Page 50 of 63

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 08:05
by M`BaubZ
o jūs man vadabar pasakykit: kai mieste taip kaip šįryt - nevalyta, nebarstyta - su koldkutteriais zjbs ar gaidis?

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 08:31
by ezhiukas
kai dxja sniego su viskuo gaidys, px kad sukibimo uztenka, vistiek skesta mocas sniege, neuztenka motoro kad greiciau lekt. Su mano tamara tik antra saiba eina vaziuot, trecia ikalus jau pradeda dust...

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 08:51
by tckd
siandie tik su motorrinem rogem nebent. :skvydukas:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 09:07
by zil130
Arba su paprastom slidėm, bet kai vėžių nėra, tai irgi gaidys. Su mašina zjbs.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 09:21
by M`BaubZ
aš klausdamas turėjau galvoj ant gatvės, ne per pusnis..

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 09:28
by ezhiukas
ant gatves sypu gaila, greit susidrozia ant asfalto

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 09:32
by tomasn
jei teoriskai ir vaziuotum su sypais gatvemis, tai praktiskai greitai nukostu koks gribas neisukes i posuki

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 31 Dec 2010, 18:30
by wundis
labadiena ledo ponios!

taigi naujieji ant nosies, o stai suzinojau kad norint sukisti auto=dekomp reikes nuskusti 2 mm nuo paskirstymo veleno! woho ! home-made sprendimai valdo. po nauju ieskosiu kur nuskusti, o kadangi tema ne apie tai, paklausiu: KK turi kas atliekamu vienam padangu komplektui (priekiui+galui?). aciu.

skaitytojai is sviezio surio krasto.

PS linkejimai nuo karviu!
Image

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 02 Jan 2011, 22:15
by emaz
Abejoju ar kas turi atliekamu KK, man reik 50-100 bet nieks neturi tokio didziulio kiekio.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 02 Jan 2011, 22:56
by tckd
emaz wrote:Abejoju ar kas turi atliekamu KK, man reik 50-100 bet nieks neturi tokio didziulio kiekio.
nebutum kosmonautas zinotum kad kiek briedis atsiveze tiek tu koldkuteriu ir yra, visi kiti sedim pirstus ciulpiam akyse koldkuterio nemate. vis dar. :pottytrain:

Posted: 03 Jan 2011, 09:13
by Dzuku_Briedzis
Na jei Renaz sia savaite nepasiims varztu - paleisiu I rinka

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 03 Jan 2011, 09:34
by emaz
nebutum kosmonautas zinotum kad kiek briedis atsiveze tiek tu koldkuteriu ir yra, visi kiti sedim pirstus ciulpiam akyse koldkuterio nemate. vis dar. :pottytrain:
Taip iseina kad briedis visus padare :lopinys:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 03 Jan 2011, 09:36
by Dzuku_Briedzis
nieko as nedariau. Pasitaike proga ikinkyt kolega. Pasinaudojau. Zinau, kad daugiau tokiu progu nebus, nes KK labai oro uostuose nemegsta

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 03 Jan 2011, 10:01
by Rammst
o kokius mėgsta ? :albino:

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010

Posted: 03 Jan 2011, 10:04
by Arvis
atlantiko bicui Vilniuje skambinu 3 kart per savaite. Gaunu atsakyma jusu adresu kolkas nieko nera, paskambinkit po poros dienu- bus kitas siuntinys. Pavelas i neiviena laiska neatsake.

Sekantis jurinis krovinys treciadieni. Laukiam.