Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Bbz is atlantico tyla. Ignoruoja klienta
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
kai as uzsakinejau - tai irgi buvo tyla. Tada paprasiau, kad kolegos is amerikes uzsakytu. Ti jiems paskambino kazkoks ciuvas is KoldKutter'io, ir tik tada uzsakyma pradejo daryt.
Arvi, skambink pats.
Arvi, skambink pats.
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Taigi viskas uzsakyta, sumoketa ir i atlantika pristatyta (anot fedex). Tik atlantikas i laiskus del shipinimo kainos nereaguoja.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
jei briedis ryt ivykdys tai, ka suplanavo, desiu pliusus visa ziema.
Beje, bergui sypuoti ratai jau uzdeti, pats bergas ant priekabos laukia leeeedo
Beje, bergui sypuoti ratai jau uzdeti, pats bergas ant priekabos laukia leeeedo
±
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Bullies on da ICE - 2009/2010
Jo, garaze puosiu berga girliandom. Ziuresim, kaip ryt bus ;) Noras didelis. Net salika nusipirkau kaledini, kad nebutu baisu vaziuot. Prie manes ryt zada dar 1 beprotis prisijungt nuo Visoriu gatves ;)
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
kadangi sypu ner gal reik pabandyt an sniego kokiam silikate be juju batonelio atriekttomasn wrote:jei briedis ryt ivykdys tai, ka suplanavo, desiu pliusus visa ziema.
Beje, bergui sypuoti ratai jau uzdeti, pats bergas ant priekabos laukia leeeedo
tomasen dajosh 7dieni?
less teeth, more tits.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
ant smelio jauciu pofig ar sypai, ar be juju. galima apmastyt silikato varianta, gryn, kad stumokliai prie cilindro neprirudytu
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
ha briedis pasiciuzinejimo akcija kartoja. Buvot prie bezdoniu dedmaroza aplankyt ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
su salyga, kad tvenkiniai neuzsale - ten nevaziavom. Vaziavom puost eglute.
Visus batonus nufilmavau. Slidu - einana... Tie kas vaziavo su sypais - iki siol nesupranta, kaip mes pravaziavom. Skaitau, kad skaitau - visi geltoni buvo be sypu. Visi KTM - su sypais.
Eventa uzskaitau 100%. Einu ziuret ka prifilmavom.
Arviui: praeito savaitgalio ciuzinejima uzskaitau kaip nerealu sukibima. Siandien buvo vien tik tango su motociklu ir max 35km/h
Pabaigai - MX51 supluktam sniege ar ledukuose - zhopa visiska. MITAS atpiso. Aisku, neziemine padanga gi
Visus batonus nufilmavau. Slidu - einana... Tie kas vaziavo su sypais - iki siol nesupranta, kaip mes pravaziavom. Skaitau, kad skaitau - visi geltoni buvo be sypu. Visi KTM - su sypais.
Eventa uzskaitau 100%. Einu ziuret ka prifilmavom.
Arviui: praeito savaitgalio ciuzinejima uzskaitau kaip nerealu sukibima. Siandien buvo vien tik tango su motociklu ir max 35km/h
Pabaigai - MX51 supluktam sniege ar ledukuose - zhopa visiska. MITAS atpiso. Aisku, neziemine padanga gi
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
briedziu uz drasa ir uz burnauta pliusas ir is kart minusas, pats zino uz ka
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Skaitau jei važiuot taip, tai geriau išvis nevažiuot, eikit purtyt kilimus ant sniego.
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
a uz ka minusas? Ka negeriau, kaip visi? A?!
Dzūkų tankai nerūdija!
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
O as skaitau, kad reik vaziuot. Svarbu pasirinkt kaip. HA!zil130 wrote:Skaitau jei važiuot taip, tai geriau išvis nevažiuot, eikit purtyt kilimus ant sniego.
Dzūkų tankai nerūdija!
