Page 44 of 48

Posted: 15 Jun 2007, 13:52
by Arvis
Situacija tokia,

1. Atejo uzsakymas, bet su islygom
2. Turejo but 2 dezhes atejo tik viena (truksta dezhes su 4 X raktu komplektais)
3. Uz raktus invoisa atsiunte po 69.95

Mano veiksmai:

1. Praneshiau kad truksta dezhes
2. Pasakiau kad nx neteisingai chargina, bo kai uzsakinejau buvo 49.96

Dabar dilema.

Ka daryt jei pasius nx...?

Posted: 15 Jun 2007, 14:00
by Rashyd
Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?

Posted: 15 Jun 2007, 14:07
by Yvl
pinigus, pinigus sakyk kaip suskaiciuot! :)

Posted: 15 Jun 2007, 14:08
by Arvis
beje galerija visdar neveikia....gal kas prahostins lentele su skaiciavimais ? (yvl?)

Posted: 15 Jun 2007, 14:08
by Arvis
Rashyd wrote:Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?
Rankenele taip - tinklelis ne

Posted: 15 Jun 2007, 14:09
by Rashyd
inmesk i imageshakus ar dropshotsus, arba i muila, padesiu...
Arvis wrote:beje galerija visdar neveikia....gal kas prahostins lentele su skaiciavimais ? (yvl?)

Posted: 15 Jun 2007, 14:10
by tckd
mda Ragtai :^o
dabar puslapeli po 69 nu.
jei pasius tai gal galima ir juos pasiusti
nes kadangi bet raktu dezes spalva nepakankamai melyna
kaip tikejomes.. :fart:
na arba moketi :roll: blia raktu tai reik.

Arvis wrote:Situacija tokia,

1. Atejo uzsakymas, bet su islygom
2. Turejo but 2 dezhes atejo tik viena (truksta dezhes su 4 X raktu komplektais)
3. Uz raktus invoisa atsiunte po 69.95

Mano veiksmai:

1. Praneshiau kad truksta dezhes
2. Pasakiau kad nx neteisingai chargina, bo kai uzsakinejau buvo 49.96

Dabar dilema.

Ka daryt jei pasius nx...?

Posted: 15 Jun 2007, 14:11
by Arvis
Arvis wrote:
Rashyd wrote:Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?
Rankenele taip - tinklelis ne
tinklelis parashyta kad bus 25 savaite

Posted: 15 Jun 2007, 14:12
by Yvl
siusk arvi man - kaip visada :)

tomas [eta] ring.lt

Posted: 15 Jun 2007, 14:14
by Arvis
Raktu yra viena dezhe ( bo buvo uzsakytos 5 ir viena kazkaip idejo atskirai) bet noriu sulaukt louis pozicijos 49 ar 69 pries atiduodamas ja kamnors.

Posted: 15 Jun 2007, 14:17
by Rashyd
Image

Posted: 15 Jun 2007, 14:31
by Velnias
ajajai, taip reikejo raktu... :( Laukiam situacijos isaiskinimo :-k

Posted: 15 Jun 2007, 22:57
by gonzas
Arvis wrote:Situacija tokia,
Dabar dilema.

Ka daryt jei pasius nx...?
nugi tu fokieciam primink, kas laimejo kara! (ibo anie mus nuo ruskiu neskiria)

manau kad mikliai atsiprasys!

Posted: 16 Jun 2007, 00:22
by efk0nas
Jei kà, tai tas vienintelis parëjæs raktø koNplektas atsidûrë pas mane (che che, tas kuriam labiausiai reikia mle.. :P ). Skaitau, kai tokios lomkës visiems, toj dësim aukcionà ir iðeis uþ 169! :laughing6:

Posted: 17 Jun 2007, 09:20
by gonzas
shudeli tu, pats ensugebi rato pasikeisti, o susirenki geriausius irankius. gauni -1, jej bogu!

vadinasis ir toliau taisysiu tavo motociklus su kuwalda ir atviortke bei cangem.