Page 6 of 21

Posted: 18 Oct 2007, 15:05
by Teo
Shadow wrote:Sakykim noreciau imti dauzta Night Roada. Girdejau pletku, kad su remo lyginimu problemu yra, kazkoks, dabar neatsimenu koks ten metalas,
jeigu rėmas aliuminis - tai skaityk kad kapukai...

Posted: 18 Oct 2007, 15:08
by Shadow
Tai aliumino viskas, nebeistampysi? Nikaip?

Posted: 18 Oct 2007, 15:09
by storms
nesnekekit veju
viskas padaroma
klausimas kiek tai kainuoja

Posted: 18 Oct 2007, 15:16
by Teo
storms wrote:nesnekekit veju
viskas padaroma
klausimas kiek tai kainuoja
jei darysi sau - taip
jei darys perekupas šūdarankis - ne

Posted: 18 Oct 2007, 15:18
by storms
Teo wrote:
storms wrote:nesnekekit veju
viskas padaroma
klausimas kiek tai kainuoja
jei darysi sau - taip
jei darys perekupas šūdarankis - ne
nu bbz
skaitau pac be problemu atvazinejai
beja, jei ji nori varytis is usa-skaitau ji pati ir darysis

Posted: 18 Oct 2007, 15:25
by ezhiukas
siaip man asmeniskai patogesnis softailo valdymas pasirode, bet cia skaitau pripratimo reikalas. Pavazineciau ilgiau su roadkingu, gal jis butu patogesnis. Beje, tas roadkingo geresnis pasukamumas man bent jau jautesi tik kalnu serpantinuose, iprastom salygom tokiu staigiu posukiu retai buna.
BTW, Pitstopas HD modeliu pas save turi ivairiu ir net gi gyresi kad duoda pratestuot. Gal tik gyresi, netikrinau.

Posted: 18 Oct 2007, 15:36
by Arvis
Teo wrote:...skiriasi vairo kolonėlės kampas, beigi bazė (

taip: softailo baze 1 coliu ilgesne.

Posted: 18 Oct 2007, 15:39
by Shadow
storms wrote:
Teo wrote:
storms wrote:nesnekekit veju
viskas padaroma
klausimas kiek tai kainuoja
jei darysi sau - taip
jei darys perekupas ðûdarankis - ne
nu bbz
skaitau pac be problemu atvazinejai
beja, jei ji nori varytis is usa-skaitau ji pati ir darysis
Vat butent pati ruosiuosi darytis, ir per jokius perekupus nepirksiu nieko. Skaitau geriau imti dauzta, tai bent matysi ka padaryt reikia ir kas gali but.

Posted: 18 Oct 2007, 15:54
by tckd
Shadow wrote: Vat butent pati ruosiuosi darytis, ir per jokius perekupus nepirksiu nieko. Skaitau geriau imti dauzta, tai bent matysi ka padaryt reikia ir kas gali but.
ir tiesinsi pati? su kxuju? :loser:

Posted: 18 Oct 2007, 15:58
by ezhiukas
skaitau viena dalyka - geriau sumoket brangiau, bet pasiimt motocikla sveiku remu. Ypac kai galvoji imti sau. Isvis kai paskaiciuoji dar ir savo sugaista laika, tai geriausia imt dauztus minimaliai.

Posted: 18 Oct 2007, 16:00
by Shadow
Pati su kuju netiesinsiu. Turiu kam nuvezt ir kas istiesins, ir pas ka issiardyt, ir kas nudazys, o atsiardyt sugebu pati, varztus atsukinet irgi moku, ir nagu siaip nebijau nusilauzt :D Su masina lygiai tas pats. Pirmiausia garaze krapstausi pati. Kam jegu neuztenka, pasikvieciu, kad atsuktu, kad ir koki tepalo filtra...

Posted: 18 Oct 2007, 16:03
by Teo
storms wrote:
skaitau pac be problemu atvazinejai
mes lygtai apie aliuminius rėmus kalbėjom :)

Posted: 18 Oct 2007, 16:08
by Shadow
ezhiukas wrote:skaitau viena dalyka - geriau sumoket brangiau, bet pasiimt motocikla sveiku remu. Ypac kai galvoji imti sau. Isvis kai paskaiciuoji dar ir savo sugaista laika, tai geriausia imt dauztus minimaliai.
Pirmiausia renkuosi informacija :) Reikia issiaiskinti pliusus ir minusus. O paskui darysiu isvadas ir jau zinosiu ko tiksliai ieskau, kiek maximaliai ir kaip gali buti dauztas, kad vertetu imti. O siek tiek dauztas domina todel kad darydamas gali idet kazka siek tiek kitokio, kas motocikla darytu siek tiek isskirtinesniu.

Posted: 18 Oct 2007, 16:22
by storms
Teo wrote:
storms wrote:
skaitau pac be problemu atvazinejai
mes lygtai apie aliuminius rėmus kalbėjom :)
nu tai koks skirtumas
?
puse is sattu ateinanciu brytvu kreivos
tiesina jas tik daina
o cia aliumas

Posted: 19 Oct 2007, 15:05
by ezhiukas
beje, prisiminiau viena didziausiu HD bedu - coliniai varzteliai. Blin kaip uzp..sa. Jei pamesi Lietuvoj gauti be sansu. Uzsakinet kelis varztelius kainuoja zveriskai. Tekint ir sriegti irgi labai brangu.