Page 45 of 67
Posted: 21 Sep 2009, 15:05
by Arvis
Daro paprastai:
Paskambina kokakolos CEO ir sako. Ar parduotum varda uz $1 ? ...o uz $10....o uz $100000 ?.... aciu nereikia.
Posted: 21 Sep 2009, 15:05
by Teo
Username wrote:
tik vat idomu kaip jie juos apskaiciuoja. O atsakymo konkretaus ir nera ..
o nuo to tavo miegas taps saldesnis? kaip kas skaiciuoja kokakolos babkes?

Posted: 21 Sep 2009, 15:11
by Teo
gerai, baigiam fleimus, matau nekoks jumoro jausmas pas visus pirmadieni
geriau man pasakykit kas žinot, ar vertos demesio James tarpines?
iliustracija
Posted: 21 Sep 2009, 15:12
by Username
Teo wrote:Username wrote:
tik vat idomu kaip jie juos apskaiciuoja. O atsakymo konkretaus ir nera ..
o nuo to tavo miegas taps saldesnis? kaip kas skaiciuoja kokakolos babkes?

Mano miego neitakoja nei coca colos babkes nei juo labiau kiek HD brando verte nukrito, bet mes juk ne apie mano miega cia kalbam?

Posted: 21 Sep 2009, 15:27
by El Traxo
Tai jei atsakymai netenkina, eini googlėn ir ieškai kas ir kaip kainas nustatinėja.

Posted: 21 Sep 2009, 15:29
by Username
El Traxo wrote:Tai jei atsakymai netenkina, eini googlėn ir ieškai kas ir kaip kainas nustatinėja.

pagal tokia logika praktiskai MF net nereikalinga, visi atsakymai ir kita informacija - gugleje!

Posted: 21 Sep 2009, 15:33
by El Traxo
cha. Tai kad visi jau perkandę tavo modelį - "provokuoji" mesendžerius, kad tau mestų atsakymus, tada atsakymus supyzdavoji ir taip floodini kol nepasitenkini

Posted: 21 Sep 2009, 15:35
by Teo
El Traxo wrote:cha. Tai kad visi jau perkandę tavo modelį - "provokuoji" mesendžerius, kad tau mestų atsakymus, tada atsakymus supyzdavoji ir taip floodini kol nepasitenkini

kur moderatoriai miega?
Posted: 21 Sep 2009, 15:43
by Username
Posted: 01 Oct 2009, 13:21
by Teo
radau visai idomu stripsbioką apie dūdas. aišku, ten jie pučia savo dūdą apie savo dūdas, ale teorija verta paskaitymo
http://www.rbracing-rsr.com/exhausttech.htm
Posted: 13 Nov 2009, 12:34
by Teo
Posted: 13 Nov 2009, 13:29
by Username
bei parduoti nesenai įsigytas MV
Augusta kompanijos akcijas.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 13 Jan 2010, 22:01
by Arvis
HD isleido Indijai special edition fatboy. Indijos veliavos tematika:

Posted: 13 Jan 2010, 22:50
by El Traxo
heh, primetė, kad tradicinė rinka traukiasi, o Indijoj cielas milijardas...
Ir beje, bako tvirtinimas priekyje atsiknojusiu varžtu - nu nežinau, nežinau... nei gražu, nei praktiška. Pas tave berods ne taip?
p.s. spalvų nekomentuosiu, nes nėra ką komentuot

Posted: 14 Jan 2010, 07:38
by Arvis
analogiskai