Page 6 of 11
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 19:15
by matt
Sveiki, mano trenktai galvai niekaip nedaeina kaip reikia sureguliuoti HIGH SPEED dampinga, t.y. ka reiskia tas parasymas 2x1/4 - 2x3/4 ??? meginu dabar visa vaziuokle kietinti. HELP
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 19:28
by wundis
taigi parasyta: standartas yra tarp du ir viena ketvirtoji apsisukimo ir trys ketvirtosios apsisukimo. ar su trupmenom problemos?

standartas yra nuo pilnai isukto varzto 2,25-2,75 apsisukimai issukant varzta. nu.
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 19:32
by matt
ok aciu wundi, supratau dabar

Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 20:53
by matt
dabar dar kitas reikalas.. sukietinau gale suspaudima ir atmetima, taciau paspaudinejus ranka gala nejauciu skirutmo tarp pacios minksciausios padeties ir pacios kieciausios, t.y. veikia panasiai spyruokluojanciai, tai...
a) neigudusi ranka
b) neturi jaustis ryskaus skirtumo spaudinejant, o tik vaziuojant
c) pezdec amortui?
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:20
by storms
c, nors pala, reguliavai tik high speed?
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:24
by matt
esme kad amortas perrinktas ir su juo pravaziuota buvo max 10val, puse is ju asfaltu. uzpisa
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:24
by Woo
Niekad nebandziau su ranka paziureti ar jauciasi skirtumas tarp fully in ir fully out clicku, bet tikrai buna, kad net vaziuojant nelabai pajauti skirtumo tarp dvieju krastutiniu padeciu. Realu skirtuma sudaro tik valvingas, o sitie clickai tik atidarineja papildoma labai nedideli tepalo praleidimo kanaliuka.
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:26
by wundis
tai kad tai ka tu reguliuoji yra ne kietumas ir minkstumas. nori vizualiai pamatyti skirtuma kietumo - pasukiok spyruokle. bet tu gi ne tai reguliuoji dabar. isvis, ka tu reguliuoji? kam?
vizualiai to sumazejusio dampingo nezinau ar pamatysi, nes kazin ar ten tokie kardinalus remai sukiojimo. reikia vaziuot ir ziuret ka sako pakaba.
PS siaip pakabos reguliavimas, kaip sake Rashydas, yra menas!
PPS dar
cia gali paskaityt
PPPS net to paties husabergo manuale yra parasyta kaip reguliuoti pakaba. bet tu cia apie sm sneki tai vel truputi kitaip. guglink.
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:27
by mindaugasa vol.2
rimtu markiu mocams sukinejant clickus, skirtumas tikrai jauciasi.
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:29
by matt
beto tepalas is galinio amortiko tikrai nevarva, nebent azotas isejes.. reikes rytoj pravaziuoti paziureti ar yra skirtumas ar ne. pvz prieki sukietinus jauciasi smarkiai tiek dampingas tiek reboundas sukietejes, o ant galinio nifiga
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:32
by storms
ant cbr pasukus kad ir per 3 klikus is niolikos skirtumas jauciasi. tiek comp tiek rebound
nekalbant jau apie 2 krastines padetis
tiesa, begui nesukiojau, bet galiu ant bajerio pabandyt
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:34
by wundis
o ten azotas?
gali daryt kaip visi kad daro ir pries parduodamas pripust oro per kompresoriu ir sakyt kad naujas amortikas, 10 valandu vaziuotas.
PS prasau neterskime temos visokiais poliuritaniniais atrabotais kaip kad cbr. nebent stormsa dos rankena pasukiot.
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:36
by matt
wundis wrote:tai kad tai ka tu reguliuoji yra ne kietumas ir minkstumas. nori vizualiai pamatyti skirtuma kietumo - pasukiok spyruokle. bet tu gi ne tai reguliuoji dabar. isvis, ka tu reguliuoji? kam?
ne taip issireiskiau, spyruokle (t.y. sag'a) irgi reguliavau siandien, bet kalbu apie suspaudimo greituma ir atmetimo greituma. as pvz tikeciausi ant soft rebound kad labai letai atmetines, taciau nepajauciu skirtumo ranka spaudydamas. ryt meginsiu pravaziuoti isitikinti ar yra ar nera skirtumo
reguliuoju dabar vaziavimui ant ledo pakaba, t.y. sag'a darau apie 75mm(supermoto style), kuo kietesni atmetima ir suspaudima kad geriau prikibtu prie tolygaus pavirsiaus varant ant ledo
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:41
by Woo
jei tu rebounda susukai i soft puse (pries laikrodzio rodykle, tai tu ji pilnai atidarei ir reboundas pagreites t.y. atsokimas bus greitesnis. ar ne taip?
Re: Pakabos reguliavimo vadovas
Posted: 24 Nov 2010, 21:42
by storms
ant ledo nera tolygaus pavirsiaus
ten enduro style gaunasi