Page 6 of 37
Posted: 02 May 2008, 18:57
by didzhej
deciau pliusa uz reviewsa
deciau minusa uz velavima
susiprastina ir lygtis isspresta, nieko nedesiu
beje, drakonas uzmatytas su samsono alumi, cia po w/outo troskulys?
Posted: 02 May 2008, 21:59
by El Traxo
Nuotraukos patiko. Dedu ateinantį motokrosą į raidautų višlistą
Posted: 03 May 2008, 00:08
by Yvl
didzhej wrote:beje, drakonas uzmatytas su samsono alumi, cia po w/outo troskulys?
bijau kad man troskulys turejo but.. del to tenkinaus gumines bobos alum (wundis neduos meluot!) gi drakonas megavosi reginiu pilnaja to zodzio prasme: foteliukas, adijaliukas (kazkodel primenantis Ukrainos veliava), vaizdzialis ir alus. ko daugiau reikia?
Posted: 03 May 2008, 11:59
by didzhej
+ drakono atveju, gal reiketu dar dveiju raumeningu diCaprio masazuotoju daranciu koju pedikiura? (tik apmastymams)
Posted: 03 May 2008, 20:08
by Drakonas
didzhej wrote:koju pedikiura?
o kokias dar pedikiuro formas rekomenduotumet.....ranku...ar dar kas nors?....
Posted: 05 May 2008, 18:42
by didzhej
kovertostosrekomendacijos?
duotu metu galvoju, kad noreciau miego, o ne kokiu ten pedikurininkiu.
Posted: 05 May 2008, 20:11
by tckd
didzhej wrote:kovertostosrekomendacijos?
duotu metu galvoju, kad noreciau miego, o ne kokiu ten pedikurininkiu.
ankstoka sakyciau, nereik gert is ryto!
Posted: 05 May 2008, 20:40
by didzhej
po utram shampanskoje pjut tolko aristokraty i degeneraty... uot!!!
Posted: 06 May 2008, 08:38
by zil130
Kvalifikacijos ziurovai ziuret nelabai megsta
Vyriausias varzybu teisejas Valdas Shimonelis (daukartinis Lietuvos cempionas, tralala tralala)
Varzybu ziurovai
Simona ir jos kioskas
Mazas bet garsas sklinda kaip ish didelio (keturtaktis)
Startas. Dvitaktis krashte, kiek stebejau startus nuo keturtakciu gauna visada.
Oskaras Agafonovas I diena nepapuole i finala, II diena pastate visus i vieta atsipleshes dideliu atstumu.
Sunkieji triraciai
Mazulis

cia tokia jo pavarde
Buvo ir Arunas Gelaznykas bet deja nevaziavo nes sudege sankaba...
Karlinsko kawasaki
Cia toks ilgas tramplinas kuri persoka tik nedaugelis

Posted: 06 May 2008, 08:42
by tckd
nu zilui, yvl pliusai uz fotosesjas.
Posted: 06 May 2008, 09:15
by El Traxo
ZIL -

reportažas

Posted: 06 May 2008, 10:12
by Renaz
Juodi trimai yra seksas. Aciu uz reportaza.
Yvl, gal zinai kodel triraciu tokia priekine sake? WTF? Kodel negali buti normali?
Posted: 06 May 2008, 10:14
by zil130
Linas Shiauciunas, jis nenusileidzia Oskarui.
Raimundas Machrovas labai gerai vaziuoja. 1989m. gimimo, bus kietas
Saulius Stankus #511, veteranus patvarko, su jaunimu jau sunku.
Priekabu startas
Ilgas tramplynas

Posted: 06 May 2008, 10:16
by zil130
Renaz wrote:Juodi trimai yra seksas. Aciu uz reportaza.
Yvl, gal zinai kodel triraciu tokia priekine sake? WTF? Kodel negali buti normali?
yra ir normaliu shakiuu, bet jos pradetos naudoti (Lietuvoje) neseniai, gal tvirtumo truksta
Posted: 06 May 2008, 10:21
by wundis
zil130 wrote:Renaz wrote:Juodi trimai yra seksas. Aciu uz reportaza.
Yvl, gal zinai kodel triraciu tokia priekine sake? WTF? Kodel negali buti normali?
yra ir normaliu shakiuu, bet jos pradetos naudoti (Lietuvoje) neseniai, gal tvirtumo truksta
mes siuomi klausimu su Yvl'u isdiskutavome. pastebekitia kad "normalios" sakes buvo naudotinos tik ant dvieju naujesniu keteemu ! tobish, nelaiko !