Page 44 of 48
Posted: 15 Jun 2007, 13:52
by Arvis
Situacija tokia,
1. Atejo uzsakymas, bet su islygom
2. Turejo but 2 dezhes atejo tik viena (truksta dezhes su 4 X raktu komplektais)
3. Uz raktus invoisa atsiunte po 69.95
Mano veiksmai:
1. Praneshiau kad truksta dezhes
2. Pasakiau kad nx neteisingai chargina, bo kai uzsakinejau buvo 49.96
Dabar dilema.
Ka daryt jei pasius nx...?
Posted: 15 Jun 2007, 14:00
by Rashyd
Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?
Posted: 15 Jun 2007, 14:07
by Yvl
pinigus, pinigus sakyk kaip suskaiciuot!

Posted: 15 Jun 2007, 14:08
by Arvis
beje galerija visdar neveikia....gal kas prahostins lentele su skaiciavimais ? (yvl?)
Posted: 15 Jun 2007, 14:08
by Arvis
Rashyd wrote:Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?
Rankenele taip - tinklelis ne
Posted: 15 Jun 2007, 14:09
by Rashyd
inmesk i imageshakus ar dropshotsus, arba i muila, padesiu...
Arvis wrote:beje galerija visdar neveikia....gal kas prahostins lentele su skaiciavimais ? (yvl?)
Posted: 15 Jun 2007, 14:10
by tckd
mda Ragtai
dabar puslapeli po 69 nu.
jei pasius tai gal galima ir juos pasiusti
nes kadangi bet raktu dezes spalva nepakankamai melyna
kaip tikejomes..
na arba moketi

blia raktu tai reik.
Arvis wrote:Situacija tokia,
1. Atejo uzsakymas, bet su islygom
2. Turejo but 2 dezhes atejo tik viena (truksta dezhes su 4 X raktu komplektais)
3. Uz raktus invoisa atsiunte po 69.95
Mano veiksmai:
1. Praneshiau kad truksta dezhes
2. Pasakiau kad nx neteisingai chargina, bo kai uzsakinejau buvo 49.96
Dabar dilema.
Ka daryt jei pasius nx...?
Posted: 15 Jun 2007, 14:11
by Arvis
Arvis wrote:Rashyd wrote:Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?
Rankenele taip - tinklelis ne
tinklelis parashyta kad bus 25 savaite
Posted: 15 Jun 2007, 14:12
by Yvl
siusk arvi man - kaip visada
tomas [eta] ring.lt
Posted: 15 Jun 2007, 14:14
by Arvis
Raktu yra viena dezhe ( bo buvo uzsakytos 5 ir viena kazkaip idejo atskirai) bet noriu sulaukt louis pozicijos 49 ar 69 pries atiduodamas ja kamnors.
Posted: 15 Jun 2007, 14:17
by Rashyd
Posted: 15 Jun 2007, 14:31
by Velnias
ajajai, taip reikejo raktu...

Laukiam situacijos isaiskinimo

Posted: 15 Jun 2007, 22:57
by gonzas
Arvis wrote:Situacija tokia,
Dabar dilema.
Ka daryt jei pasius nx...?
nugi tu fokieciam primink, kas laimejo kara! (ibo anie mus nuo ruskiu neskiria)
manau kad mikliai atsiprasys!
Posted: 16 Jun 2007, 00:22
by efk0nas
Jei kà , tai tas vienintelis parëjæs raktø koNplektas atsidûrë pas mane (che che, tas kuriam labiausiai reikia mle..

). Skaitau, kai tokios lomkës visiems, toj dësim aukcionà ir iðeis uþ 169!

Posted: 17 Jun 2007, 09:20
by gonzas
shudeli tu, pats ensugebi rato pasikeisti, o susirenki geriausius irankius. gauni -1, jej bogu!
vadinasis ir toliau taisysiu tavo motociklus su kuwalda ir atviortke bei cangem.