Page 42 of 47
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 21 Apr 2013, 18:46
by LGM
Ruošiamės

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Apr 2013, 10:13
by LGM
Tęsinys!

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Apr 2013, 10:25
by Dzuku_Briedzis
geriau butu trilitriakai sulciu
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Apr 2013, 10:27
by LGM
O jeigu nieko?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Apr 2013, 10:28
by Dzuku_Briedzis
Nieko irgi neblogai.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Apr 2013, 10:29
by wundis
tai tada sulos :/ cia pas mus sveikas gyvenimo budas yra propoguojamas (na isskyrus gal Renaza - jis uosto aftamabyliu dulkes)
prasome parodyti eko ir bio sertifikatus. aciu.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Apr 2013, 10:56
by tckd
imetu sertifikatus

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 25 Apr 2013, 22:37
by tckd
Sitam skyreli sportininkas briedis parasys kaip ruosiasi 6dienio baltejos XC etapui birzose. Kaip pumpojamas raumuo. Kokie energetiniai kokletai valgomi. Fanai nekantrauja acakimu.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 25 Apr 2013, 22:43
by El Traxo
beje ačiū tckd už priminimą. Skaitau ne kiekvieną dieną pamatysi briedį trasoj su profais. Pramoga garantuota. Reiks lėkt žiūrėt?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 25 Apr 2013, 22:57
by tckd
Nu yr planas pavaziot ant show
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Apr 2013, 06:47
by Dzuku_Briedzis
Pasiruosimas normaliai, isgeriau sportinio alaus 4 bonkas kol varztus visokius sukinejau
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Apr 2013, 09:38
by M`BaubZ
o bus važiuojančių žiūrėt su pirdom? darom koloną?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Apr 2013, 10:13
by Dzuku_Briedzis
o gal nereik... visi ir taip zino, ka vaziuot nemoku

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Apr 2013, 11:02
by storms
Dzuku_Briedzis wrote:o gal nereik... visi ir taip zino, ka vaziuot nemoku

Tai tik vairavimo mokykla gerai važiuot moka. Visi kiti

Anyway, +1 už ryžtą
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 26 Apr 2013, 11:05
by Yvl
jei bus vėjas geras - prelėksim
