Page 5 of 6
Posted: 13 Jan 2007, 21:04
by Audrius z
didzhej wrote:Ka ten pasakoti, atvaziavome su MB! (ne mocu). Palydejome mocus is starto i kelia, paskiau sedome laukti prie karjero. Uzsilaukeme!!!! Atsibodo. Salta! Lietus. Nei lauke sedeti, nei is masinos stebeti. Pavargome NIEKO NEVEIKTI. Isgerme karsto vyno. Mocu nei laso... dar palaukeme. Nera. Dar.. nera. DAR DAR DAR.. nera nera nera! Ir isvaziavome (pries tai skambinau _hey, bet jis nekele). Taigi... blogis, ka? Nemoku ziureti, nedalyvauti. Brrr...
Nu bayyyktu, gy sitiek eikliu dzipu atbuliniu priziurejom, kaip YDOMU!
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 13 Jan 2007, 23:48
by didzhej
Supratom, kad naudojant "kairiojo kardano isorines kryzmes" (C)(R) W, galima pasiekti daug didesniu aukstumu!
Posted: 14 Jan 2007, 12:54
by Audrius z
Posted: 14 Jan 2007, 15:06
by Renaz
Posted: 14 Jan 2007, 17:41
by gonzas
su lievais emotikonais aka dirtais eikite sikti.
esminis yra sitas
kaune net truliku nauju pripirko, kawasakio spalvu!
edit: uzhdejau pliusa doncei. cia nostalgija tokia, pamenu kai pavarydavo su bnv kacergos gonkese. ash ji visada palaikydavau ir dar slanpinedavau aplink boxus bnv, pakol tokia vowerle musu nesupazindino.

Posted: 14 Jan 2007, 17:49
by didzhej
skaitau bus dar gonkiu!
Posted: 14 Jan 2007, 18:15
by gonzas
kadaBLE bus tu gonkiu? a tai zajibalo. nuvarai i kacerga, tai tik uzh pirmininka galima pasirgiti. net Vilius nebevaziuoja alaus pajamt i kacergines kioska, su savo karvute.
ana vasara nurasau i nOstolius. kas bus sia?
:atsakykpadla:
:edit: donse, o i azuolo ir sakiu posukius, ant kiek su masina eidavai ir ant makushke skaip? idomu be. ash azuolo ir sahkiu tai daugiau kaip 90

nepaimdavau. ir taip jau, vos vos. cia su savo cioperiu griobanu. o makushkes nzn, nebuvo kaip i spida akiu uzhmest.

Posted: 14 Jan 2007, 18:35
by didzhej
Sia bus kartingai.
Posted: 14 Jan 2007, 18:42
by gonzas
didzhej wrote:Sia bus kartingai.
tai man reiks vazineti i aukshtadvari, taves ziuret, ar kaip?
Posted: 14 Jan 2007, 18:47
by didzhej
Nelabai dar zinau, bet tiksliai bus Aukstadvaris, Plytine ir Siauliai. Paskiau gal dar kokia Latvija ar Lenkija. Bbz.
Posted: 14 Jan 2007, 18:51
by gonzas
skaitau kad visi vasaros savaitgaliai bus parduoti. moto gonkes, uzh tave reiks pabalejint.
gal priimsi i komanda? bent jau, ranksluostukus padavinet.
Posted: 14 Jan 2007, 20:29
by Renaz
gonzas wrote:skaitau kad visi vasaros savaitgaliai bus parduoti. moto gonkes, uzh tave reiks pabalejint.
gal priimsi i komanda? bent jau, ranksluostukus padavinet.
Ka tu cia padlyzinies daba? I draugus taikai? Po to prasysi, kad duotu pavaziuot? Ka E?
Posted: 14 Jan 2007, 21:34
by gonzas
nu tai aisku, kad paprasysiu duot. ir net tures, nes koks ash mekakkinekaninenas busiu, jei nepraleksiu.
suzinokite: didzej man visada duoda

Posted: 14 Jan 2007, 23:40
by didzhej

atvirumas zudo!
Posted: 15 Jan 2007, 14:11
by Rashyd
hey, kur ispudziai is Bekele 3?