Page 6 of 9

Posted: 08 Apr 2008, 21:52
by Nauris
sai wrote:
Nauris wrote:ok

derinu ne naujas bet labai gero stovio padangas is UK, reikalas sprendziasi dabar, tad pageidavimus galima teikt.
Pjaustytas slikas 30svaru be parvezimo
190/60 dunlop gp
180/55 yra tik 4(Mazas ima 2) brigestone
120/70
lietaus
kas tas mazas? akoks modelis? kitas 2imu as (180ismieros) lietaus irgi paimciau komplekta,yr da mesos?kelintu metu? aciu

duosiu ebay linka

http://stores.ebay.co.uk/benjyalloyscou ... QpZ2QQtZkm

derinu su juo, pas ji srotas padangu, ir tikrai turi is ko pasirinkt

Posted: 08 Apr 2008, 21:55
by Nauris
Image


Image

Posted: 08 Apr 2008, 21:56
by Nauris
jis deklaruoja kad padangos testuotos, tad labai geram stovija, is foto tas ir matosi. Esme ta, kad pas ji nuvaziuos i vieta ir paims tik geras padangas.

Posted: 08 Apr 2008, 22:11
by sai
Nauris wrote:jis deklaruoja kad padangos testuotos, tad labai geram stovija, is foto tas ir matosi. Esme ta, kad pas ji nuvaziuos i vieta ir paims tik geras padangas.
vaziuos kazkas is tavo pazystamu ir paims, o po to persius i LT? tikrai noreciau prisidet prie uzsakymo, tik linke nemaciau 180plocio, gal buvai jo uzklauses? aciu

Posted: 08 Apr 2008, 22:38
by Nauris
sai wrote:
Nauris wrote:jis deklaruoja kad padangos testuotos, tad labai geram stovija, is foto tas ir matosi. Esme ta, kad pas ji nuvaziuos i vieta ir paims tik geras padangas.
vaziuos kazkas is tavo pazystamu ir paims, o po to persius i LT? tikrai noreciau prisidet prie uzsakymo, tik linke nemaciau 180plocio, gal buvai jo uzklauses? aciu
taip, derybos vyksta laiskais. Minejo kad 180 turi tik 4, dar laukiu atsakymo del misiniu. Duosiu zinot

Posted: 10 Apr 2008, 19:57
by Nauris
180 yra tik 4, :(, o lietaus ir paprastu 190 yra daug.
as sau pajamu 10 dunlop gp galiniu, 4 priekines, 2 lietaus komplektus 190, ir visas 4 180 ir 2 priekines.

jei liks parasysiu

Posted: 12 Apr 2008, 00:19
by Nauris
prasisuks kacergoj supermoto varzybos, galima butu trefkes daryt, bet trasoj labai adug smelio.. kol Jakas susimyles sutvarkyt, vel savaite prapuls, gal darom talka?

Posted: 12 Apr 2008, 09:16
by Vito
Tu ka pabludai???? Jakas sutvarkys... Neimanoma, uz ta suma jis nuosavo namo bent viena kambari nudazo.
As uz talka.

Posted: 12 Apr 2008, 10:01
by mindaugasa vol.2
su komunalininku susitarkite. vadyla miesto gatves shluojanchios mashinos reik pagaut ir suderint uz grynus
nes rankytem tai bus vargo visa trasa nuvalyti

Posted: 15 Apr 2008, 19:31
by Nauris
sestadieni, balandzio 19d., uzplanuota trefke visai dienai... trasa :bootyshake: , dar tiek molio ir smelio namates :chain: , aciu galim pasakyt enduro ir supermoto organizatoriams, katrie po varzybu turejo sutvarkyt, bet....

buvau uzlekes i keliu tarnyba, gavau tel to kas dirba su sepeciais, jis ryt pasakys kaina kiek kainuos nusluot penktadieni vakare(balandzio 18d., lievai nuo valdzios).
Privalom sprest, arba metames pinigus, arba darom talka penktadieni vakare arba sestadieni anksti ryte.

ka manot?

Posted: 15 Apr 2008, 20:51
by mindaugasa vol.2
kai kaina pasakys uz masina bus aisku.
uz sudu palikima paskum save endurininkam Geda!
jei kas karta bus tokia "tvarka" tai bbd

Posted: 15 Apr 2008, 22:34
by w919
Nauris wrote:sestadieni, balandzio 19d., uzplanuota trefke visai dienai... trasa :bootyshake: , dar tiek molio ir smelio namates :chain: , aciu galim pasakyt enduro ir supermoto organizatoriams, katrie po varzybu turejo sutvarkyt, bet....

buvau uzlekes i keliu tarnyba, gavau tel to kas dirba su sepeciais, jis ryt pasakys kaina kiek kainuos nusluot penktadieni vakare(balandzio 18d., lievai nuo valdzios).
Privalom sprest, arba metames pinigus, arba darom talka penktadieni vakare arba sestadieni anksti ryte.

ka manot?
as metuosi bei, jei reikes, galiu dalyvauti talkoj.

Posted: 15 Apr 2008, 22:43
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:kai kaina pasakys uz masina bus aisku.
uz sudu palikima paskum save endurininkam Geda!
jei kas karta bus tokia "tvarka" tai bbd
pries sudabrydzius nepapusit ponai.
anksciau ar veliau visi i suda veidu pulsit. :albino:

Posted: 16 Apr 2008, 11:05
by Yvl
w919 wrote:as metuosi bei, jei reikes, galiu dalyvauti talkoj.
as noresiu atvaziuot paziuret (jei shulija netestuos lietaus mashinos)

Posted: 16 Apr 2008, 21:54
by Nauris
masina, 100lt. valanda.

buvau "nemuno ziedo" administracijoj, bandem deretis kas vistik uz ta masina sumokes, bet taip ir nesusitarem. Paaiskes penktadieni.