919 wrote:
Renaz wrote:
w919 wrote:atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma. :D

bet man patinka!! =D>
a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!
stebejausi nes jusu zinutes sudarydavo dali forumo. dabar nesistebiu nes sudaro foruma.
A ka dabar daryt? Ar labai blogai? Parasyk.

Posted: 21 Dec 2006, 08:45
by w919
Renaz wrote:
w919 wrote:
Renaz wrote: a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!
stebejausi nes jusu zinutes sudarydavo dali forumo. dabar nesistebiu nes sudaro foruma.
A ka dabar daryt? Ar labai blogai? Parasyk.
sakau patinka. gerai? parasyk.

Posted: 21 Dec 2006, 08:47
by Renaz
gerai. is patirties zinau, kad jei kazkas adminams nepatinka, jie bando viska sugadint ir visus uzbanint, uzdaryt portus, suinstaliuot spaywara, perkraut windausus ir t.t.. tada visus sumoderuoja, ir pasibaigia.

Posted: 21 Dec 2006, 10:12
by storms
vee: siandien as su drakonu apie pietus tave vizituosim
ruoskis

Posted: 21 Dec 2006, 10:15
by Renaz
storms wrote:vee: siandien as su drakonu apie pietus tave vizituosim
ruoskis
kas tas drakonas?

Posted: 21 Dec 2006, 10:30
by storms
Renaz wrote:
storms wrote:vee: siandien as su drakonu apie pietus tave vizituosim
ruoskis
kas tas drakonas?
:zaneta:

Posted: 21 Dec 2006, 10:34
by Renaz
Negudrauk, gudruoli!