Page 6 of 10
Posted: 26 Jun 2007, 15:02
by storms
Posted: 26 Jun 2007, 15:05
by Arvis
Sprendziant is juodo silueto melynam fone, tuo pat metu vyks ir shaudymo i jundancias objektus varzybos.
Posted: 26 Jun 2007, 15:18
by ezhiukas
policija matyt treniruosis saudyt britvom i padangas kai nestoja

Posted: 26 Jun 2007, 21:16
by mindaugasa
w919 wrote:mindaugasa wrote:
kokiabled ne savo virtuve, as klausiu kaip yra sprendziami reikalai ir, jeigu nesimato, labai stengiuos nieko neizeisti.
ir mindaugai prashom cia nestumt savo universalios patirties, arba pasakyk is kur?

xaxa! parasykit!
teko kuri laika trintis vienos federacijos virtuvelej. ir ta federacija gerai varo. pasakysiu, jei ten butu klausoma kiekvieno su savo nuomone, tai federacija gerai nepavarytu, o myzciotu vietoje (nepriemusi ne vieno sprendimo del biudzeto, varzybu tvarkarascio, stovyklu organizavimo, dalyvavimo tarptautineje veikloje ir t.t.), bo margaspalviu interesu, tai nors vezimu vezk. minima federacijos vadova, uz mokejima tvarkytis savo kieme ishrinko europines federacijos vadovu.
taigi mano patirtis siuo klausimu yra ne universali ir ne teorine.
Posted: 26 Jun 2007, 21:30
by mindaugasa
beje, atkreipiame demesi i honda kieki superstocke. arteja prie nulio! cia rysium su tuomi, kad superstocko formoje honda nepavaro.
tai jei publika sugeba tikslingai uzsipirkti baikus pagal gonkiu klase, tai jau kazka sako.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 27 Jun 2007, 07:45
by w919
mindaugasa wrote:
teko kuri laika trintis vienos federacijos virtuvelej. ir ta federacija gerai varo. pasakysiu, jei ten butu klausoma kiekvieno su savo nuomone, tai federacija gerai nepavarytu, o myzciotu vietoje (nepriemusi ne vieno sprendimo del biudzeto, varzybu tvarkarascio, stovyklu organizavimo, dalyvavimo tarptautineje veikloje ir t.t.), bo margaspalviu interesu, tai nors vezimu vezk. minima federacijos vadova, uz mokejima tvarkytis savo kieme ishrinko europines federacijos vadovu.
taigi mano patirtis siuo klausimu yra ne universali ir ne teorine.
galima atspesiu, kad tai buvo kontaktines kovos sporto federacija, o nesutarimai buvo sprendziami atsispaudimais?

Posted: 27 Jun 2007, 10:07
by mindaugasa
juokinga ir daro diskusija prasminga (kaip visuomet)!
griztant prie temos: sportininku interesai yra atstovaujami deleguojant klubo atstova i federacijos posedi, o ne vieshais-visuotiniais balsavimais ar pretenzijomis.
viesho-visuotinio balsavimo metodu nepavyksta walkauto is 6-iu asmenu suorganizuoti, nekalbant apie varzybu etapa.
skaitau butu konstruktyvu reiskiant kritika (prastai atstovaujami sportininku interesai parenkant varzybu etapu vieta/laika) siulyti sprendima-patobulinima?
Posted: 27 Jun 2007, 10:25
by w919
juokinga ir daro diskusija prasminga (kaip visuomet)!
griztant prie temos: sportininku interesai yra atstovaujami deleguojant klubo atstova i federacijos posedi, o ne vieshais-visuotiniais balsavimais ar pretenzijomis.
viesho-visuotinio balsavimo metodu nepavyksta walkauto is 6-iu asmenu suorganizuoti, nekalbant apie varzybu etapa.
skaitau butu konstruktyvu reiskiant kritika (prastai atstovaujami sportininku interesai parenkant varzybu etapu vieta/laika) siulyti sprendima-patobulinima?
mindaugai, sujuzefejai??? kur tau kokios pretenzijos rodosi??
teikti pasiulymus nezinant apie ka snekama butu biski kvaila, ar ne?? kad gauti bent koki supratima kaip tas dalykas veikia, uzdaviau visai normalu klausima Aivarui.
o atgal gavau pasamprotavimus (ne is to zmogaus kurio klausiau) apie kyoukushin federacija. gerai kad ne apie sovietu armija.
jeigu atvirai, is salies sita menkinanti retorika ir aliuzijos i vyriskuma labai uznesa i padlaiziavima.
Posted: 27 Jun 2007, 11:48
by mindaugasa
kaip visada ir visuomet, wajdai tu esi visiskai teisus, tavo argumentai (kurie buvo) yra neatremiami, o humoras zhaizharuojantis!
net tingiu ka berashyti
beje kaltinimai taip pat visiskai teisingiir pagristi: sujuzefejau ir padlaiziauju
beje apie juzefa mes jau diskutavome: jeigu tu su kuo nors nesusihsneki, tas tas kitas yra kvailas. geras principas! uzdejau +1
Posted: 27 Jun 2007, 11:51
by Arvis
emotikona pridedu:

Posted: 27 Jun 2007, 11:57
by storms
skaitau kazkam laikas palikt kazka!
Posted: 27 Jun 2007, 12:04
by mindaugasa
niekas nieko nepaliks, dar ne tokias diskusijas kazkaip ishdiskutuodavome.
toliau siulau laikytis topic'o
o organizaciniais klausimai atidaryti nauja tema. beje, mintys jau sukasi apie sekanti sezona. skaitau yra tema kada susest ir aptarti reikalus: reiketu sekanciais metais sudalyvauti organizuotai, kaip komandai, numatyti kur dalyvauti ir pabandyti primesti biudzeta. faktas, kad reikes sponsoriu.
Posted: 27 Jun 2007, 12:41
by w919
na pagaliau priejome bendros nuomones!!
pritariu del sekancio sezono. as netgi galvojau kad reiketu ta padaryti likusioms sezono lenktynems (neskaitant Brno, nesakysiu kodel).
Posted: 28 Jun 2007, 10:42
by w919
siuo prainformuoju, kad Motofrakcijos komanda jau pakeliui i Brno lenktynes. lauksime updeito!
Posted: 29 Jun 2007, 09:53
by w919
sios dienos update. cituoju storms: "kuriames trasoj. ajna nx kokia aplinka, panasu kad ne ten pataikem".