Page 5 of 67

Posted: 02 Apr 2007, 09:10
by ezhiukas
nesiveziau fotiko. Del ko teko pasigailet, nes buvo labai juokingu transporto priemoniu egzemplioriu. Kainos normalios - europine fara traktoriui 320 zl, garso signalas 100 zl ir pan. Nors siaip tam turguj daugiau visokiu brytvu ir streetu daliu, bei visokio sovietinio palikimo. Traktoriam dalys tik keliose vietose tebuvo... Ai, dar nemazai visokiu aprangu ir salmu buvo, ta proga nupirkau braincapa uz 60 zl, kad i tase lengvai tilptu jei ka reiks pavezt neplanuotai. Nors apsaugos is jo turbut nedaug tera...

Posted: 02 Apr 2007, 09:14
by Arvis
Koks atstumas nuo vilniaus gaunas ? Kuriam cia mieste ir kokiom dienom buna ?

Posted: 02 Apr 2007, 09:21
by Rashyd
O tan ardomu, sekonhandiniu daliu daug? Nes pvz. visokiems projektams daryti
Dabar darau projekteli sav oozhkai...

http://www.supermotard.co.nz/ttr.html

Image

Posted: 02 Apr 2007, 09:31
by ezhiukas
si syki buvo warszavoj (~600 km nuo vilniaus), bet siaip buna ivairiai, ten per visa lenkija tas turgu migruoja. Buna kazkur karta per menesi. Slamsto buna visokio, turint ne pati naujasia streeta ar brytva daliu tikrai galima rasti. Kiek blogiau yra su visokiais choperiukais. Ypac japoniskais. Traktoriams daliu rasti lengviau, nors tera tik keli taskai kur ju dalim prekiauja, bet turi gana nemaza pasirinkima. Tuo labiau kad ant skirtingu traktoriu modeliu dalys beveik visos tos pacios eina.

Posted: 02 Apr 2007, 11:30
by Yvl
margumynas:
kadangi vakar su arviu pasnekejom apie mano nedegancius gabaritus/posukius, siandiej griebiau atviortka. ir ka jus manot?
ogi vienas nepajungtas, o kitas posukis europinis su 1 kontakto lempute.
Dabar arvis keiksis, ybo pas shadowa posukiai yra pilnai isardomi nekaip pas traktoriu. del to apturesiu tik sekancius nostolius: 1 lempute, 20 cm laido ir atviortokos amortizacija.

kay arvi, ka?

p.s.
REKLAMA:
gaminu LED posukius is savo ir uzsakovo materijolu.
Kainos pigios. Terminas - reikiazhiuret.

Posted: 02 Apr 2007, 11:31
by Arvis
Yvl wrote:margumynas:
REKLAMA:
gaminu LED posukius is savo ir uzsakovo materijolu.
Kainos pigios. Terminas - reikiazhiuret.
Pigu - perku!

Posted: 02 Apr 2007, 11:36
by Arvis
Yvl wrote:margumynas:
pas shadowa posukiai yra pilnai isardomi nekaip pas traktoriu. del to apturesiu tik sekancius nostolius: 1 lempute, 20 cm laido ir atviortokos amortizacija.

kay arvi, ka?
Su salyga kad beardydamas kazka vistiek supisi...turiu 2 shadowo posukius dovanu...vienas atrodo netgi visai sveikas...abu su stikliukais. Nepagalvojau vakar pasiulyt.

Posted: 02 Apr 2007, 13:28
by Yvl
Arvis wrote:Su salyga kad beardydamas kazka vistiek supisi...turiu 2 shadowo posukius dovanu...vienas atrodo netgi visai sveikas...abu su stikliukais. Nepagalvojau vakar pasiulyt.
su salyga kad rankas dar vaikystej aviamodeliavimo burelyje ishtiesino - nesup*sau anei nichnieko (senas mazdos 626 stopas nesiskaito, bo anas buvo detaliu donoras.)

edit: posukius pajamsiu. gal net alaus atveshiu.

Posted: 02 Apr 2007, 13:32
by Arvis
Ok pabandysiu siandie garazhe juos surast ir ivertint technine bei estetine busena...

Posted: 02 Apr 2007, 13:35
by Yvl
Arvis wrote:Ok pabandysiu siandie garazhe juos surast ir ivertint technine bei estetine busena...
nu kaip jau gausis pachiam.
bet kay zebai daba:

Image

Posted: 02 Apr 2007, 13:38
by Arvis
kada bus LED ?

Posted: 02 Apr 2007, 13:39
by ezhiukas
pazeidejas! Negerbi Europos sajungos reikalavimu! Posukiai negali sviesti :duxina:
As va, kaip kulturingas europietis net ir lempa savo traktoriui europine nusipirkau, nors kainuoja brangiau nei technikine

Posted: 02 Apr 2007, 13:40
by Yvl
Arvis wrote:kada bus LED ?
nu galima pazhaist kuria diena. pradziai reikia formos posukio ar stopo. pagal ja gi PCB* reiks padaryt

*Printed Circuit Board, dar liaudyje zhinoma kaip plata

Posted: 02 Apr 2007, 13:42
by Yvl
ezhiukas wrote:pazeidejas! Negerbi Europos sajungos reikalavimu! Posukiai negali sviesti :duxina:
As va, kaip kulturingas europietis net ir lempa savo traktoriui europine nusipirkau, nors kainuoja brangiau nei technikine
pas mane leNpa irgi europine :) ir net su gabaritine leNpute (nepajungta, bo xz kaip yjungt ybo jungikio tai ner)
o posukiai..nu grazhu kazkaip... :D

Posted: 02 Apr 2007, 13:42
by storms
o te fone olandas stou?