O bent isivaizduoji, kad jei motociklo karbiuratorius, arba inpurskimas sureguliuotas dirbti su Screaming Yvl oro filtru tai OEM jau nekatit???Martynas wrote:http://en.wikipedia.org/wiki/Original_e ... nufacturer" onclick="window.open(this.href);return false;tckd wrote:oem
Traktoriu remonto klausimai
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Tai mažu laikas KN paimti? Spėju man reikia #HD-0800.
Centriukas, kas už kiek?
Centriukas, kas už kiek?
How does you do?
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Traxai, K&N pagal pralaiduma buna stockinio analogai ir free flow, nenusipirkite analogo stockui.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Teiginiai viens kitam neprieštarauja?Abbath wrote:Traxai, K&N pagal pralaiduma buna stockinio analogai ir free flow, nenusipirkite analogo stockui.
How does you do?
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Na jei pas tave buvo SE filtras tai anie free flow. O jei OEM tai su K&N free flow turetu but apchi.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
buvo oem, dabar stovi se. Nečiaudi. Kuom KN netiktų? Purškalas pasireguliuoja gi kažkiek, plius per paua komanderiaus mapsą galima pareguliuot. Ar ne taip?Abbath wrote:Na jei pas tave buvo SE filtras tai anie free flow. O jei OEM tai su K&N free flow turetu but apchi.
How does you do?
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
nauji purskalai su bliambda zondu kazkiek pasireguliuoja. Teoriskai. Seni neturi pagal ka reguliuotis. O ir nauji praktiskai nelabai ten reguliuojasi, per siauro diapazono zondas stovi.
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Tai jei PC yra tai maza beda aisq, kad statyk K&N plaunama ir viskas:) amerikej V-twine ~ 40$ tas standartinis K&N free flow budavo, drag specialieties irgi turetu turet. Seip vazinejant pasiziuret reiktu, kaip saltas kuriasi, kaip motoras kaista, kaip zvakiu spalva, kaip kuro sanaudos.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
berods sitas
http://www.vtwinmfg.com/webapp/wcs/stor ... 734_141735" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vtwinmfg.com/webapp/wcs/stor ... 734_141735" onclick="window.open(this.href);return false;
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Re: Traktoriu remonto klausimai
prie to pacio - skryminyvl sliponu baubimas uzkniso juodai, uzmoviau OEM. ko tiketis?
ar kas kompe priburta - nezinau. bet kogero priburta. jokiu PC ner.
kais kaip velnias? liesins?
ar kas kompe priburta - nezinau. bet kogero priburta. jokiu PC ner.
kais kaip velnias? liesins?
Peace ДА!
Re: Traktoriu remonto klausimai
nuo oemų tai nebent riebins, jei buvo atreguliOtas pagal s.yvlus
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Traktoriu remonto klausimai
Nu seip turetu normaliai perpilinet, nevalint (ta prasmia dar labiau nevalint) ir seip fokusu visokiu gali but. Reiktu nuskaityt kompa, ko ten priprograminta.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Re: Traktoriu remonto klausimai
160 lietuviškų. ryt-poryt. jei ka - telefonuokEl Traxo wrote:Tai mažu laikas KN paimti? Spėju man reikia #HD-0800.
Centriukas, kas už kiek?