Posted: 17 Jun 2007, 11:48
Su panaưiom mintim (kad gal ne man labiausiai reikia) buvau ưĆ
Situacija vis dar tokiapat neaiski. Louis tyli.Renaz wrote:Kuri laika neskaiciau komersantu rubrikeles. Skaitau vokieciai sukos, ir per savo aplaiduma dar ior 20 EUR papildomo nori. Arvi, ar situacija paaiskejo?
alo...alo...kada pajamat savo ditale ?Rashyd wrote:Preziumuoju, kad sankabos rankenele ir tinklelis atejo? siandien yra kokios priemimo valandos?

Situacija tokia atsakymo is louis jokio, raktu kolkas irgi ner. Jei situacija nepasikeis lieku 967lt minuse. [-o<tckd wrote:tai louis kaip suprantu tylos izadus yra dave ir juodas veliavas iskele?
bled nebuk ameba, pasitempk ir bb dek ant svetimos nelaimes!gonzas wrote:ti tokiu atveju, ash solidarumo vardan, mestelsiu arviui savo raktu komplekto babkiu suma. o tada imsim reichstaga
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
tai gal galimetu jiems paskambyt?Arvis wrote: Situacija tokia atsakymo is louis jokio, raktu kolkas irgi ner. Jei situacija nepasikeis lieku 967lt minuse. [-o<
siandie skambinsiu popiettckd wrote:tai gal galimetu jiems paskambyt?Arvis wrote: Situacija tokia atsakymo is louis jokio, raktu kolkas irgi ner. Jei situacija nepasikeis lieku 967lt minuse. [-o<
zinote kaip tie emailai ir kitai bitai nueina kartais kur nereikia..
nu bled stormsay, kai pakliusi pas terentjeva i nagelius, nihuje negelbesiu taves.storms wrote:bled nebuk ameba, pasitempk ir bb dek ant svetimos nelaimes!gonzas wrote:ti tokiu atveju, ash solidarumo vardan, mestelsiu arviui savo raktu komplekto babkiu suma. o tada imsim reichstaga
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-1