Posted: 14 Sep 2009, 09:19
komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco? 
ti 3 varztai ir vualia....skaitau apsimoka pasipist, kad poto uz $100 per ebay stumt.Yvl wrote:komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco?
mano davažiavoezhiukas wrote:nu stiklai tai kazkaip dazniausiai nedavaziuoja
gana cia is pavydo erezijas kalbet!Arvis wrote:ti 3 varztai ir vualia....skaitau apsimoka pasipist, kad poto uz $100 per ebay stumt.Yvl wrote:komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco?
Tuo labiau nespastebes nieks...bo lygiai taip pat kursis ir be jo.
pasiseke. Kazkaip kiek as veziau, tai niekad stiklo nebudavoEl Traxo wrote:mano davažiavoezhiukas wrote:nu stiklai tai kazkaip dazniausiai nedavaziuoja
O ko tu is tu dekompresoriu nori?Arvis wrote:skaitau tik aksesorika sukrauta.
Acakyk del dekompresoriu.
a jeigu tiunygas padarytas uzpernai?Kryžius wrote:O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.
Nelabai. Nebent su 2,4 kw startriu kuris i softeila bakelio neapipjauscius netelpa.Arvis wrote:Kad nera, tai as matau. Tiesiog klausiu ar praktiskai gali but 110" be dekompresoriu?
Tada gali buti kad automatiniai yra... Berods naujas PC turi ACR pajungimo funkicija..Yvl wrote:a jeigu tiunygas padarytas uzpernai?Kryžius wrote:O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.