Page 46 of 47

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 29 Apr 2013, 13:54
by sai
kas ten per keturracio 2wd->4wd rezimai pas gazmiasa?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 29 Apr 2013, 15:29
by Dzuku_Briedzis
sai wrote:kas ten per keturracio 2wd->4wd rezimai pas gazmiasa?
ignition map switch'as kitaip tariant

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 29 Apr 2013, 22:08
by zil130
Bet tai briedi prie viso to gasgas nervuotas? pamenu savo pirmą apšilimo ratą su cr125, kai jau visi baigė du ratus aš pradėjau baiginėt pirmą, paskui kai pripratau prie zzzzzzz, jau pavaryt išeidavo.... kažkiek labiau.
Žodžiu pirmas ratas pats sunkiausias, po to būna dar sunkiau.
Ačiū briedi už reviu puikiai atskleidusias neatsiskleidusio lenktynininko siekius.
Citius Altius Fortius.

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 29 Apr 2013, 23:02
by tckd
Amebos pirkit 4t, pasipist su voztuvais gali tekt, bet tai nors purpsesit, nesipypine on/off :ruko:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 30 Apr 2013, 16:29
by Ziune
Aaaaafigenai Briedi. Nei kiek neabejojau tavo sekme sporte. Kad nifartanula, mat ji shunes. Ismus dar tavo valanda.
Primine pirmas manasias varzybas Rukloje (aciu). Eiga buvo labai panasi. Gal tik vienu ratu daugiau insukau..
Komentarai visu made my day!

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 20:46
by El Traxo
Šilovui +250 2T tepalo :cheers:
Pradedančiųjų klasės rezultatų apžvalga

Ši klasė buvo gausiausia. Joje startuoti panoro 17 motociklininkų. Tiesa, kai kurie įveikė tik po vieną važiavimą. Paulius Adamkevičius parodė geriausią rezultatą, pozicija žemiau finišavo Edgar Joc, o trečiosios vietos apdovanojimas atitiko Domantui Ylai.
http://pilietis.delfi.lt/naujienos/endu ... z2ZKGWrfNM" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 21:14
by MSI
Kazkaip woo laikiau auksciau nei pradedanciuju lygyje :)

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 21:34
by El Traxo
Nu čia man irgi kilo klausimas kiek dar metų woo važinėsis pirpspiktiviu jaunoliu grupėje?

woo?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 21:51
by zil130
Atsakymas tik vienas. Iki kol apsiženys.

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 22:37
by Woo
woo auksciau nei pradedantieji? woo siemet turi pirmaja mx pradedanciojo licencija. pagiriu mx etape finisavau apie viduriuka, anyksciu mx etape antra zajiesda baigiau berods paskutinis, ekrose apskritai nevaziuoju pora metu ir nelabai moku. Nezinau koks ekrose lygis bendras, bet mx pradedanciuosiuose gaunu nuo daugelio, tai apie hobby nera net kalbos kol kas. o ten panevezy pirma vaziavima baigiau penktas ir gavau nuo lyderiu 8 sekundes pagal bestlapa ir tik antram vaziavime gerai vaziavosi. vieninteli karta gyvenime finisavau pirmas. tai cia jau tipo eit i hobby ar kaip a? :)

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 22:56
by MSI
Pakatusnikai padare sau varzybas cia atwaziavo woo vaziuojantis motokrose uzsirase i pradedanciuosius ir ateme bliuda. A grazu?:)

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 23:12
by Woo
o kokiu budu buvo galima atspeti kad cia pakatuskininku varzybos kai atvaziavus pirmas vaizdas buvo: machrovas, visas ekroso elitas ir t.t.? Pirmam vaziavime penktas ir viso labo trecia vieta ir jau nepatenkinti :D jei vaziuociau ne del malonumo, o del taures tai jau senai vaziuociau nebe su 125. mx vaziuoju paskutinese gretose, ekrose visai nevaziuoju, vaziuoju su 125, per fuxa uzemiau trecia vieta ir jau tipo gudragalvis isdurineja pradedanciuosius, cia del ko nepasitenkinimas? :dontknow: aisku kitakart toj trasoj startuosiu hobby, bet visur kitur tai ir iki pradedanciuju klases vidurio nedatraukiu

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 23:21
by tckd
Woo pastabdyk bet ka gatvej pasakys nori bliudu reik 300 2t imt. Tai ekroso elito bliudus mxeriai surinko? :blackeye: msi niek nebeliko? :P

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 23:24
by MSI
Tuckau baik pas mane gibsu kolekcija bliudus permusa :)

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 23:33
by Woo
pas mane tai tokia bliudu gausa kad jau pradejau naudot vietoj vienkartiniu stikliniu. Dar keletas stovi garaze, tai juose maisau dazus arba naudoju keisdamas tepalus, na o likusieji bliudai seniausiai priduoti i emp, nenoriu apsikrauti :ameba: