Page 47 of 47

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 17 Jul 2013, 23:51
by MSI
Kad neapsikraut bliudais yra pro klase tai kad kita kart prasom ten ;)

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 18 Jul 2013, 10:37
by emaz
Kol woo nenusipirks 250 4t tol jo niekas i hobby klase neleis, todel vaziuok ramiai :evil3:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 19 Aug 2013, 13:23
by tckd
kas turi pievos/dirvos hektara kita? :laughing6:
Enduro komisija kreipiasi į visus LMSF narius su pasiūlymu surengti papildomą Lietuvos cross country čempionato etapą vietoj neįvykusio III etapo Lapės, Kaune. Turintiems trasas bei galimybes kokybiškai suorganizuoti pagal visas Lietuvos cross country čempionato taisykles enduro komisija skirtų 2000 Lt. sumą organizavimo išlaidoms padengti. Rekomenduojama data: 2013 rugsėjo 21 arba 22 dienomis. Pirmenybė bus teikiama naujų trasų savininkams.

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 20 Aug 2013, 07:29
by MSI
Konkurso nugaletojas ferma

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 20 Aug 2013, 07:42
by tckd
Varzybu organizatorius gerbiamas enduro komisijos pirmininkas :laughing6: tai mazokai litu skyre :albino:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 24 Aug 2013, 22:20
by Zuzas
https://www.youtube.com/watch?v=YQ78yEdOEtE" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 29 Aug 2013, 01:08
by El Traxo
Kažkas yvlo pasiūlymą dėl motokultūrizmo nuskaitė bukvaliai :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 6Ur4#t=140" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 29 Aug 2013, 07:13
by tomasn
sitiems is Bul Bul varzytuviu akivaizdziai truksta dvieju kold cutteriu i galine padanga. gal kas dar turit aniems pasiulyt? cyrilui despresui motocikla turbut pernese vergai?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 22 Sep 2013, 21:16
by MSI
Nu ka 11 zetonu i sikna ple

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 22 Sep 2013, 22:13
by tckd
Geras revju! +1
Po poros men. dulkiu norejau sudo, uzteko paziuret, aciu vyrai :cheers:

Visgi geriausias lenGtyniu momento awardsas eina bobai an ivaziavimo.
Isvaziuojant rekia stot stot, alius nusispjoves nuvaziavo, sustoju sako rodyk bilieta, sakau tai kad isvaziuoju gal baik juokus (ivaziuojant beje mokejau), tipo rodyk ir viskas, nes kazkas ivaziavo nesusimokejo tipo, nu juokingai.

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 23 Sep 2013, 11:00
by MSI
boba valdo :pizdujmikliainamo:

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 23 Sep 2013, 11:20
by El Traxo
Ta boba tai juokinga :pms:
Įvažiuojant privažiavau pro mašiną prie jos, kad jai nereiktų vaikščiot. Bo ana viena, be helperių, o ir man su mocu irtis kas metrą neįtemą. Tai vos ne po ratais puolė "STOK, STOK", nes, aišku, aš gi kėsinausi durti pro šoną nestojant. :dura:
Karoč, Tučkus bilietų neėmė, aš paėmiau. Prieš sėdant išvažiuot išmečiau... Pravažiuojam 50 m. - vėl ta pati. :kurblebuvai: Tučkui po ratais "STOK", rodyk bilietus :nublee: Keista, kad negriebė už vairo ir raktelių. Stabtelėjau, pažiūrėjau :fingerturn: ir numyniau.

Smaugliam po +250 ir nemokamą kerčerį!

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos

Posted: 28 Sep 2013, 23:26
by tomasn
na tai prailiustruojant vIru pezalus, kloju desra (nuotraukas)
SDIM0316.jpg
SDIM0319.jpg
SDIM0320.jpg
SDIM0321.jpg
SDIM0322.jpg
SDIM0324.jpg
SDIM0327.jpg
SDIM0331.jpg
SDIM0342.jpg
SDIM0344.jpg
SDIM0352.jpg
SDIM0354.jpg
SDIM0356.jpg
SDIM0357.jpg