Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 09:19
komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco?
Peace ДА!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 14 Sep 2009, 09:20
Yvl wrote: komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco?
ti 3 varztai ir vualia....skaitau apsimoka pasipist, kad poto uz $100 per ebay stumt.
Tuo labiau nespastebes nieks...bo lygiai taip pat kursis ir be jo.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 14 Sep 2009, 09:20
ezhiukas wrote: nu stiklai tai kazkaip dazniausiai nedavaziuoja
mano davažiavo
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 09:22
Arvis wrote: Yvl wrote: komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco?
ti 3 varztai ir vualia....skaitau apsimoka pasipist, kad poto uz $100 per ebay stumt.
Tuo labiau nespastebes nieks...bo lygiai taip pat kursis ir be jo.
gana cia is pavydo erezijas kalbet!
Peace ДА!
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 14 Sep 2009, 09:30
El Traxo wrote: ezhiukas wrote: nu stiklai tai kazkaip dazniausiai nedavaziuoja
mano davažiavo
pasiseke. Kazkaip kiek as veziau, tai niekad stiklo nebudavo
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 09:49
O kelintu jis metu?
Beje nesuprantu ar cia SE modelis ar tik aksesuaru SE prikrauta.
Jei SE modelis tada bus 103" nevalintuvas
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 14 Sep 2009, 09:52
skaitau tik aksesorika sukrauta.
Acakyk del dekompresoriu.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 09:53
sena perpista 2001 metu kuvalda. su bugovu ypurskimu ir kalanciu varikliu. vienzo gaidys. pinigai y bala.
Peace ДА!
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 09:58
Arvis wrote: skaitau tik aksesorika sukrauta.
Acakyk del dekompresoriu.
O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 14 Sep 2009, 10:00
Kad nera, tai as matau. Tiesiog klausiu ar praktiskai gali but 110" be dekompresoriu?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 10:00
Kryžius wrote: O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.
a jeigu tiunygas padarytas uzpernai?
Peace ДА!
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 10:01
Arvis wrote: Kad nera, tai as matau. Tiesiog klausiu ar praktiskai gali but 110" be dekompresoriu?
Nelabai. Nebent su 2,4 kw startriu kuris i softeila bakelio neapipjauscius netelpa.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 10:02
Yvl wrote: Kryžius wrote: O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.
a jeigu tiunygas padarytas uzpernai?
Tada gali buti kad automatiniai yra... Berods naujas PC turi ACR pajungimo funkicija..
Eziuk?
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 10:07
buriam realiai is kavos tirsciu. grysh su 95" geriausiu atveju ir be jokiu dekompresoriu
Peace ДА!
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 14 Sep 2009, 10:10
as irgi skaitau kad greiciausia bus 95" su kokiais se-203 velenais ar kazkuo analogisku is andrews/crane/s&s produkcijos.