Page 49 of 54
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 13 Aug 2012, 10:35
by wundis
Gal galim reziumuot kad HD nelaiko ir tema lock?
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 13 Aug 2012, 10:45
by ezhiukas
tada bergu tema irgi reikia lockint

Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 13 Aug 2012, 11:06
by Dzuku_Briedzis
ziuriu jozhegas dar neissipagiriojo
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 13 Aug 2012, 11:20
by El Traxo
ezhiukas wrote:bet ziuriu pas rk biski beda tie glusaku tvirtinimai. Stalinas irgi kelionej virino, tik biski kitoj vietoj. Matyt gera apkrova gaunasi nuo vibraciju
Tai taip. Persuktas(!) metalo šmotas, kuris turi laikyti ir dusles ir čemodanus. Turint raumenį, kad Balkanų ir Kaukazo keliai prilygsta endurinimui, tai nelaikymas visiškai natūralus.
Bet kokiu atveju čia ne bergas, kur iki miškelio ir atgal ...remontuotis

Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 13 Aug 2012, 11:53
by ezhiukas
tarp kitko gruzijoj keliai visai zjbs. Ne baisiai skiriasi nuo lietuvisku. Ukrainoj kur kas prastesni.
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 01 Oct 2012, 21:52
by Teo
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 01 Oct 2012, 22:32
by Yvl
yra papildomu salygu - reikia pliko remo

Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 01 Oct 2012, 23:21
by storms
bergo dedasi taip pat, bet variklis turi but aukstynkojom
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 02 Oct 2012, 08:02
by tckd
Bergo sveria ~ 30 pajemi ir idedi kam te voliot

kiek sveria harlio?
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 02 Oct 2012, 15:02
by Martynas
kaip parasta, rema uzmauni ant varinkelio...

Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 02 Oct 2012, 15:18
by Yvl
o! martynas gryzo! kaipsykis jau buvom pasigede
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 02 Oct 2012, 15:48
by sai
respekc garaziniam. kazi kaip su deltabox'u ir i4 butu

Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 02 Oct 2012, 22:04
by Teo
tckd wrote:Bergo sveria ~ 30 pajemi ir idedi kam te voliot

kiek sveria harlio?
plikas motoras manau bus apie 50 kg, plius greiciu deze apie 20, plius sankaba su starteriu dar panašiai

Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 07 Oct 2012, 10:07
by storms
sai wrote:respekc garaziniam. kazi kaip su deltabox'u ir i4 butu

Karves matara biski pasiparnes vienas ikeliau. Nepatogu, bet imanoma
Re: Traktoriu remonto klausimai
Posted: 08 Oct 2012, 15:21
by Abbath
Neapsiklijaves remo dejai?