Page 6 of 54
Posted: 17 Nov 2009, 11:53
by Yvl
aha, shriubas kisenej voliojas. telegrafuosiu
Posted: 17 Nov 2009, 22:14
by Teo
pagaliau iš šitie, išmoko sukurti kažką simpatiško...
http://www.bikernet.com/roadtests/PageV ... ageID=2916
Posted: 18 Nov 2009, 07:38
by Dzuku_Briedzis
Pirmutinis su R6 snukio replika?

Posted: 18 Nov 2009, 07:43
by Yvl
kryzhiui parein kryzhiukas. Shriubas rastas ir net pristatytas s-miestelin prie slenkscio. visiems po 250!
Posted: 26 Nov 2009, 10:02
by El Traxo
Šiemet Jūrmaloje užmačiau įdomiai nudažytą HD. Spalva - nei juoda, nei pilka. Kas per dažymo "technika" (medžio šakos atsispindi tik ant sparno)?
originalios foto
Posted: 26 Nov 2009, 10:04
by Abbath
Sakyciau gal per stiklo audini pusta... Bent jau labai panasiai gaunasi... tik cia gal audinys pasklaidytas truputi.
Posted: 26 Nov 2009, 10:11
by Arvis
Siauliuose yra toks remelis su posukiais 280lt...jamt verta ?
Posted: 26 Nov 2009, 10:19
by El Traxo
brungu bl. Ir nx tie rėmeliai? Pažiūrėk, kokiu mistišku būdu vokiečio nr laikosi

Paintingas gyvai labai cool atrodė. Noriu tokio

Posted: 26 Nov 2009, 11:35
by Abbath
Arvi 280Lt pigu labai

tikrai verta.
Posted: 08 Dec 2009, 18:38
by El Traxo
Labas vakaras.
Nurinkinėju skardas - yra vienas nepajamamas varžtas ant galinio sparno. Teks nuimt galinį ratą... Taigi ieškau traktorinio pakelėjo, tokio kur po rėmu kišasi. Turit kas paskolint? O tai teks su daNkratu žaisti...
Posted: 08 Dec 2009, 21:19
by Yvl
as kai shedowo shakes pyliau gabalais, tai Teo maloningai paskolino (matyt jautesi kaltas, kai mano luftfilter suniokojo tas pats jo dankratas Louiso siuntiny

)
Posted: 08 Dec 2009, 22:27
by Teo
El Traxo wrote:Labas vakaras.
Nurinkinėju skardas - yra vienas nepajamamas varžtas ant galinio sparno. Teks nuimt galinį ratą... Taigi ieškau traktorinio pakelėjo, tokio kur po rėmu kišasi. Turit kas paskolint? O tai teks su daNkratu žaisti...
rytoj galiu paklaust žinančių, kaip tą varžtą reikia įveigti, jeigu Kryžius nebus greitesnis su informacija. Dankratas dulka garaže - milosti prosim

Posted: 08 Dec 2009, 23:10
by El Traxo
Teo wrote:rytoj galiu paklaust žinančių, kaip tą varžtą reikia įveigti, jeigu Kryžius nebus greitesnis su informacija. Dankratas dulka garaže - milosti prosim

A ką ten klaust? Priėjimas baisiai chujovas, bo nėra priėjimo. Bandžiau pagudraut be rato nuėmimo, užkišau kažkaip raktą ant varžto, o bet sukant nusisuko galvos kontūrai
Karoč, kas ten garaže kas dulka - tipo toks?:

Posted: 08 Dec 2009, 23:14
by Teo
El Traxo wrote:Teo wrote:rytoj galiu paklaust žinančių, kaip tą varžtą reikia įveigti, jeigu Kryžius nebus greitesnis su informacija. Dankratas dulka garaže - milosti prosim

A ką ten klaust? Priėjimas baisiai chujovas, bo nėra priėjimo. Bandžiau pagudraut be rato nuėmimo, užkišau kažkaip raktą ant varžto, o bet sukant nusisuko galvos kontūrai
Karoč, kas ten garaže kas dulka - tipo toks?:

šitas pat, tas kur Yvlui filtra sumaitojo siuninyje iš luiso užpernai

Posted: 08 Dec 2009, 23:16
by El Traxo
ok, telefonuosiu