Page 47 of 63

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 12:48
by mindaugasa vol.2
prasome mirkyti i geraja wurth klijus-guma. tokia juoda. realiai sustingusi gaunama guma. limpa nevaikiskai.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 13:30
by Rashyd
nu tai kada shootautas, kurio metu paaiskes, kad baldiniai varztai atpisa coldkuterius?

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 13:34
by storms
as net neabejoju rashydo paskelbtom prognozem

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 13:35
by tomasn
as statauuz koldkaterius ant daug maz nuvalyto ledo

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 14:12
by Dzuku_Briedzis
reiks tucku paleist pries rashyda. Kitep jokie koldkuteriai nepades. Arba emaz'a

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 20:11
by Rammst
bet tai tu kaip bachuras su patirtim pasakyk - tos 3/8 yra bendras ilgis ar tik sriegio.
itariu, kad tik sriegio, ir tuomet bus zhopike - puse como ilgai neuzsibus knobuose.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 20:22
by tckd
ka jus cia myzat i bata pirma laiko. vazinesim amebiskai no drift no trottle :blackeye:
faktas kad colio irgi neisuksi ybo islys pro subine.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 21:27
by Motowowere
Trumpus reik barstyti ant ledo i tadu vazinet,nu dar galima juos i leda susukti,nereikes kliju :batons:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 22:16
by MSI
briedis malacius visus padure ir pirmas atsiveze sriubus :thumbright:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 22:42
by tomasn
acargiai su issireiskimais!
is enterneto platybiu Malačius reiskia Arklio, teliuko lytinis organas

skias "briedis - malacius - visus padure". gerai, kad koldkateriu neuzsakinejau

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 22 Dec 2010, 22:51
by zil130
Gerai kad padanga beveik sušriūbuota jau metosi antras sezonas.... naudosim vistik.
Dar Lietuvos muitinė ant kiekvieno koldkuterio banderoles kol užlipins, tikrai nutirps ledas.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 23 Dec 2010, 17:29
by Ziune
=D>
Motowowere wrote:Trumpus reik barstyti ant ledo i tadu vazinet,nu dar galima juos i leda susukti,nereikes kliju :batons:

Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 23 Dec 2010, 18:35
by Dzuku_Briedzis
Suzinokite, kad jei turite MX51 padnugne, tai 3/8" idealiai eina i prieki, o 1/2" i gala. Atrodo lygtais varztai idealiai pagaminti padungei. Arba atvirksciai.

Ir dar, varzto galvute amerikoniska. I 6-o dydzio gakvute nelend, o 7-o dydzio galvoj maskatuojasi.

Einam sriubuot toliau.

P.S. Einam nemajutro keliu, sukam varztus nenueme ratu.

Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 23 Dec 2010, 19:26
by Dzuku_Briedzis
Atnaujinu statistika. I priekine padanga, sukant po varzta i kiekviena knoba 320 varztu. Sugaistas laikas - 56min.

Savikaina gavosi - 320 x 0,17LT = 54,4LT

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 23 Dec 2010, 20:03
by tomasn
Briedi, sekmadieni ant tapeliu?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk