Page 47 of 67
Posted: 01 Feb 2010, 09:39
by El Traxo
ezhiukas wrote:Anksciau Spyglys be problemu pagamindavo, nors ir nebuvo dyleris
Aha, aš per jį gavau

Posted: 01 Feb 2010, 09:41
by Yvl
ezhiukas wrote:belekas kas turi geru pazinciu su kokiu nors oficialiu dyleriu. Anksciau Spyglys be problemu pagamindavo, nors ir nebuvo dyleris
ai bendrai px. parduosiu ir be ragtu

Posted: 01 Feb 2010, 09:45
by ezhiukas
pardavinesi? Tai gal ir be atloselio parduotum?

Posted: 01 Feb 2010, 09:50
by Yvl
ezhiukas wrote:pardavinesi?
tikiuosi, kad neateis ta diena [-o<
Posted: 01 Feb 2010, 12:04
by Teo
su detalem gi nebėda, kaip ir anksčiau. nieko nesu pirkes nei motobaltike, nei pitstope, apart keliu skudurėlių. nors bendrai pitstope lyg ir pirkau kelis BU geležėlius

1) Gi jei neskubu, ir tinka BU dalys - ebejus+atlantikas;
2) pirmu variantu galima jamti ir naujas dalis už pigiai;
2) jei reikia iš Custom Chrome - Žilva atveža (kainos nepigios, nes reikia moketi eurais), bet gali atvažiuoti per pora dienų;
3) iš V-twino atveža Dainius arba Darius - kainos geros (kartais netgi geresnes negu ebejus+šipingas+pvm) - per savaitę-dvi.
Vienintelis motobaltiko privalumas - buvo galima pasimatuoti kai kuriuos skudurus, o pskui juos nupirkti aukščiau išvardintais metodais.
Posted: 01 Feb 2010, 14:09
by El Traxo
Teo wrote:su detalem gi nebėda
bėda. Kaip sykis reikia kelių OEM guminių zatyčkių. Ebujui po baksą eina - kaip ir jami ir galvo nesuki. ..Tik linksmuolis amerikonas už siuntimą šaukia 25$, nes į standartinį voką jam matai netelpa dviejų gandonų dydžio įpakavimai
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 01 Feb 2010, 14:20
by Teo
El Traxo wrote:Teo wrote:su detalem gi nebėda
bėda. Kaip sykis reikia kelių OEM guminių zatyčkių. Ebujui po baksą eina - kaip ir jami ir galvo nesuki. ..Tik linksmuolis amerikonas už siuntimą šaukia 25$, nes į standartinį voką jam matai netelpa dviejų gandonų dydžio įpakavimai
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
tai visur idijotu atsiranda

Posted: 01 Feb 2010, 15:48
by Abbath
Yvl wrote:a kas dabar raGtelius gamins?
p.s. gal ir gerai, kad nespejau uzsisakyt...

Galim uzsakyt raGtelius

jei jau tokia beda uzpuole.
Posted: 01 Feb 2010, 19:18
by Yvl
Kryžius wrote:Galim uzsakyt raGtelius

jei jau tokia beda uzpuole.
ysidedam y OMENY

Posted: 13 May 2010, 14:55
by Arvis
traktoristai sian renkasi pas stalina po darbo
Posted: 13 May 2010, 14:56
by ezhiukas
a ko ten?
Posted: 13 May 2010, 14:57
by Yvl
plakatu atsinesht?

Posted: 13 May 2010, 15:02
by El Traxo
tha-shes dalins?

Posted: 13 May 2010, 15:11
by Yvl
El Traxo wrote:tha-shes dalins?


Posted: 13 May 2010, 15:40
by tckd
gautas vaizdo irasas is siandieninio susirinkimo
->