Page 46 of 54

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 09:59
by Abbath
Martynas wrote:
tckd wrote:oem :laughing:
http://en.wikipedia.org/wiki/Original_e ... nufacturer" onclick="window.open(this.href);return false;
O bent isivaizduoji, kad jei motociklo karbiuratorius, arba inpurskimas sureguliuotas dirbti su Screaming Yvl oro filtru tai OEM jau nekatit???

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 10:18
by Martynas
:-k

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 11:37
by El Traxo
Tai mažu laikas KN paimti? Spėju man reikia #HD-0800.
Centriukas, kas už kiek?

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 11:40
by Abbath
Traxai, K&N pagal pralaiduma buna stockinio analogai ir free flow, nenusipirkite analogo stockui.

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 11:44
by El Traxo
Abbath wrote:Traxai, K&N pagal pralaiduma buna stockinio analogai ir free flow, nenusipirkite analogo stockui.
Teiginiai viens kitam neprieštarauja?

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 11:49
by Abbath
Na jei pas tave buvo SE filtras tai anie free flow. O jei OEM tai su K&N free flow turetu but apchi.

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 12:06
by El Traxo
Abbath wrote:Na jei pas tave buvo SE filtras tai anie free flow. O jei OEM tai su K&N free flow turetu but apchi.
buvo oem, dabar stovi se. Nečiaudi. Kuom KN netiktų? Purškalas pasireguliuoja gi kažkiek, plius per paua komanderiaus mapsą galima pareguliuot. Ar ne taip?

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 12:37
by ezhiukas
nauji purskalai su bliambda zondu kazkiek pasireguliuoja. Teoriskai. Seni neturi pagal ka reguliuotis. O ir nauji praktiskai nelabai ten reguliuojasi, per siauro diapazono zondas stovi.

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 12:44
by Abbath
Tai jei PC yra tai maza beda aisq, kad statyk K&N plaunama ir viskas:) amerikej V-twine ~ 40$ tas standartinis K&N free flow budavo, drag specialieties irgi turetu turet. Seip vazinejant pasiziuret reiktu, kaip saltas kuriasi, kaip motoras kaista, kaip zvakiu spalva, kaip kuro sanaudos.

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 12:45
by Abbath
berods sitas

http://www.vtwinmfg.com/webapp/wcs/stor ... 734_141735" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 13:05
by Yvl
prie to pacio - skryminyvl sliponu baubimas uzkniso juodai, uzmoviau OEM. ko tiketis?
ar kas kompe priburta - nezinau. bet kogero priburta. jokiu PC ner.
kais kaip velnias? liesins?

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 13:11
by M`BaubZ
nuo oemų tai nebent riebins, jei buvo atreguliOtas pagal s.yvlus

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 13:18
by Yvl
ajo. tru. dumai kaip is dyzelio ais?

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 02 Jul 2012, 13:24
by Abbath
Nu seip turetu normaliai perpilinet, nevalint (ta prasmia dar labiau nevalint) ir seip fokusu visokiu gali but. Reiktu nuskaityt kompa, ko ten priprograminta.

Re: Traktoriu remonto klausimai

Posted: 03 Jul 2012, 14:40
by Teo
El Traxo wrote:Tai mažu laikas KN paimti? Spėju man reikia #HD-0800.
Centriukas, kas už kiek?
160 lietuviškų. ryt-poryt. jei ka - telefonuok