Page 44 of 49

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 14 Jun 2015, 23:08
by zil130
Superscooter

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 11 Aug 2015, 09:17
by tckd
Image
The least vulnerable place is the very top of the head at 0.4% which sort of makes a mockery of those little Nazi-styled caps some riders wear.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 11 Aug 2015, 11:57
by El Traxo
Matyt tam leftistui svarbiau buvo palot ant braincapų, bo smilkinys yra the_least_ :dark1:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 11 Aug 2015, 15:55
by Proxas
El Traxo wrote:Matyt tam leftistui svarbiau buvo palot ant braincapų, bo smilkinys yra the_least_ :dark1:
heh tamsta pamirshtate kad smilkinius turime du - tai galima sakyt kad irgi 0.4 :D

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 14:07
by tckd
In total 365 out of 378 parts have been redesigned to be lighter, stronger or more efficient on the 2016 SX fourstroke models compared to 2015.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 14:36
by wundis
oho kiek progreso! cia tau ne stagnuojantis delta projektas.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 14:42
by Wobbler
tuoj wundis parasys savo pasipyktinima apie tai, kad siuolaikinis motociklu progresas yra suchadročka :)

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 14:43
by Wobbler
ar nesakiau?
parase, kol ieskojau raidziu klaviaturoje

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 15:35
by wundis
ponas, paziurekite koks DELTA progresas be motogigantu pinigu.

O jus dar man kisate tuos pakeistos formos ventylius (kad tik netiktu nuo praeitu metu).
2016ais matomai pribrendo daugiau visko, tai laukiam analogisko progreso is kitu gamintoju, o ne tik kad plastikai kitokio isdazymo ble.

Tuckui uzdejau -1, nes sunervino progreso nebuvimas.

Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 15:57
by El Traxo
Ziurau MCN posta istryne, bet fotke liko :) sedo and H2 is smauge i Europa. 90 myliu iki rezervo, sedesena kaip zx10

Image


Tapatok

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 16:40
by tckd
normaliu skaiciu nera? nes cia nuo full iki reserve per mile tai einana =;

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 17:21
by El Traxo
tckd wrote:normaliu skaiciu nera? nes cia nuo full iki reserve per mile tai einana =;
Kitam poste minėjo, kad 33mpg, kas yr 8,6l/100km, kas reišk, kad 145km (90ml) iki rezervo sunaudojo 12.47l.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 18:33
by storms
Skaitau fair

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 12 Aug 2015, 22:40
by zil130
Viskas poch, an rezervo du kart tiek dar nuvažiuos

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 14 Aug 2015, 15:36
by storms
Panašu, kad man kioskas bando parūgėlį įkišt. Visalaik būdavo 1 mėn senumo, o dabar ble ble...
Image