Page 48 of 67
Posted: 13 May 2010, 15:43
by El Traxo
tckd wrote:gautas vaizdo irasas is siandieninio susirinkimo
->
ir jiems pasiuvo?

Posted: 13 May 2010, 15:55
by ezhiukas
kada busit? Gal prileksiu su dviratuku

Posted: 13 May 2010, 15:56
by Arvis
18val sutarta.
Posted: 13 May 2010, 15:57
by Teo
Arvis wrote:18val sutarta.
nepatikslino kurio menesio? nes ten pas ji plokstele aiskiai uzstrigus ant ketvirtadienio...
Posted: 13 May 2010, 15:58
by Arvis
ezhiukas wrote:kada busit? Gal prileksiu su dviratuku

Gal gali man diska prigriebt. Jamsiu is stalino ant pabandymo, bet jis negarantuoja kad ten geras bus, tai kad vienu nuemimu turet alternatyva.
Posted: 13 May 2010, 16:17
by ezhiukas
18 nebusiu. Per anksti man
Posted: 14 May 2010, 09:20
by Teo
nu tai kaip susirinkimas? apdalijo dovanom?
Posted: 14 May 2010, 09:23
by Yvl
mane apdalins siandiej perpiet

Posted: 14 May 2010, 09:48
by Arvis
As jau apdalintas ir netgi TP vel su stabdziais.
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 30 Aug 2010, 18:02
by Teo
Mini revjuzas:
Palaksčiau savaitėlę su Dyna. Na per tiek laiko jau susiformuoja šiokia tokia "patogi sėdėsena". Šiandien išgyniau iš tvarto elektrą pasiganyti, ir likau nemaloniai nustebintas - sėdėsena mažiau patogi kaip ant dynos, su 12 colių jėzusiniu vairu. Kojos labiau sulenktos, pėdos aukščiau, rankos arčiau kelių. Aišku, valdosi tikrai kaip troleibusas - jaučiasi gerokai aukštesnis svorio centras ir t.t. Na žinoma, turi ir savu pliusų (minkšta pakaba ir sėdynė, gera apsauga nuo vėjo, stabiliau važiuoja per nelygumus)
Beja, žiauriai patogu važinėti su aukštesniu vairu, kai rankenėlės yra maždaug smakro aukštyje
Tuo pačiu papasakosiu, kad palei galiojančius įstatymus, priekiniai posūkiai turi būti ne aukščiau kaip 120 cm nuo žemės paviršiaus
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 02 Nov 2010, 14:54
by Arvis
Apokalipse jau cia.
maza to, kad legendinius Harley Davidson motociklus jau surinkineja brazilijoj, siandien is Milwaukee naujas smugis: atidaroma nauja gamykla indijoj...
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 02 Nov 2010, 14:56
by Martynas
Indija jega, didele rinka. Matomai Sporsteriai bus einamiausi
Re: traktoriu aktualijos
Posted: 02 Nov 2010, 15:04
by Arvis
beje apziurejau kad naujas honda vt750 yra kaip is akies trauktas mindaugo sportsteris

Re: traktoriu aktualijos
Posted: 02 Nov 2010, 15:06
by ezhiukas
kokie dar sportsteriai. Jei indas neturi babkiu, jis vazineja su visokiais enfieldais dyzeliniais ar kinietiskais mopedais. O jei turi babkiu, jam reikia didelio harlio kad tai parodyti. Sportsteris tam netinka. Cia visam treciam pasauly taip yra. Arba vazineja lupenom, arba limuzinais. Vidurio nera.
Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko...

Re: traktoriu aktualijos
Posted: 02 Nov 2010, 16:05
by Martynas
todel dyna ir paruodu, kad kieciau atrodytu

ups..
