Page 43 of 67

Posted: 14 Sep 2009, 09:19
by Yvl
komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco? :)

Posted: 14 Sep 2009, 09:20
by Arvis
Yvl wrote:komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco? :)
ti 3 varztai ir vualia....skaitau apsimoka pasipist, kad poto uz $100 per ebay stumt.

Tuo labiau nespastebes nieks...bo lygiai taip pat kursis ir be jo.

Posted: 14 Sep 2009, 09:20
by El Traxo
ezhiukas wrote:nu stiklai tai kazkaip dazniausiai nedavaziuoja :chain:
mano davažiavo :roll:

Posted: 14 Sep 2009, 09:22
by Yvl
Arvis wrote:
Yvl wrote:komanderys gi giliai po balnu uzkastas. gal nenusukines puse moco? :)
ti 3 varztai ir vualia....skaitau apsimoka pasipist, kad poto uz $100 per ebay stumt.

Tuo labiau nespastebes nieks...bo lygiai taip pat kursis ir be jo.
gana cia is pavydo erezijas kalbet! :chain:

Posted: 14 Sep 2009, 09:30
by ezhiukas
El Traxo wrote:
ezhiukas wrote:nu stiklai tai kazkaip dazniausiai nedavaziuoja :chain:
mano davažiavo :roll:
pasiseke. Kazkaip kiek as veziau, tai niekad stiklo nebudavo :(

Posted: 14 Sep 2009, 09:49
by Abbath
O kelintu jis metu?
Beje nesuprantu ar cia SE modelis ar tik aksesuaru SE prikrauta.
Jei SE modelis tada bus 103" nevalintuvas :)

Posted: 14 Sep 2009, 09:52
by Arvis
skaitau tik aksesorika sukrauta.

Acakyk del dekompresoriu.

Posted: 14 Sep 2009, 09:53
by Yvl
sena perpista 2001 metu kuvalda. su bugovu ypurskimu ir kalanciu varikliu. vienzo gaidys. pinigai y bala.

Posted: 14 Sep 2009, 09:58
by Abbath
Arvis wrote:skaitau tik aksesorika sukrauta.

Acakyk del dekompresoriu.
O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.

Posted: 14 Sep 2009, 10:00
by Arvis
Kad nera, tai as matau. Tiesiog klausiu ar praktiskai gali but 110" be dekompresoriu?

Posted: 14 Sep 2009, 10:00
by Yvl
Kryžius wrote:O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.
a jeigu tiunygas padarytas uzpernai?

Posted: 14 Sep 2009, 10:01
by Abbath
Arvis wrote:Kad nera, tai as matau. Tiesiog klausiu ar praktiskai gali but 110" be dekompresoriu?
Nelabai. Nebent su 2,4 kw startriu kuris i softeila bakelio neapipjauscius netelpa.

Posted: 14 Sep 2009, 10:02
by Abbath
Yvl wrote:
Kryžius wrote:O ko tu is tu dekompresoriu nori?
Mechaniniu kaip matai nera, o automatiniai tokiu metu baikam sakyciau nebuvo statomi. Bent jau gomykliškai.
a jeigu tiunygas padarytas uzpernai?
Tada gali buti kad automatiniai yra... Berods naujas PC turi ACR pajungimo funkicija..

Eziuk?

Posted: 14 Sep 2009, 10:07
by Yvl
buriam realiai is kavos tirsciu. grysh su 95" geriausiu atveju ir be jokiu dekompresoriu :pazors:

Posted: 14 Sep 2009, 10:10
by ezhiukas
as irgi skaitau kad greiciausia bus 95" su kokiais se-203 velenais ar kazkuo analogisku is andrews/crane/s&s produkcijos.