Posted: 20 Dec 2006, 23:14
Paskutiniuose postuose gvildenami klausimai kurie vakar buvo konspiracineme taske isdiskutuoti, matau klausiantys yra tie kurie nebuvo. baudos tasku jiems!
Duokit nuoroda i kvietima i pristatyma i konspiracini taska. ?didzhej wrote:Paskutiniuose postuose gvildenami klausimai kurie vakar buvo konspiracineme taske isdiskutuoti, matau klausiantys yra tie kurie nebuvo. baudos tasku jiems!
a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!w919 wrote:atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma.![]()
bet man patinka!!
stebejausi nes jusu zinutes sudarydavo dali forumo. dabar nesistebiu nes sudaro foruma.Renaz wrote:a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!w919 wrote:atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma.![]()
bet man patinka!!
A ka dabar daryt? Ar labai blogai? Parasyk.w919 wrote:stebejausi nes jusu zinutes sudarydavo dali forumo. dabar nesistebiu nes sudaro foruma.Renaz wrote:a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!w919 wrote:atsiprasau kad pagadinsiu idile, bet dabar jau visai nesistebiu, kad patys zinot kas paliko foruma.![]()
bet man patinka!!
sakau patinka. gerai? parasyk.Renaz wrote:A ka dabar daryt? Ar labai blogai? Parasyk.w919 wrote:stebejausi nes jusu zinutes sudarydavo dali forumo. dabar nesistebiu nes sudaro foruma.Renaz wrote: a kodel nesistebi ir kodel stebejaisi? Parasyk!
kas tas drakonas?storms wrote:vee: siandien as su drakonu apie pietus tave vizituosim
ruoskis
Renaz wrote:kas tas drakonas?storms wrote:vee: siandien as su drakonu apie pietus tave vizituosim
ruoskis
