Page 45 of 67

Posted: 21 Sep 2009, 15:05
by Arvis
Daro paprastai:

Paskambina kokakolos CEO ir sako. Ar parduotum varda uz $1 ? ...o uz $10....o uz $100000 ?.... aciu nereikia.

Posted: 21 Sep 2009, 15:05
by Teo
Username wrote: tik vat idomu kaip jie juos apskaiciuoja. O atsakymo konkretaus ir nera ..
o nuo to tavo miegas taps saldesnis? kaip kas skaiciuoja kokakolos babkes? :D

Posted: 21 Sep 2009, 15:11
by Teo
gerai, baigiam fleimus, matau nekoks jumoro jausmas pas visus pirmadieni :)

geriau man pasakykit kas žinot, ar vertos demesio James tarpines?

iliustracija

Posted: 21 Sep 2009, 15:12
by Username
Teo wrote:
Username wrote: tik vat idomu kaip jie juos apskaiciuoja. O atsakymo konkretaus ir nera ..
o nuo to tavo miegas taps saldesnis? kaip kas skaiciuoja kokakolos babkes? :D
Mano miego neitakoja nei coca colos babkes nei juo labiau kiek HD brando verte nukrito, bet mes juk ne apie mano miega cia kalbam? :albino:

Posted: 21 Sep 2009, 15:27
by El Traxo
Tai jei atsakymai netenkina, eini googlėn ir ieškai kas ir kaip kainas nustatinėja. :albino:

Posted: 21 Sep 2009, 15:29
by Username
El Traxo wrote:Tai jei atsakymai netenkina, eini googlėn ir ieškai kas ir kaip kainas nustatinėja. :albino:

pagal tokia logika praktiskai MF net nereikalinga, visi atsakymai ir kita informacija - gugleje! :thumbright:

Posted: 21 Sep 2009, 15:33
by El Traxo
cha. Tai kad visi jau perkandę tavo modelį - "provokuoji" mesendžerius, kad tau mestų atsakymus, tada atsakymus supyzdavoji ir taip floodini kol nepasitenkini :jerkit:
:D

Posted: 21 Sep 2009, 15:35
by Teo
El Traxo wrote:cha. Tai kad visi jau perkandę tavo modelį - "provokuoji" mesendžerius, kad tau mestų atsakymus, tada atsakymus supyzdavoji ir taip floodini kol nepasitenkini :jerkit:
:D
kur moderatoriai miega?

Posted: 21 Sep 2009, 15:43
by Username
El Traxo wrote:cha. Tai kad visi jau perkandę tavo modelį - "provokuoji" mesendžerius, kad tau mestų atsakymus, tada atsakymus supyzdavoji ir taip floodini kol nepasitenkini :jerkit:
:D
Atsakymu nera. Jeigu jie butu, nereiketu atrasineti daug zinuciu =; :albino:

Posted: 01 Oct 2009, 13:21
by Teo
radau visai idomu stripsbioką apie dūdas. aišku, ten jie pučia savo dūdą apie savo dūdas, ale teorija verta paskaitymo

http://www.rbracing-rsr.com/exhausttech.htm

Posted: 13 Nov 2009, 12:34
by Teo
nu ka - AtA Buell...
http://www.vrider.lt/?p=456

Posted: 13 Nov 2009, 13:29
by Username
bei parduoti nesenai įsigytas MV Augusta kompanijos akcijas.



](*,) ](*,)

Posted: 13 Jan 2010, 22:01
by Arvis
HD isleido Indijai special edition fatboy. Indijos veliavos tematika:

Image

Posted: 13 Jan 2010, 22:50
by El Traxo
heh, primetė, kad tradicinė rinka traukiasi, o Indijoj cielas milijardas...

Ir beje, bako tvirtinimas priekyje atsiknojusiu varžtu - nu nežinau, nežinau... nei gražu, nei praktiška. Pas tave berods ne taip?

p.s. spalvų nekomentuosiu, nes nėra ką komentuot :puke:

Posted: 14 Jan 2010, 07:38
by Arvis
analogiskai