Page 47 of 47
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 17 Jul 2013, 23:51
by MSI
Kad neapsikraut bliudais yra pro klase tai kad kita kart prasom ten ;)
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 18 Jul 2013, 10:37
by emaz
Kol woo nenusipirks 250 4t tol jo niekas i hobby klase neleis, todel vaziuok ramiai

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 19 Aug 2013, 13:23
by tckd
kas turi pievos/dirvos hektara kita?
Enduro komisija kreipiasi į visus LMSF narius su pasiūlymu surengti papildomą Lietuvos cross country čempionato etapą vietoj neįvykusio III etapo Lapės, Kaune. Turintiems trasas bei galimybes kokybiškai suorganizuoti pagal visas Lietuvos cross country čempionato taisykles enduro komisija skirtų 2000 Lt. sumą organizavimo išlaidoms padengti. Rekomenduojama data: 2013 rugsėjo 21 arba 22 dienomis. Pirmenybė bus teikiama naujų trasų savininkams.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 20 Aug 2013, 07:29
by MSI
Konkurso nugaletojas ferma
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 20 Aug 2013, 07:42
by tckd
Varzybu organizatorius gerbiamas enduro komisijos pirmininkas

tai mazokai litu skyre

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 24 Aug 2013, 22:20
by Zuzas
https://www.youtube.com/watch?v=YQ78yEdOEtE" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 29 Aug 2013, 01:08
by El Traxo
Kažkas yvlo pasiūlymą dėl motokultūrizmo nuskaitė bukvaliai
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 6Ur4#t=140" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 29 Aug 2013, 07:13
by tomasn
sitiems is Bul Bul varzytuviu akivaizdziai truksta dvieju kold cutteriu i galine padanga. gal kas dar turit aniems pasiulyt? cyrilui despresui motocikla turbut pernese vergai?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 22 Sep 2013, 21:16
by MSI
Nu ka 11 zetonu i sikna ple
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 22 Sep 2013, 22:13
by tckd
Geras revju! +1
Po poros men. dulkiu norejau sudo, uzteko paziuret, aciu vyrai
Visgi geriausias lenGtyniu momento awardsas eina bobai an ivaziavimo.
Isvaziuojant rekia stot stot, alius nusispjoves nuvaziavo, sustoju sako rodyk bilieta, sakau tai kad isvaziuoju gal baik juokus (ivaziuojant beje mokejau), tipo rodyk ir viskas, nes kazkas ivaziavo nesusimokejo tipo, nu juokingai.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Sep 2013, 11:00
by MSI
boba valdo

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 23 Sep 2013, 11:20
by El Traxo
Ta boba tai juokinga :pms:
Įvažiuojant privažiavau pro mašiną prie jos, kad jai nereiktų vaikščiot. Bo ana viena, be helperių, o ir man su mocu irtis kas metrą neįtemą. Tai vos ne po ratais puolė "STOK, STOK", nes, aišku, aš gi kėsinausi durti pro šoną nestojant. :dura:
Karoč, Tučkus bilietų neėmė, aš paėmiau. Prieš sėdant išvažiuot išmečiau... Pravažiuojam 50 m. - vėl ta pati.

Tučkui po ratais "STOK", rodyk bilietus

Keista, kad negriebė už vairo ir raktelių. Stabtelėjau, pažiūrėjau :fingerturn: ir numyniau.
Smaugliam po +250 ir nemokamą kerčerį!
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 28 Sep 2013, 23:26
by tomasn
na tai prailiustruojant vIru pezalus, kloju desra (nuotraukas)