Page 41 of 45
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 27 Nov 2015, 04:08
by storms
O windstoperyje nesigauna ljrties efektas? Ar windstoperis priekyje, o gale meshas?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 27 Nov 2015, 16:24
by Renaz
storms wrote:O windstoperyje nesigauna ljrties efektas? Ar windstoperis priekyje, o gale meshas?
Teip, protingieji winstoperiai turi priekyje 100% neperputima (nuo zodzio pute) ir gale 60-70% neperputima (nuo zodzio pusti). Tai virimo efektas kiek mazesnis. Perputimas klyno srityje dar sprendziamas neperpuciamais trusikais (ne karbonas).
Siaip tai bet kokiu atveju laiko klausimas kokiu mixu kiek istempi. Jei visas plevinis, tada suverdi per pora valandu ir galu gale pasidaro salta. Jei daug sluoksniu, pratemt gali ilgiau, bet tada aktualus vejo klausimas. Vienzo, ziema vazinet bet kokiu atveju yra gaidis. :gaidiskvadratu:
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 27 Nov 2015, 16:26
by Renaz
mindaugasa wrote:
-del prasilenkimo - galejo ivykti toks incidentas, bet zinoma, kai man iprastas prasilenkimas ikalneje vyksta 30-1.5=28.5 km/h greiciu, tai sunku susipazinti ir apsikeisti komplimentais

Tada susimatykime finise ar reabilitacijos centre kai pasensime.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 27 Nov 2015, 16:29
by mindaugasa
As negaliu dar labiau pasenti.
Bet tai kur siandien ponulis buvote, kai as testavau vaudes antbacius?
Testo rezultatas: greitis ikalneje nepadidejo.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 30 Nov 2015, 14:09
by tckd
prisiperka dviraciu, po to dar kazkokiu batu/antbaciu ir taip be galo
cia ta 1,5 kmh gi galima pasiekti ir kur kas paprasciau
va savaitgali buvo susirinke visi i eile, jei kas nespeja tai pastumi is nugaros

ir vysi laimyngi.
renaz uzteks ten kiausus i kardona trint, nebuk boba.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 30 Nov 2015, 14:25
by mindaugasa
:fitnese vieni vyrai:
atai ne prie zezeru savaitgaly kazkokie blaskesi sunumeruoti?
o tokia glaudzia vora eiti, tai kad oro maiso efekta isnaudoti ar kur kas zmogiskesnes priezastys skatina?
visiems po +1
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 30 Nov 2015, 15:33
by tckd
tai ar vilniuj fitnesas gali vykti kur nors kitur jei ne prie ezeru?
kad atsakyt i sekancius klausimus teks vietiniams sudalyvaut ir issiaiskint priezastis vietoje.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 30 Nov 2015, 23:48
by wundis
Cia Jonkos stojimo i spaliukus sventes begimas gal kad traukinuka organizuoja? Tas antras vikrus jau kelnes mauna

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 17:46
by mindaugasa
labadiena,
noreciau apie olimpinius principus ir tautos dainiu - donelaiti
kaip zinia, renazasasas atstovauja jaunatviska poziuri "mink arba mink nx" ir varo pagal principa citius&altiu&fortius
tipo suk pedalus, kol pamatysi jezu
gi tarpu yr pasakyta:
"Žinom juk, kad ratas sens, pamaži besisukdams,
Tą daugsyk apgauna, kur vis ritasi šokdams;
O kieksyk sutrūksta jis permier besisukdams!
Kuinas taipo jau ramboks, vis žingine žergdams,
Kartais dar toliaus uždėtą nuneša naštą
Kaip tūls žirgs durnuodams ir piestu šokinėdams;
O kiek sykių dar iškadą sau pasidaro."
tai kaip cia traktuoti?
teisibe kur?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 17:52
by tckd
Cia enduro ar kas kad kuo toliau nueit. Donalaitis aiskiai buvo buras netoli enduro. O va Renas tai paliubomu britvistas, nunest nasta kuo greiciau! XXI amzius uz lango, einantys letair bus atpisti tu kurie eina greitai ir tie kas nesa letai bybi i aki o ne sesta iphone gaus.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 18:56
by mindaugasa
kad jau issiaiskinome
tai turiu klausima del pavaru perjungimo
uzmynus ikalne ir persiritus i lengvesne atkarpa (ar netgi nuokalne) reikia duoti kojom laisviau prasisukti 2-5sec ar is karto pradeti aukstinti pavaras, kad butu islaikytas olimpinis principas?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 19:27
by El Traxo
Su salyga, kad ilgas mynimas analogiskas stajeriniam begimui (Reno nuomone nebutinai turi sutapti), tempas pastarajam sporte neturi sokineti. daugumoj laikomas pastovus, uzgazuojama i finisa. Pedaluojant, jauciu, panasiai - apkrova pasireguliuoti begiais, prioriteta atiduodant tolygiam sukimui. Be pauziu.
Tapatok
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 19:33
by mindaugasa
Nu. Sutinku. Uzpedaluoji i ikalne ir.., bet blet kojas uzkala. Nu nesigauna vienodas pedalazas su vienodu pasipriesinimu. Kazkas vis vien nukencia.
Mastau, gal reikia acipalaiduot sekunde? Cia butu pagal donelaiti.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 22:12
by sai
aikit nx dviratininkai :stadike po pagali i ratus:
traxas apie stajeri, pirmininkas apie savo pedalus. rysium su vengimu netiketo meslungio/poliomielito/infarkto tikimybe geriau atpalaiduot ir visas tris (sekundes). olimpini principa paliekam savitarpio pagalbos pokalbiams.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 23:19
by mindaugasa
nu tai nuomones pasiskirsto 2 pries 1
donelaitis valdo
:metai: