Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Dzuku_Briedzis »

renaz, tavo varztai guli saugiai.

beje, pas mane Varenoj visa nakti lijo ir dabar yra +3C

ryt vietoj motobotu - guminius teks detis ir lietaus padnugnes
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Woo »

Bus chuliganu rytoj ant ledo? :kasakei:
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Dzuku_Briedzis »

busiu, tik ~12 val
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by El Traxo »

Kagikagi. Pirmasis koldkuteriu vs treleborgų šūtautas įvyko.
Sąlygos: hambugeris iš ledo, vandeningo sniego ir apledijusio sniego.

org. komitetas:
Image

org. testuotojai:
Image

šūtauto rezultas: kkuteriai - 1 snarglys, factory - 2: :D
Image

subjektyviai iš savo varpinės: br. bergas - priekis labiau bėgo, tomasėno - galas. TT - irgi stabilesnio priekio norėjosi. Bet kokiu atveju KK - veikia!!! :hello2:
How does you do?
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

Is mano varpines. Originalai is tomasn dieviskai laike per hamburgeri. Deja ant pliko ledo atiduodu pliusa KK. Man bent jau naujas bergas mego labiau pabegt su priekiu.

Labai jauciamas skirtumas vaziuojant su purskalu ar su senesniu astriu ozhiuku

Po to atvaziavo dede su ktm ir parode, kad pofig yra tai, kas ant ratu susukta

Reziume skeptikams: nei vienas KK neistruko, nors bandymu pakelt ant ratelio buvo daug.
Finale - 0 batonu

Isvada: KK nedziugina ten, kur vietoj gero ledo - storas sumustinis. KK dziugina savo kaina ir stabilumu ant leda.
Dzūkų tankai nerūdija!
Motowowere
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 917
Joined: 07 Oct 2010, 18:42

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Motowowere »

Ezeriukas siandien ne pats tinkamiausias vazinejimuisi,bet misko apledeje keliukai super :cheers: Mane vistiek i miska traukia ,nes koldkuteriai laiko visur :pagausiu:
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Rammst »

tai kur tas zaraza kalėdsenis ? baigiu antidepresantus išlakt
perkele FE-450
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by tckd »

siandien per atlantica atejo supermamu deze issiusta 12 08.. :kurdamač:
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Rammst »

nekeista, iš Tafio varžtas iškeliavo 12 01, o dar dar nėra... arba apipi...ė
perkele FE-450
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Dzuku_Briedzis »

ha! man is suomijos siuntinys eina jau.. antra menesi
Dzūkų tankai nerūdija!
emaz
Ganerio lankytojas
Posts: 635
Joined: 28 Mar 2009, 14:19
Location: Havana, Cuba
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by emaz »

Briedi, al nori atsikratyti likusiais varztais? Nupirkciau. Kiek ten like ju pas tave?
Kur naujaką?
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Dzuku_Briedzis »

Galesi paimt, kas liks nuo Renaz'o

Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
Dzūkų tankai nerūdija!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by tckd »

Dzuku_Briedzis wrote:Galesi paimt, kas liks nuo Renaz'o
Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
renaz namui varztu pritruko? :loser:
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re:

Post by Rammst »

Dzuku_Briedzis wrote:Is mano varpines. Originalai is tomasn dieviskai laike per hamburgeri. Deja ant pliko ledo atiduodu pliusa KK. Man bent jau naujas bergas mego labiau pabegt su priekiu.
Po to atvaziavo dede su ktm ir parode, kad pofig yra tai, kas ant ratu susukta
Reziume skeptikams: nei vienas KK neistruko, nors bandymu pakelt ant ratelio buvo daug.
Finale - 0 batonu
kaliega, kkuterius tiesiog insukai ir fsio, ar darei predrila, ar kliju kokiu dejai?
perkele FE-450
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Post by Renaz »

tckd wrote:
Dzuku_Briedzis wrote:Galesi paimt, kas liks nuo Renaz'o
Dabar Renaz eilej. Pranesiu kas liks
renaz namui varztu pritruko? :loser:
jo, pritruko. suksiu kilimelin, kad slidu prie duru nebutu! svetimo gero neliest! mano KK!
Добро пожаловать нахуй
Post Reply