Page 45 of 49

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 14 Aug 2015, 22:41
by tckd
medis

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 14 Aug 2015, 22:52
by wundis
fui. prasau nedeti cia tokiu senienu. cia dar abba su tokiom vazinejo.

Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 08 Sep 2015, 23:00
by El Traxo
Nu ka, Pumputis pasikase pakausi ir kisa dar viena bybiena: +31 km/h ir ate motocikletkininko teisems. Susivienijimai uzsieme lipdukais, kongresas pogrindziu. Za-je-bys
„Turbūt daugiausiai klausimų kyla, prie ko čia tada motociklų vairuotojai. Vėlgi stebint situaciją, vertinant, kiek įvykių buvo registruota, pamatėme, kad viena pagrindinių avarijų priežasčių – motociklininko nepastebėjo, nes jo greitis buvo labai didelis“, – patikino ministerijos atstovas.

Paklaustas, ar panašių apribojimų neplanuojama taikyti lengvųjų automobilių vairuotojams, V. Pumputis patvirtino, kad tokių planų kol kas nėra."

http://m.delfi.lt/auto/autonaujienos/ar ... d=68946908" onclick="window.open(this.href);return false;


Tapatok

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 08 Sep 2015, 23:11
by zil130
Pimputis ble

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 08:01
by ezhiukas
statistinis lietuvis nepakencia kitokiu nei jis. Todel ir varo ant motociklininku. Automobilistus spausti bijo, nes bus daug nepatenkintu... Nors realiai motociklininkas dazniauisiai kelia gresme tik sau, o automobilininkas dar ir kruvai zmoniu aplink.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 08:38
by alias
Tai yra jei grėsmės kitiems nekelia tai px tegul važiuoja kiek nori? Rimtai, čia argumentas?


sent from tapšnatok

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 08:41
by ezhiukas
ne, cia ne argumentas. Argumentas kad reiketu pradeti nuo 1.5 - 2 tonas sverianciu keturraciu skarbonkiu vairuotoju, o tik poto pereiti prie maziau pavojingu motociklininku. O pas mus viskas daroma atvirksciai.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 09:06
by wundis
yozhegai, kada tamsta paskutini karta buvote sustabdytas uz greiti?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 09:10
by tckd
yozegas kaip ir visi rustus gyvenime nera stojes stabdomas..

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 09:18
by ezhiukas
xz, turbut pries tai kai prasidejo krize ir kubilius puse mentu atleido :) Siaip tai tikrai nepamenu, senai tai buvo. Bet tai ir parodo pagrindine problema - beda ne baudos, o tai kad niekas nekontroliuoja. Jei butu daugiau kontroles, pilnai uztektu ir esamu baudu. O jei vazineji tik piko metu i darba ir namo, tai isvis gali girtas ir be teisiu visa gyvenima pravazineti, sansu kad pagaus beveik 0

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Sep 2015, 09:24
by sai
alias wrote:Tai yra jei grėsmės kitiems nekelia tai px tegul važiuoja kiek nori? Rimtai, čia argumentas?
eutanazija, tai tik zodis zodyne, ar ne?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Nov 2015, 07:21
by Renaz
Sveikas, statistikos kanpeli,
Senai tave bemaciau. Su vienu kolega kalbejome apie skaicius, ir prisiminiau tave. Kolega stebejosi kiek gi nedaug skaiciu pazistamu Lietuvos motomegeju kilometruose. Kiek gi ju pas jumi? Norisi salyginai sulyginti nesulyginamus dalykus ir hobiui skiriama laika.

Manieji dviratiniai skaiciai: 275h, 7800 km

Ka jus?:)

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Nov 2015, 08:11
by ezhiukas
tu cia uodegos nesuk, rasyk kiek pravaziavai su motociklu. Dviraciams yra kiti forumai

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Nov 2015, 08:43
by tckd
nu mano asfaltuoto panasios eiles skaiciai, tik riding time bus kokiu 75h :albino:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Nov 2015, 08:54
by El Traxo
Vegetaras?


Tapatok