Page 6 of 8

Posted: 18 Jan 2008, 10:58
by w919
Username wrote: Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

O posukiuose ar taip ar taip maksimaliai mes nieko neisnaudosim.
cia jau reikia kalbeti apie aplinka. nu pvz. Kacergineje AG reiskia beveik nieko. nesakyk kad nesiskaito, nes Lietuvo nera nieko kas skaitosi labiau. :)

Posted: 18 Jan 2008, 11:01
by Username
w919 wrote:
Username wrote: Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

O posukiuose ar taip ar taip maksimaliai mes nieko neisnaudosim.
cia jau reikia kalbeti apie aplinka. nu pvz. Kacergineje AG reiskia beveik nieko. nesakyk kad nesiskaito, nes Lietuvo nera nieko kas skaitosi labiau. :)
Nu matai, Kacergineje tu su motu praleidi turbut 1% viso savo vazinejimo laiko, o as 0.1%

Tai kas ten itakoja, kaip ir dzin :D

Posted: 18 Jan 2008, 12:16
by w919
Username wrote:
w919 wrote:
Username wrote: Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

O posukiuose ar taip ar taip maksimaliai mes nieko neisnaudosim.
cia jau reikia kalbeti apie aplinka. nu pvz. Kacergineje AG reiskia beveik nieko. nesakyk kad nesiskaito, nes Lietuvo nera nieko kas skaitosi labiau. :)
Nu matai, Kacergineje tu su motu praleidi turbut 1% viso savo vazinejimo laiko, o as 0.1%

Tai kas ten itakoja, kaip ir dzin :D
kita 80% praleidziu mieste, kas liko - uzmiesty, kur kuo daugiau posukiu. :)

Posted: 18 Jan 2008, 13:02
by Username
w919 wrote:
Username wrote:
w919 wrote: cia jau reikia kalbeti apie aplinka. nu pvz. Kacergineje AG reiskia beveik nieko. nesakyk kad nesiskaito, nes Lietuvo nera nieko kas skaitosi labiau. :)
Nu matai, Kacergineje tu su motu praleidi turbut 1% viso savo vazinejimo laiko, o as 0.1%

Tai kas ten itakoja, kaip ir dzin :D
kita 80% praleidziu mieste, kas liko - uzmiesty, kur kuo daugiau posukiu. :)
Uzmiescio posukiuose tau nei kg nei ag per daug itakos nedaro. Nors AG uzmiestyje pradeda jaustis.

Posted: 23 Jan 2008, 01:32
by Vee Crunchy
Username wrote:
Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

Daugiau AG - geriau valina.

Maziau kg - geriau valina, geriau valdosi, geriau stoja.

Go figure.

Posted: 23 Jan 2008, 09:55
by Username
Vee Crunchy wrote:
Username wrote:
Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

Daugiau AG - geriau valina.

Maziau kg - geriau valina, geriau valdosi, geriau stoja.

Go figure.

honda cbr 170ag 175kg: 200-280 10sec

suzuki gsxr1300 190ag 220kg: 200-280 8.0sec

go figure.

Posted: 23 Jan 2008, 10:09
by w919
Username wrote:
Vee Crunchy wrote:
Username wrote:
Nu jeigu jau istikruju rimtai pakalbeti, tai AG visuomet pries KG laimi, ypac virsyjus 200km/h ;-)

Daugiau AG - geriau valina.

Maziau kg - geriau valina, geriau valdosi, geriau stoja.

Go figure.

honda cbr 170ag 175kg: 200-280 10sec

suzuki gsxr1300 190ag 220kg: 200-280 8.0sec

go figure.
lygtai ten dar buvo zodeliai valdosi ir stabdo? :)

Posted: 23 Jan 2008, 10:25
by Username
w919 wrote:
Username wrote:
Vee Crunchy wrote:
Daugiau AG - geriau valina.

Maziau kg - geriau valina, geriau valdosi, geriau stoja.

