Posted: 26 Nov 2007, 13:00
Sakyciau jis turetu graziai posukuose verstis 
posukiuose nesivercia, nes eismo sraute tu pasiremi i greta vaziuojanti, jis pasiremia i sekanti ir to pasekoje gaunama didzioji kinu siena.Arvis wrote:Sakyciau jis turetu graziai posukuose verstis
ce gi drakonui, o anas a kategorijas neturitckd wrote:o 49 ccm cia del to kad teisiu nereik?
man tai gondos 125 ccm 4 takt didziarates patinka.


mielai priimsiu PIZDY ish tavo drakonoYvl wrote:toj atais drakonas ir visiem profilaktini PIZDY atlaush!
tada itariu gausi pizdy nuo yvl'ogonzas wrote:mielai priimsiu PIZDY ish tavo drakonoYvl wrote:toj atais drakonas ir visiem profilaktini PIZDY atlaush!
senai kojos luzho?Yvl wrote:paliubomu gonzui nepyragai. nu
kaip sykis tvarkysiuos reikala del samariezu ispasholvonijimo. gal nori perimt anuosiuos savo domen?gonzas wrote:senai kojos luzho?
mielai susuksiu juos i tavo kita kojaYvl wrote:kaip sykis tvarkysiuos reikala del samariezu ispasholvonijimo. gal nori perimt anuosiuos savo domen?gonzas wrote:senai kojos luzho?
..kur cia mano audibulkos rakteliai voliojosi.. tuoj as tau.. susuksiu ble...gonzas wrote:mielai susuksiu juos i tavo kita koja