Page 49 of 67

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 09:38
by mindaugasa vol.2
o man px: vairuoju harli ir man nerupi, ka apie mane galvoja kiti, nes zinau, kad pavydi.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 11:01
by Shadow
ezhiukas wrote:Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Tai, kad Sportsteris yra siknos kratytuvas. Nu kam tokiu reikia? po miesta maltis aisku gerai, bet kur toliau pavaziuot tai nafik.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 11:25
by mindaugasa vol.2
shadow, pavydi nes neturi harley davidson ir tiek. neuzskaitomos jokios pastabos ir pasiteisinimai. pavydi arba nesupranti.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 11:47
by ezhiukas
Shadow wrote:
ezhiukas wrote:Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Tai, kad Sportsteris yra siknos kratytuvas. Nu kam tokiu reikia? po miesta maltis aisku gerai, bet kur toliau pavaziuot tai nafik.
ryskiai pas tave senas buvo. Nuo 2004 metu pas sportsterius motoras jau ant pagalviu ir nieko jis ten nebekrato.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 23:39
by sablius
ezhiukas wrote:beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Labai teisingai pastebėta! Čia panašiai, kaip ir kokia A3 ne mašina - geriau didelis ale Sang Yong'as ir pofig, kad mažiau rariteto :D

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 23:53
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:o man px: vairuoju harli ir man nerupi, ka apie mane galvoja kiti, nes zinau, kad pavydi.
tai nena.. Beje, kur konveršiną į traiką darei? Geriau dabar?

Image

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 04 Nov 2010, 23:56
by Yvl
obeje, turesim dar viena traktorista?

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 05 Nov 2010, 08:12
by mindaugasa vol.2
traxai, beje kazkada lipdziau traika. kaip ir priklauso - is wabalo. uzstrigau su rusisku springeriniu shakiu paieskom. kirtimu turgelyje tik pasakojimus girdejau, kas gali tureti. o rasti nepavyko, o kitokiu nenorejau.
paskum pardaviau studentam i utena.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 05 Nov 2010, 09:07
by Abbath
studentai is traiko padare wabala

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 05 Nov 2010, 12:56
by Shadow
mindaugasa vol.2 wrote:shadow, pavydi nes neturi harley davidson ir tiek. neuzskaitomos jokios pastabos ir pasiteisinimai. pavydi arba nesupranti.
Jo, taip pavyzdziu, kad net atsikraciau savojo.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 05 Nov 2010, 16:19
by Martynas
Shadow geriau uz Harly :blackeye:

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 06 Nov 2010, 03:17
by Abbath
pagal faktus gautisi kad shadow gereu uz sportsteri.... nublet ne uz ka neisikeiciau... nu nebent duotu 4 pusnaujus shedow :-k

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 08 Nov 2010, 09:13
by Day
Jau tik nereikia cia ant sportsteriu varyt :) Ir toliau pavaziuot galima, ir serpantinuose graziai gula, jokiu bedu.
Shadow wrote:
ezhiukas wrote:Edit: beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Tai, kad Sportsteris yra siknos kratytuvas. Nu kam tokiu reikia? po miesta maltis aisku gerai, bet kur toliau pavaziuot tai nafik.

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 08 Nov 2010, 13:34
by Shadow
tai toliau pavaziuot ir su dviraciu galima, va zmogelis is Suvalkijos lygumu dviratuku i Airija sunaus aplankyt numyne. Cia kalba ne apie tai, kad toliau pavaryt galima, bet apie komforta. man harlio vien del vardo nereikia :D nesivaikau zymiu prekiniu zenklu. Aisku, jei tureciau pinigu tliekamu imciau HD Nightroada, beprotiskai grazus :) et velgi, gal pavaziaus neatrodytu taip, gerai kaip nuotraukoj :D

Re: traktoriu aktualijos

Posted: 08 Nov 2010, 13:37
by ezhiukas
su tavo sudejimu nebent su roadkingu vazinet, o ne sportsteri lauzyt :D