Page 6 of 11

Posted: 26 Nov 2007, 13:00
by Arvis
Sakyciau jis turetu graziai posukuose verstis :)

Posted: 26 Nov 2007, 13:05
by gonzas
Arvis wrote:Sakyciau jis turetu graziai posukuose verstis :)
posukiuose nesivercia, nes eismo sraute tu pasiremi i greta vaziuojanti, jis pasiremia i sekanti ir to pasekoje gaunama didzioji kinu siena.

Posted: 26 Nov 2007, 13:06
by Yvl
ajo... ale zinai vat muravejus tai kazkaip nevirsdavo.. ale ir be kabinos buvo - svorio centras zemiau..

Posted: 26 Nov 2007, 13:06
by tckd
o 49 ccm cia del to kad teisiu nereik?

man tai gondos 125 ccm 4 takt didziarates patinka.

Posted: 26 Nov 2007, 13:10
by Yvl
tckd wrote:o 49 ccm cia del to kad teisiu nereik?

man tai gondos 125 ccm 4 takt didziarates patinka.
ce gi drakonui, o anas a kategorijas neturi :)

Posted: 26 Nov 2007, 13:12
by gonzas
sita imk, kategorijos nereik ir dar pinigu uzhdirbs, uzh aplinkos tvarkyma

Image

Posted: 26 Nov 2007, 13:20
by tckd
nu tada zoomer-ruckus from gonda :mbj:

Image

Posted: 26 Nov 2007, 13:25
by Yvl
toj atais drakonas ir visiem profilaktini PIZDY atlaush!

Posted: 26 Nov 2007, 13:34
by gonzas
Yvl wrote:toj atais drakonas ir visiem profilaktini PIZDY atlaush!
mielai priimsiu PIZDY ish tavo drakono :downtown:

Posted: 26 Nov 2007, 13:38
by ezhiukas
gonzas wrote:
Yvl wrote:toj atais drakonas ir visiem profilaktini PIZDY atlaush!
mielai priimsiu PIZDY ish tavo drakono :downtown:
tada itariu gausi pizdy nuo yvl'o :D

Posted: 26 Nov 2007, 13:38
by Yvl
paliubomu gonzui nepyragai. nu :)

Posted: 26 Nov 2007, 13:50
by gonzas
Yvl wrote:paliubomu gonzui nepyragai. nu :)
senai kojos luzho? :aikju:

Posted: 26 Nov 2007, 13:53
by Yvl
gonzas wrote:senai kojos luzho? :aikju:
kaip sykis tvarkysiuos reikala del samariezu ispasholvonijimo. gal nori perimt anuosiuos savo domen?

Posted: 26 Nov 2007, 14:00
by gonzas
Yvl wrote:
gonzas wrote:senai kojos luzho? :aikju:
kaip sykis tvarkysiuos reikala del samariezu ispasholvonijimo. gal nori perimt anuosiuos savo domen?
mielai susuksiu juos i tavo kita koja

Posted: 26 Nov 2007, 14:14
by Yvl
gonzas wrote:mielai susuksiu juos i tavo kita koja
..kur cia mano audibulkos rakteliai voliojosi.. tuoj as tau.. susuksiu ble...