Page 41 of 79

Posted: 10 Jul 2009, 17:55
by tckd
El Traxo wrote: Jei tepaluose iki ausų, tai jau hard enduro, jei ne - tai gaidys? :albino:
hardenduro kai kiausineliai suduvoniose uzmerkti bun! =D>

Posted: 22 Jul 2009, 11:58
by drzet'as
tckd wrote:
El Traxo wrote: Jei tepaluose iki ausų, tai jau hard enduro, jei ne - tai gaidys? :albino:
hardenduro kai kiausineliai suduvoniose uzmerkti bun! =D>
Jai jau uzmerkti jau nebe hard o soft !
Hard - jai tik aptaskyti

Posted: 22 Jul 2009, 12:42
by Dzuku_Briedzis
g(H)ardai uzkniso juodai! :albino:

Image

Posted: 22 Jul 2009, 12:58
by zil130
Dzuku_Briedzis wrote:g(H)ardai uzkniso juodai! :albino:

Image
Kažkaip ėmiau ir prisiminiau kaip briedis, baika ir palaima pilaiteje pavasary kalniuką ėmė, ir suprantu jo posakį. :D

Posted: 22 Jul 2009, 13:48
by ezhiukas
radau naujo bnv hardo review - http://www.mcnews.com.au/Testing/BMW/20 ... _Page1.htm . Kazi kanka ar ne?

Posted: 22 Jul 2009, 13:57
by wundis
kol teksto neperskaiciau, uzmetu zodi i dizaina:
kokis tais gandras!

Posted: 22 Jul 2009, 14:34
by tckd
ezhiukas wrote:radau naujo bnv hardo review - http://www.mcnews.com.au/Testing/BMW/20 ... _Page1.htm . Kazi kanka ar ne?
nu sakykim kazkur metu senumo.
Dzuku_Briedzis wrote:g(H)ardai uzkniso juodai! :albino:
kazkoks gezas alum apsistates neuronais uzmkimstais, subalansavau balansa

Posted: 22 Jul 2009, 19:25
by gintaras13
ezhiukas wrote:radau naujo bnv hardo review - http://www.mcnews.com.au/Testing/BMW/20 ... _Page1.htm . Kazi kanka ar ne?
Viskas butu gal ir nieko bet kai reikia pakeisti priekine zvaigzde reikia ir galine sake isimti.......

Nu ir kaip DJ paaiskintu si ergonomikos prakola???

Posted: 22 Jul 2009, 20:40
by tckd
gintaras13 wrote:Nu ir kaip DJ paaiskintu si ergonomikos prakola???
taigi grandine atdyxajet.. enzynieringo triumfs!! :albino:

edit: bet tai primena berga kazkokios kiaurymes, egzotine enzinerija :-$

Posted: 22 Jul 2009, 20:48
by zil130
kuo dažniau ardai, nu nors viena kartą per metus, tai varžtai neužpūna, be to varžtus sukiot tai skaitau privaloma vIrui.

Posted: 28 Jul 2009, 11:10
by El Traxo
gerb. nuokelininkai,
ką galvojat apie sulankstomus veidrodžius? Atrodo patogiai - gatvėj matai, kai reik nuokelio - susilankstai. Įdomu kaip jų stabilumas ir kt. naudojant pagal paskirtį?

Image

Posted: 28 Jul 2009, 11:12
by Dzuku_Briedzis
Nuo kelio smaugiant irgi reikia veidrodeliu... at least 1... kad kolega matytum uz saves vaziuojanti...

O del veidrodeliu... hz... vienas ju pliusiu - griunant su stovinciu mocu ant sono - uzsilenks normaliai ir tiek

Posted: 28 Jul 2009, 11:16
by Arvis
Griunant su stovinciu maziausia rupinciaus veidrodeliais.

Posted: 28 Jul 2009, 11:20
by tckd
viedrodeliai ameboms. turejau kazkadais viena, netekus kaip ir nepatogu biski buvo, bet dabar neimu i galva :roll:

Posted: 28 Jul 2009, 11:20
by mindaugasa vol.2
Arvis wrote:Griunant su stovinciu maziausia rupinciaus veidrodeliais.
:laughing6: :owned: :salut: