Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Bullies on da ICE - 2009/2010
renaz, tavo varztai guli saugiai.
beje, pas mane Varenoj visa nakti lijo ir dabar yra +3C
ryt vietoj motobotu - guminius teks detis ir lietaus padnugnes
beje, pas mane Varenoj visa nakti lijo ir dabar yra +3C
ryt vietoj motobotu - guminius teks detis ir lietaus padnugnes
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Bus chuliganu rytoj ant ledo? 
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Kagikagi. Pirmasis koldkuteriu vs treleborgų šūtautas įvyko.
Sąlygos: hambugeris iš ledo, vandeningo sniego ir apledijusio sniego.
org. komitetas:

org. testuotojai:

šūtauto rezultas: kkuteriai - 1 snarglys, factory - 2:

subjektyviai iš savo varpinės: br. bergas - priekis labiau bėgo, tomasėno - galas. TT - irgi stabilesnio priekio norėjosi. Bet kokiu atveju KK - veikia!!!
Sąlygos: hambugeris iš ledo, vandeningo sniego ir apledijusio sniego.
org. komitetas:

org. testuotojai:

šūtauto rezultas: kkuteriai - 1 snarglys, factory - 2:

subjektyviai iš savo varpinės: br. bergas - priekis labiau bėgo, tomasėno - galas. TT - irgi stabilesnio priekio norėjosi. Bet kokiu atveju KK - veikia!!!
How does you do?
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Is mano varpines. Originalai is tomasn dieviskai laike per hamburgeri. Deja ant pliko ledo atiduodu pliusa KK. Man bent jau naujas bergas mego labiau pabegt su priekiu.
Labai jauciamas skirtumas vaziuojant su purskalu ar su senesniu astriu ozhiuku
Po to atvaziavo dede su ktm ir parode, kad pofig yra tai, kas ant ratu susukta
Reziume skeptikams: nei vienas KK neistruko, nors bandymu pakelt ant ratelio buvo daug.
Finale - 0 batonu
Isvada: KK nedziugina ten, kur vietoj gero ledo - storas sumustinis. KK dziugina savo kaina ir stabilumu ant leda.
Labai jauciamas skirtumas vaziuojant su purskalu ar su senesniu astriu ozhiuku
Po to atvaziavo dede su ktm ir parode, kad pofig yra tai, kas ant ratu susukta
Reziume skeptikams: nei vienas KK neistruko, nors bandymu pakelt ant ratelio buvo daug.
Finale - 0 batonu
Isvada: KK nedziugina ten, kur vietoj gero ledo - storas sumustinis. KK dziugina savo kaina ir stabilumu ant leda.
Dzūkų tankai nerūdija!
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Ezeriukas siandien ne pats tinkamiausias vazinejimuisi,bet misko apledeje keliukai super
Mane vistiek i miska traukia ,nes koldkuteriai laiko visur 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
tai kur tas zaraza kalėdsenis ? baigiu antidepresantus išlakt
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
siandien per atlantica atejo supermamu deze issiusta 12 08.. :kurdamač:
less teeth, more tits.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
nekeista, iš Tafio varžtas iškeliavo 12 01, o dar dar nėra... arba apipi...ė
perkele FE-450
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
ha! man is suomijos siuntinys eina jau.. antra menesi
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Briedi, al nori atsikratyti likusiais varztais? Nupirkciau. Kiek ten like ju pas tave?
Kur naujaką?
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Galesi paimt, kas liks nuo Renaz'o
Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
renaz namui varztu pritruko?Dzuku_Briedzis wrote:Galesi paimt, kas liks nuo Renaz'o
Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
less teeth, more tits.
Re:
kaliega, kkuterius tiesiog insukai ir fsio, ar darei predrila, ar kliju kokiu dejai?Dzuku_Briedzis wrote:Is mano varpines. Originalai is tomasn dieviskai laike per hamburgeri. Deja ant pliko ledo atiduodu pliusa KK. Man bent jau naujas bergas mego labiau pabegt su priekiu.
Po to atvaziavo dede su ktm ir parode, kad pofig yra tai, kas ant ratu susukta
Reziume skeptikams: nei vienas KK neistruko, nors bandymu pakelt ant ratelio buvo daug.
Finale - 0 batonu
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
jo, pritruko. suksiu kilimelin, kad slidu prie duru nebutu! svetimo gero neliest! mano KK!tckd wrote:renaz namui varztu pritruko?Dzuku_Briedzis wrote:Galesi paimt, kas liks nuo Renaz'o
Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
Добро пожаловать нахуй