Page 6 of 18

Posted: 19 Oct 2009, 08:48
by Yvl
tai kaip cia dabar bus? :-k
Nepatenkintieji, kad antenos pastatytos be jų žinios, per arti namų, tvirtina, jog šie objektai sukelia jiems ne tik stresą, bet ir kitus sveikatos sutrikimus.

Posted: 19 Oct 2009, 08:57
by mindaugasa vol.2
prasome nekelti bangu. viskas labai sveika. ar negirdejai: antenos spinduliavimas yra bendro fono lygio. kai internetas bus greitas?! :rock:

beje, prasau ishrasti, kad tos bangos yra naudingos sveikatai. nes mokslas neirode atvirksciai ir be to visi ir taip gauname spinduliu.
tiktu birutes is kalvarijos pasakojimas kaip jai apsisvitinus wifi internetu nunyko apgamai arba kazimiero ir pagramacio istorija, kai sumontavus antena jo kieme, vista pradejo deti 2kartus daugiau kiausiniu.
reikia ne gintis, o pereiti i puolima >:/

Posted: 19 Oct 2009, 09:07
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:tiktu birutes is kalvarijos pasakojimas kaip jai apsisvitinus wifi internetu nunyko apgamai arba kazimiero ir pagramacio istorija, kai sumontavus antena jo kieme, vista pradejo deti 2kartus daugiau kiausiniu.
reikia ne gintis, o pereiti i puolima >:/
ple. ideja!!!! :rock:
kas Grineviciutes numeri turit? greit uzsakysim laidele apie teigiama antenu poveiki :albino:

edit: yra vienas pavyzdys kai Marijampoleje sumontavus WIMAX baze ant daugiabucio aplinkiniai gyventojai pradejo vemti, viduriuoti ir visaip kitaip merdeti. Nors pastaroji baze nuo sumontavimo taip ir nebuvo ijungta :)

Posted: 20 Oct 2009, 22:41
by efk0nas
Arvis wrote:aha ir as zvengiau garsiai. ypac toj vietoj kur sako "ble ir vel nesigirdi". +1
This video is no longer available due to a copyright claim by TELE2, UAB (JSC TELE2, Lithuania).

Posted: 07 Dec 2009, 11:02
by Arvis
rasau jums su nokija n900. Kolkas ispudis labai teigiamas. langai vartosi stumdosi lengvai ir greitai. klavisai mano kanopelei kiek mazoki, bet galima priprast.

Posted: 07 Dec 2009, 11:29
by Username
Arvis wrote:rasau jums su nokija n900. Kolkas ispudis labai teigiamas. langai vartosi stumdosi lengvai ir greitai. klavisai mano kanopelei kiek mazoki, bet galima priprast.
Ar n900 geriau uz ifona?

Posted: 07 Dec 2009, 11:31
by Yvl
ajazau koks bjaurus daiktas.... :puke:

Posted: 07 Dec 2009, 11:41
by Arvis
The Nokia N900 with Linux-based Maemo software takes us into a new era of mobile computing.

Posted: 07 Dec 2009, 11:47
by tomasn
man idomiau butu zuzinot ispudzius tu, kurie gal but jau naudoja koki telefona su Android operacine. nu, kaip htc hero...

Posted: 07 Dec 2009, 11:48
by Yvl
w? :heyyou:

Posted: 07 Dec 2009, 13:03
by Arvis
liankas gi naudoja...

Posted: 07 Dec 2009, 14:11
by wundis
Yvl wrote:w? :heyyou:
prasome nekalbeti nesamoniu. w su elektrotechnika bendrauja tepelatiskai, 10101010010100101 rezimu. OS pasiraso pats, arba paparaso nepykito kad parasytu.

Posted: 07 Dec 2009, 14:14
by Arvis
o va cia yra ateinancios kartos kostmosas:

http://www.computerworld.com.au/article ... =16&fpid=1

Posted: 11 Dec 2009, 15:59
by Arvis
Siuomi suzinokite,

kad N900 batareika atlaiko nuo 8:00 iki 15:30 praktiskai nenaudojant.

Na OK...backgrounde pastoviai aktyvi umts sesija, kuri updatina rss, maila, skype etc...na bet jei tu fycersu nenaudot tai nxja tada N900 ?

Posted: 11 Dec 2009, 16:05
by El Traxo
nx, su tokiu "mobilumu" baisu nueit toliau nuo maitinimo šaltinio ...arba reik pirkt papildomą divaisą:

Image