Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Berods 2000 varztuku uztenka 3 matacykliams sudygliuoti,tai svoris netoks jau ir dydelys 
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tu cia riesutu neslepk ir svetimo negriezk. Sypuosiu kriziniu budu - 500 shtukos kalkkaterin vienam mocui. Dar po sauja isibersiu i kisene kiekviena karta, kad vaziuojant persypuot isvirtusius (na taip skeptikai varazhija, ka varztai islakstys net neisvaziavus is garazo) arba pabert konkurentams po ratais,
Likusius paaukosiu geram zmogui, kad pardavinetu miske is po plosceus (prie tapeliu) uz pigei
Sypai 6-dieni isskrenda is Amerikes beveik tiesioginiu reisu. Per vargus negalus
Likusius paaukosiu geram zmogui, kad pardavinetu miske is po plosceus (prie tapeliu) uz pigei
Sypai 6-dieni isskrenda is Amerikes beveik tiesioginiu reisu. Per vargus negalus
Dzūkų tankai nerūdija!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
wikileaks nutekino kažkieno II trimestro sąsiuvinį. Eina suprasti, kad dviejuose posūkiuose lauks




How does you do?
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
http://www.youtube.com/watch?v=j6yX70Ce9VY" onclick="window.open(this.href);return false;
anoji sake irgi an kolkateriu susimest nori. sake svoris dzin
anoji sake irgi an kolkateriu susimest nori. sake svoris dzin
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Protinga bmw vairuotoja,tik koks durnius ten nama pastate?
Moterai 6 vnt sriubeliu
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Priekis tai blogai susuktas, gali nelaikyt. 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai lyg sakdi 2 i prieki 1 galan?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Nu bet ne vienoj vietoj du, pamėtyk plačiau. ...... žodžiu plačiau.
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
180 kampu reik gi priekin sukt... Jauciu padariau klaida, neinstrukduodamas per kaledini
Dzūkų tankai nerūdija!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
vysks narmaliai. cia kaip v twino efektas bus: sukimba-nesukimba-sukimba-nesukimba
cross cojones PC
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Varant visą laik an vienkės, šipų priekyje neriekia.
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact: