Traktoriu remonto klausimai

Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Abbath »

Martynas wrote:
tckd wrote:oem :laughing:
http://en.wikipedia.org/wiki/Original_e ... nufacturer" onclick="window.open(this.href);return false;
O bent isivaizduoji, kad jei motociklo karbiuratorius, arba inpurskimas sureguliuotas dirbti su Screaming Yvl oro filtru tai OEM jau nekatit???
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Martynas »

:-k
Live to Ride
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by El Traxo »

Tai mažu laikas KN paimti? Spėju man reikia #HD-0800.
Centriukas, kas už kiek?
How does you do?
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Abbath »

Traxai, K&N pagal pralaiduma buna stockinio analogai ir free flow, nenusipirkite analogo stockui.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by El Traxo »

Abbath wrote:Traxai, K&N pagal pralaiduma buna stockinio analogai ir free flow, nenusipirkite analogo stockui.
Teiginiai viens kitam neprieštarauja?
How does you do?
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Abbath »

Na jei pas tave buvo SE filtras tai anie free flow. O jei OEM tai su K&N free flow turetu but apchi.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by El Traxo »

Abbath wrote:Na jei pas tave buvo SE filtras tai anie free flow. O jei OEM tai su K&N free flow turetu but apchi.
buvo oem, dabar stovi se. Nečiaudi. Kuom KN netiktų? Purškalas pasireguliuoja gi kažkiek, plius per paua komanderiaus mapsą galima pareguliuot. Ar ne taip?
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by ezhiukas »

nauji purskalai su bliambda zondu kazkiek pasireguliuoja. Teoriskai. Seni neturi pagal ka reguliuotis. O ir nauji praktiskai nelabai ten reguliuojasi, per siauro diapazono zondas stovi.
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Abbath »

Tai jei PC yra tai maza beda aisq, kad statyk K&N plaunama ir viskas:) amerikej V-twine ~ 40$ tas standartinis K&N free flow budavo, drag specialieties irgi turetu turet. Seip vazinejant pasiziuret reiktu, kaip saltas kuriasi, kaip motoras kaista, kaip zvakiu spalva, kaip kuro sanaudos.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Abbath »

berods sitas

http://www.vtwinmfg.com/webapp/wcs/stor ... 734_141735" onclick="window.open(this.href);return false;
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Yvl »

prie to pacio - skryminyvl sliponu baubimas uzkniso juodai, uzmoviau OEM. ko tiketis?
ar kas kompe priburta - nezinau. bet kogero priburta. jokiu PC ner.
kais kaip velnias? liesins?
Peace ДА!
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by M`BaubZ »

nuo oemų tai nebent riebins, jei buvo atreguliOtas pagal s.yvlus
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Yvl »

ajo. tru. dumai kaip is dyzelio ais?
Peace ДА!
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Abbath »

Nu seip turetu normaliai perpilinet, nevalint (ta prasmia dar labiau nevalint) ir seip fokusu visokiu gali but. Reiktu nuskaityt kompa, ko ten priprograminta.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: Traktoriu remonto klausimai

Post by Teo »

El Traxo wrote:Tai mažu laikas KN paimti? Spėju man reikia #HD-0800.
Centriukas, kas už kiek?
160 lietuviškų. ryt-poryt. jei ka - telefonuok
Post Reply