Go figure.

honda cbr 170ag 175kg: 200-280 10sec

suzuki gsxr1300 190ag 220kg: 200-280 8.0sec

go figure.
lygtai ten dar buvo zodeliai valdosi ir stabdo? :)
Tik vat jie buvo ten, o ne cia, t.y. su mumis. Nes tu papildomu 10kg nepajusi valdant aneikiek, ir ju neisnaudosi. O vat papildomus 10ag prie 250km/h tu jau gali pajusti, atsukes uzmiestyje gaza _iki dugno_

:D

Posted: 23 Jan 2008, 10:40
by w919
Username wrote: Tik vat jie buvo ten, o ne cia, t.y. su mumis. Nes tu papildomu 10kg nepajusi valdant aneikiek, ir ju neisnaudosi. O vat papildomus 10ag prie 250km/h tu jau gali pajusti, atsukes uzmiestyje gaza _iki dugno_
:D
na 10 Kg as tikrai jauciu, tai yra skirtumas tarp pilno ir pustuscio bako.
o vat kada vaziavau daugiau nei 180 tikrai neatsimenu. gal kai buvo daromas 299 su quecest priesaky. :)

Posted: 23 Jan 2008, 10:43
by sai
299! taip ir galvojau, kad turi nauja baika

Posted: 23 Jan 2008, 10:46
by w919
sai wrote:299! taip ir galvojau, kad turi nauja baika
o ir ne, cia su 929!

bet matosi kad tu is Kauno! (neisizeisk, cia reikia zinot konteksta, pakomentuos qsucesect)

Posted: 23 Jan 2008, 10:51
by Vee Crunchy
Username wrote: Tik vat jie buvo ten, o ne cia, t.y. su mumis. Nes tu papildomu 10kg nepajusi valdant aneikiek, ir ju neisnaudosi. O vat papildomus 10ag prie 250km/h tu jau gali pajusti, atsukes uzmiestyje gaza _iki dugno_

:D
Nelabai mano reikalas aisku, bet jei tau tai yra pagrindinis dalykas, is kurio tu gaudai fun'a, i feel sorry for you.
Pagal tai, ka dabar sakai, hayabusa arba 14r su turbochargeriu labiausiai atitiktu tavo poreikius. Linksmu raidautu.

Posted: 23 Jan 2008, 10:56
by sai
w919 wrote:
o ir ne, cia su 929!

bet matosi kad tu is Kauno! (neisizeisk, cia reikia zinot konteksta, pakomentuos qsucesect)
naujai mota vadini skaicius perstates :) sakydamas baika, turejau ameny ne mota. o del kauno, hm... :)

manau, kad mano svaigsmas ne ka nerimtesnis uz sitos temu paskutiniu postu nagrinejamas vingrybes :D

Posted: 23 Jan 2008, 10:58
by Username
Vee Crunchy wrote:
Username wrote: Tik vat jie buvo ten, o ne cia, t.y. su mumis. Nes tu papildomu 10kg nepajusi valdant aneikiek, ir ju neisnaudosi. O vat papildomus 10ag prie 250km/h tu jau gali pajusti, atsukes uzmiestyje gaza _iki dugno_

:D
Nelabai mano reikalas aisku, bet jei tau tai yra pagrindinis dalykas, is kurio tu gaudai fun'a, i feel sorry for you.
Pagal tai, ka dabar sakai, hayabusa arba 14r su turbochargeriu labiausiai atitiktu tavo poreikius. Linksmu raidautu.
Ne nepagrindinis. Tai vienas is daugelio fun elementu. Beto papildomi Ag kaip taisykle ne tik atsukus pilnai gaza jauciasi, bet ir vidutiniuose rpm, pasikelime ant ratelio, draginime nuo x iki y km/h ir t.t. ir pan.


Bet i feel sorry for YOU kad tu turi labai siaura poziuri ir kitiems fun turi buti tik tai kas tau yra fun. #-o

Belieka pirkti jums 125cc brytvukes, nes jos labai lengvos :skvydukas: ir ner ko pirkti sunkiuju litru! :albino:

Posted: 23 Jan 2008, 11:02
by w919
Username wrote: Belieka pirkti jums 125cc brytvukes, nes jos labai lengvos :skvydukas: ir ner ko pirkti sunkiuju litru! :albino:
as pvz turiu kazkoki stereotipa galvoje susikures, kad tie 125cc motociklai yra nestabilus su savo siauromis padangomis. :-k