Page 44 of 67

Posted: 14 Sep 2009, 10:12
by Abbath
Yvl wrote:buriam realiai is kavos tirsciu. grysh su 95" geriausiu atveju ir be jokiu dekompresoriu :pazors:
Na nevisai is kavos tirsciu...
Jei yra SE galvos ten yra dideli voztuvai, dideli voztuvai komplektuojami aukstesniu sukiu varikliams su ilgesnio voztuvo atidarymo velenais.
Ilgesnis voztuvu atidarymas komplektuojamas su didesniu sispaudimo laipsniu. Zodziu jei ir 95" tada turetu but 10,5:1 CR.
O cia jau be dekompresoriu standartinis starteris vos prasuka ir po poros menesiu keiti starteriui bendeksa.

Posted: 14 Sep 2009, 10:15
by Abbath
ezhiukas wrote:as irgi skaitau kad greiciausia bus 95" su kokiais se-203 velenais ar kazkuo analogisku is andrews/crane/s&s produkcijos.
95" SE 203 ir SE galvos visiskai nederantis komplektas :P
Na bet kvailas amerikonas manau galetu kazka tokio suburt :)

Posted: 14 Sep 2009, 10:22
by ezhiukas
bet pripazink, pilna tu kvailu amerikonu :)

Posted: 14 Sep 2009, 10:36
by Arvis
Skaitau tik sugrizus, pirmu reikalu lupsim lauk varikli ir ziuresim, kas sudeta.

Posted: 14 Sep 2009, 10:38
by Abbath
ezhiukas wrote:bet pripazink, pilna tu kvailu amerikonu :)
Turbut kad taip :) akivaizdus pavizdys Navarovas :)

Posted: 14 Sep 2009, 10:38
by Yvl
bet reiks gerai garaza uzdaryt pries lupant - kad voveres neissilakstytu...

Posted: 14 Sep 2009, 15:26
by efk0nas
Kas ten ant bako užklijuota? Bubilius kibys?

Posted: 14 Sep 2009, 15:28
by Yvl
ant bako parasyta "Juden raus"

Posted: 14 Sep 2009, 15:45
by El Traxo
Yvl wrote:ant bako parasyta "Juden raus"
Image
Image Image Image

Posted: 15 Sep 2009, 08:13
by Abbath
Bliad geras =D>

Posted: 21 Sep 2009, 14:34
by Teo
skaiciau laikrašty, kad pernai harlio vardo kaina nukrito 42 porc. ble ble. kaip daba reiks gyventi? ka hanerio chebra pasakys?

Posted: 21 Sep 2009, 14:36
by Yvl
#-o
tai koky as ce gaidy nupirkau?

Posted: 21 Sep 2009, 14:40
by Username
Idomu kaip jie ismatavo vardo kaina

Posted: 21 Sep 2009, 14:49
by Teo
Username wrote:Idomu kaip jie ismatavo vardo kaina
skaiciai paimti is ten kažkokio statistinio leidinio, kuris sudarineja visokius topus. pirmoje vietoje cocacola, antroje ibm, trecioje ms ir t.t. brendo kaina isreiksta doleriais (kokakola eiles 68 milijardai usd)

Posted: 21 Sep 2009, 14:57
by Username
Tai brendu topus ir ju vertinimus as zinau. (Beje sakyciau coca colos brendo verte irgi nukrito, nes buvo 100mlrd pries ~5 metus),

tik vat idomu kaip jie juos apskaiciuoja. O atsakymo konkretaus ir nera ..