Page 47 of 67

Posted: 01 Feb 2010, 09:39
by El Traxo
ezhiukas wrote:Anksciau Spyglys be problemu pagamindavo, nors ir nebuvo dyleris
Aha, aš per jį gavau :)

Posted: 01 Feb 2010, 09:41
by Yvl
ezhiukas wrote:belekas kas turi geru pazinciu su kokiu nors oficialiu dyleriu. Anksciau Spyglys be problemu pagamindavo, nors ir nebuvo dyleris
ai bendrai px. parduosiu ir be ragtu :^o

Posted: 01 Feb 2010, 09:45
by ezhiukas
pardavinesi? Tai gal ir be atloselio parduotum? ;-)

Posted: 01 Feb 2010, 09:50
by Yvl
ezhiukas wrote:pardavinesi?
tikiuosi, kad neateis ta diena [-o<

Posted: 01 Feb 2010, 12:04
by Teo
su detalem gi nebėda, kaip ir anksčiau. nieko nesu pirkes nei motobaltike, nei pitstope, apart keliu skudurėlių. nors bendrai pitstope lyg ir pirkau kelis BU geležėlius :)
1) Gi jei neskubu, ir tinka BU dalys - ebejus+atlantikas;
2) pirmu variantu galima jamti ir naujas dalis už pigiai;
2) jei reikia iš Custom Chrome - Žilva atveža (kainos nepigios, nes reikia moketi eurais), bet gali atvažiuoti per pora dienų;
3) iš V-twino atveža Dainius arba Darius - kainos geros (kartais netgi geresnes negu ebejus+šipingas+pvm) - per savaitę-dvi.
Vienintelis motobaltiko privalumas - buvo galima pasimatuoti kai kuriuos skudurus, o pskui juos nupirkti aukščiau išvardintais metodais.

Posted: 01 Feb 2010, 14:09
by El Traxo
Teo wrote:su detalem gi nebėda
bėda. Kaip sykis reikia kelių OEM guminių zatyčkių. Ebujui po baksą eina - kaip ir jami ir galvo nesuki. ..Tik linksmuolis amerikonas už siuntimą šaukia 25$, nes į standartinį voką jam matai netelpa dviejų gandonų dydžio įpakavimai ](*,)

Posted: 01 Feb 2010, 14:20
by Teo
El Traxo wrote:
Teo wrote:su detalem gi nebėda
bėda. Kaip sykis reikia kelių OEM guminių zatyčkių. Ebujui po baksą eina - kaip ir jami ir galvo nesuki. ..Tik linksmuolis amerikonas už siuntimą šaukia 25$, nes į standartinį voką jam matai netelpa dviejų gandonų dydžio įpakavimai ](*,)
tai visur idijotu atsiranda :)

Posted: 01 Feb 2010, 15:48
by Abbath
Yvl wrote:a kas dabar raGtelius gamins?

p.s. gal ir gerai, kad nespejau uzsisakyt... :-k
Galim uzsakyt raGtelius :roll: jei jau tokia beda uzpuole.

Posted: 01 Feb 2010, 19:18
by Yvl
Kryžius wrote:Galim uzsakyt raGtelius :roll: jei jau tokia beda uzpuole.
ysidedam y OMENY :-$

Posted: 13 May 2010, 14:55
by Arvis
traktoristai sian renkasi pas stalina po darbo

Posted: 13 May 2010, 14:56
by ezhiukas
a ko ten?

Posted: 13 May 2010, 14:57
by Yvl
plakatu atsinesht?
Image

Posted: 13 May 2010, 15:02
by El Traxo
tha-shes dalins? :roll:

Posted: 13 May 2010, 15:11
by Yvl
El Traxo wrote:tha-shes dalins? :roll:
:prayer:

Posted: 13 May 2010, 15:40
by tckd
gautas vaizdo irasas is siandieninio susirinkimo ->