Page 42 of 45
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 07 Dec 2015, 23:58
by wundis
Balsuoju uz sai. Tegyvuoja anarchija.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 08 Dec 2015, 01:37
by storms
Enduro

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 09 Dec 2015, 15:25
by Renaz
mindaugasa wrote:kad jau issiaiskinome
tai turiu klausima del pavaru perjungimo
uzmynus ikalne ir persiritus i lengvesne atkarpa (ar netgi nuokalne) reikia duoti kojom laisviau prasisukti 2-5sec ar is karto pradeti aukstinti pavaras, kad butu islaikytas olimpinis principas?
Labadiena. Malonu, kad domites.
Startegija ka daryti ant kalno paremiama dvejomis aplinkybemis:
- vyksta varzyba
- vyksta reakreacinis vaziavimas raumenu tonusui ir kraujo apytakos mazojo dubens zonoje gerinimui
Pirmuoju atveju galime isivelti i ilga diskusija "kaip visgi buna per gonkes ir kas ten is tiesu be pedalu mynimo vyksta". Man puikiai tinkanti kryptis, nes juk ne sezonas? O ka veikt.
Antruoju atveju reiketu daryti tai, ko norisi. Bet geriau daryti tai, ka sako teorija. O teorija sako, kad jei labai sunkiai mynei i kalna, raumenai gavo lab daug kraujo, uzmynus reiketu staiga nenustoti minti, nes raumenai nebegauna darbo, o kraujo daug (liaudyje sakom "pucia kojas", "medines kojos" ir pan.), turetume elgtis atatinkamai. O atatinkamai elgimas atrodytu, mano galva, taip: uzminam, isijungiam lengvesne pavara ir nenustodami mint tiesiog pedaluojam pagal galimybes, grozimes bembiksais, klausome pauksteliu dainu.
Trumpam gristant prie pirmojo atvejaus. Te paprastai viskas vyksta atvirkstiniu principu. Ipisama tuomet, kai visiems ir taip pizdets. T.y. pvz likus iki kalno virsaus 1/3 atstumo, pisama taip, kad temsta akyse ir norisi pas mama. Kalnui pasibaigus pridedama 2x tiek tiems, kas pas mama eiti atsisake ir mano, kad gali puikiai testi kelione i voodoo pasauli. Po kazkurio laiko atleidziama ir apsidaroma kiek liko isgyvenusiu malonumo seansa. Jei liko pakankamai per daug, veiksmas kartojamas sekanciam kalnelyje. Gali buti variaciju, bet jas palikime busimiems susitikimams eteryje.
Aciu, kad esate.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 09 Dec 2015, 15:58
by mindaugasa
Na kagi. supratau.
net jei smarkiai pedaluojant i kojas priteka daug kraujo, kodel nustojus pedaluoti jam nesuteketi i akyta kuna?
ir kojom lengviau, ir aplinkiniai dziaugiasi
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 10 Dec 2015, 12:13
by zil130
Arba jei turėtumei kraujo nusiurbimui dėlių, beje jos labai aerodinamiškos
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 23 Jan 2016, 13:42
by El Traxo
Heh.
McGuinness to Martin: ‘I would rather shove live wasps up my arse than pedal 2745 miles on a bicycle!’ -
http://ow.ly/XmCo0" onclick="window.open(this.href);return false;
Tapatok
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 19 Mar 2016, 17:34
by sai
sian tulas lietuvis sorokinas pagerino pasaulio rekorda paros begime nukapsejes 251km. tuo paciu vyko 2, 3 ir 6 paru begimai. kazkas numatalino ~700km. :arkliu sportas:
:stadionas:
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 19 Mar 2016, 19:23
by El Traxo
:ironfeet:
:mildronate:
Tapatok
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 19 Mar 2016, 20:59
by mindaugasa
10+km/h?
!
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 19 Mar 2016, 23:54
by sai
bego tik 22.20, per kurias pagerino rekorda (500eu uz tai) o likusias 100min juokesi is atbeganciu

pradzioj demonstravo nesveika tempa, uztat gale galejo nebesiparint, kad pavys. likus keliom valandom buvo atitrukes 20km. cia jum ne wss ar moto2, kur i viena sekunde telpa 15raideriu
:akurat mildronatas:
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 20 Mar 2016, 20:18
by Yvl
500€

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Mar 2016, 00:01
by tckd
Nu jo greitas kojas turint centre prasibegai kuri vakara su kapisonu, keleta telefonu ir uzdirbis gausesnis

bet kam te robotam/arkliam evrai.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Mar 2016, 09:24
by tomasn
kedams
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Mar 2016, 20:35
by sai
teip. draugo draugui kedai laiko apie 800km. du men max (nesitreniruojant intensyviai). dar ivertinant penkiolika skirtingu tipu skirtingiems pavirsiams- kedu reikia dauuug
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Mar 2016, 21:08
by mindaugasa
o kiek laiko keliu sanariai?