Page 5 of 6
Posted: 12 Jan 2007, 12:04
by didzhej
Nesuprasti gali ka reiskia Vilnietiskas "uzveiki nevaikiskai".
Pasakyk tiesiai sviesiai!
Posted: 12 Jan 2007, 13:06
by Wallace_666
Renaz wrote:Wallace_666 wrote:Tai jei as malsiu shuda, bet busiu padchalujus moderams, tai bus ok.
O jei rasysiu i (forumo) tema savo nuomone, tai ismes??
Ar ne juokinga? Konservatoriu politika.
Skaitau, kad tu uzveiki nevaikiskai. Gerai atsakiau?
Atsakymo kaip ir nematau. Yra tik tavo asmenines emocijos.
Posted: 12 Jan 2007, 13:10
by Yvl
Wallace_666 wrote:Atsakymo kaip ir nematau. Yra tik tavo asmenines emocijos.
skaitau kad namu darbu vis tik neparuoshei, arba ruoshei neatsakingai. aik dar savaite paskaityk foruma nieko nerashydamas. gal daeis? [-o<
Posted: 12 Jan 2007, 13:40
by Wallace_666
Yvl wrote:Wallace_666 wrote:Atsakymo kaip ir nematau. Yra tik tavo asmenines emocijos.
skaitau kad namu darbu vis tik neparuoshei, arba ruoshei neatsakingai. aik dar savaite paskaityk foruma nieko nerashydamas. gal daeis? [-o<
Parasei kazka genialaus? 'Eik paskaityk' yra tapes firminiu omnitel.autos grupso terminu, kai nezinai-neturi ka pasakyti, bet butinai reikia pasirodyti kietesniu.
Labai juokinga: yra grupe zmoniu, kuriu nuomone nekvescionuojama, jie by default raso tryksdami humoru ir pan.
Ir nesvarbu koks grybas rasytu, bet jei pavarys ant kokio chypos, tai butinai bus laikomas gudruoliu.
As neketinu primesti savo nuomones siame forume, bet noretusi matyti dalykiskesne atmosfera negu autosuose.
Aciu.
Posted: 12 Jan 2007, 13:41
by w919
chebra, o gal cia istikro CHYPA?
Posted: 12 Jan 2007, 13:45
by storms
skaitau cia juzefas
Posted: 12 Jan 2007, 14:22
by Renaz
ir as taip skaitau. nezinau kaip jus, bet jis mane uzpiso. tikiuosi nesupyksit jei kuria diena pasielgsiu ekspulsyviai? parasykit!
Posted: 12 Jan 2007, 14:25
by Arvis
Renaz wrote:ir as taip skaitau. nezinau kaip jus, bet jis mane uzpiso. tikiuosi nesupyksit jei kuria diena pasielgsiu ekspulsyviai? parasykit!
Ar tu nori ji ejakuliuoti is forumo ?
Posted: 12 Jan 2007, 14:27
by Renaz
nenoriu, bet jauciu, kad galiu kuria diena nesusitureti ir ejakuliuoti. Noriu, kad mane suprastumet ir uzjaustumet. Ar galesit?
Posted: 12 Jan 2007, 14:30
by Arvis
Renaz wrote:nenoriu, bet jauciu, kad galiu kuria diena nesusitureti ir ejakuliuoti. Noriu, kad mane suprastumet ir uzjaustumet. Ar galesit?
as liksiu abejingas, man visai smagu skaityt kaip jis erzina visus likusius, taciau galiu isgyvent ir be to
Posted: 12 Jan 2007, 14:38
by Renaz
gerai.
Posted: 12 Jan 2007, 14:47
by w919
del manes - galima jy trint. moki? tuopaciu kitus botus pravalytum. ar dar suteikt sansa parasyt motyvacini laiska? nu spresk pac.
Posted: 12 Jan 2007, 14:50
by Renaz
Ai dabar atlego kazkiek. Prie progos kada.
Botus istrinsiu, bent jau kazkuo pasitarnausiu frakcijai! Aciu uz suteikta garbe.
Ta proga parduodu BMW:
Kaina brangs!
Posted: 12 Jan 2007, 14:51
by Arvis
Wallace_666 wrote:Yvl wrote:Wallace_666 wrote:Atsakymo kaip ir nematau. Yra tik tavo asmenines emocijos.
skaitau kad namu darbu vis tik neparuoshei, arba ruoshei neatsakingai. aik dar savaite paskaityk foruma nieko nerashydamas. gal daeis? [-o<
Parasei kazka genialaus? 'Eik paskaityk' yra tapes firminiu omnitel.autos grupso terminu, kai nezinai-neturi ka pasakyti, bet butinai reikia pasirodyti kietesniu.
Labai juokinga: yra grupe zmoniu, kuriu nuomone nekvescionuojama, jie by default raso tryksdami humoru ir pan.
Ir nesvarbu koks grybas rasytu, bet jei pavarys ant kokio chypos, tai butinai bus laikomas gudruoliu.
As neketinu primesti savo nuomones siame forume, bet noretusi matyti dalykiskesne atmosfera negu autosuose.
Aciu.
Netureciau, bet pasvaiciosiu sita tema...
man atrodo kad volasas nesupratai iki siol, jog nepaisant pavadinimo, sitas forumas anaiptol nera technines pakraipos.
Taip, dauguma cia rasanciu turi motocikla arba fotoaparata, bet tai dar nereiskia jog visus domina is interneto pritraukti techniniai faktai tarkim apie alkuninio svatykliu kampo poveiki sukimo momentui....
Dauguma forumo nariu diena praleidzia ofise ir dalykines atmosferos doze gauna ten. Savo ruoztu frakcijoj kiekvienas mieliau skaito apie nupirkta akmeni arba sugadintas tarpines, nei apie metaliniu pavirsiu cementavimo ipatumus.
Pabaigai patarimas, baik pirst savo nuomone ir zinias kol ju nieks nepaprase. Paskaityk ka rasho kiti, jei tau neidomu, nesivargink ir eik kitur...
Posted: 12 Jan 2007, 15:00
by Renaz
Duodu pliusa uz kulturinga pasisakyma. Ar neduot? Dar yra laiko apsisprest! Parasyk.